Skocz do zawartości

Kore Wa Zombie Desu Ka? and Kore Wa Zombie Desu Ka? Of the Death


Dead Radio Man

Recommended Posts

Witam, anime Kore Wa Zombie Desu Ka? jest jednym z lepszych jakie oglądałem a więc czemu nie miało by ono mieć swojego własnego tematu.

tumblr_mfq5iuhCKd1rhhl9do1_500.png

 

Krótkie streszczenie na temat tegoż anime :

 

Kore wa Zombie Desu ka? (dosł. Czy to zombie?) - seria telewizyjna na podstawie powieści autorstwa Shinichiego Kimury z ilustracjami Kobuichiego i Muririn. Postaci do anime zaprojektował Shinobu Tagashira.Ayumu Aikawa był normalnym licealistą do dnia, gdy seryjny morderca go zabił. Na (nie)szczęście, piękna nekromantka - Hellscythe Eucliwood - wskrzesiła go i uczyniła zombi. Chłopak, chcąc się odwdzięczyć, przyjmuje ją pod swój dach. Niedługo później spotyka Harunę, magical girl, której odbiera moc. Teraz on sam zostaje "piękną wojowniczką" i musi zmierzyć się z "Megalo".

 

 

A więc co o tym że anime myślicie. 

 

 

Dam kilka obrazków z anime :3

tumblr_m8gcdaWoiI1qzrku8o1_500.gif

Hellscythe Eucliwood i Aikawa Ayumu 

 

tumblr_m7dub7Sb1l1ra79rdo1_250.gif

 

 

tumblr_m491h0ppV61qk86dvo2_1280.png

 

Aaa i jeszcze dopowiem że prawie wszystkie dziewczyny< które są w anime> kochają się w głównym bohaterze :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam znam, parę razy miałem ubaw po pachy. Of the dead nieco naciągane, ale przynajmniej też śmieszne. Przynajmniej akcja z Belfegorem ;3

 

No i pierwszy epizod przy scenie transformacji. A ja na to O___O?! FETYSZYSTA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Hmm... co tu dużo gadać? To anime jest wspaniałe. Jedno z niewielu anime, przy których świetnie się bawiłem. Bohaterowie, kreska oraz humor było dobrze zrobione. Wątki romantyczne oraz dziwne obelgi również były. Czego chcieć więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...