Skocz do zawartości

Spoiler Cat

Recommended Posts

Skoro nikt inny nie zrobił, nie widzę przeciwwskazań abym to ja prowadził...

 

LexG3m5.jpg

 

Zasady są proste, każda odpowiedź jest warta jeden punkt niezależnie od stopnia trudności pytania.

 

Aktualna punktacja:

 

Xyz - 1 pkt.

 

 

Pytanie 1:

Wymień wszystkie ageloidy mieszkające z Tomokim.

Edytowano przez Kuoth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej... ale Chaos nie mieszka z Tomokim. Wręcz unikała Tomokiego puki nie stanie się "dobrą dziewczynką". A poprosił Ikaros po prostu o gotówkę. Nie uściślił ile jej ma dostać, a Ikaros sama wbiła kwotę (nie pamiętam ile ale było na cały ekran xD) w jenach (chyba, bo nie mówili też, ale byli w japoniii więc to były chyba jeny).

Edytowano przez Zoameldar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoameldar, zgadza się, ale jesteśmy w okresie po drugim sezonie, gdzie w rzeczywistości nie wiadomo co się konkretnie wydarzyło... zacząłem czytać mange (nie od poczatku, szukałem tego co się stalo z chaos) i okazuje się, że kinowa wersja, która jest kontynuacją, jest sprzeczna z mangą... (nie pamiętam imienia) angeloid II generacji przeżył(a), w kinowej wersji widać, że umiera...

Anyway, słusznie zwrociłeś uwagę na fakt, że to Ikaros zaproponowała kwotę, nie dałeś się złapać, punkt dla Ciebie.

W jaki sposób "zamaskowany majciarz" pokonał większość swoich żeńskich przeciwników? (podpowiedź: :rainderp: ten sposob nie zadziałał na Nymph)

ps. punktację zaktualizuję w domu...

Edytowano przez Kuoth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie zagłębiajmy się w takie drobnostki, bo tylko quiz wstrzymujemy :P

 

Odpowiedź: Poprzez macanko (te celowe i te przypadkowe :rainderp: ). Nie zadziałało na Nymph, bo ona jest zbyt idealna na takie proste sztuczki :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rainderp: dzięki za spoilery... powinieneś dostać karniaka :rainderp: może piekło swinek...

"za płaską powierzchnię nawet Kuoth nie złapie" - Kuotho Koello :rainderp:

Xyz łapie kolejny punkt.

Dobierz brak do Ageloida

Braki: Emocje, siła bojowa, wiedza

Angeloidy: Astraea, Ikaros, Nymph

Ps. Do niedzieli jestem poza domem, do tego czasu punktacja nie będzie aktualizowana (przeze mnie :rainderp: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rainderp: szczerze jestem zawiedziony brakiem powtórzenia gagu serii dotyczącego Nymph... dfq

Punkcik dla Zoameldara.

Wymień uczestników "teleturnieju", przedstawionego w pierwszym poscie, i napisz jakie "piekła" były im przypisane... :molestia:

Edytowano przez Kuoth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomoki - coś brązowego, śmierdzącego :rainderp:

Nymph (<3) - niczym nie zawiniła, a że wygrała turniej to po nagrodę może się zgłosić do mnie :lunaderp:

Sohara - miejsce ze świniakami, schabowe i te sprawy :rainderp:

Mikako - pułapka z ośmiornic

Astraea - węgorze owijające się niczym akcja z hentaia

 

Dwóch nie pamiętałem, musiałem sobie przypomnieć :F

 

@down

Mistrzem, a może coś więcej, huehue :rainderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...