Skocz do zawartości

Recommended Posts

Powiedz mi czy to robiłaś OD RAZU długopisem czy poprawiałaś po ołówku?

Ogólnie rysunek 1 i ten z kucami są ładne i trzymają anatomie,jedynie na 3 obrazku postać ma chyba za długą twarz..ale co ja tam wiem? :rainderp:

Postaraj się pokolorować je i zrobić kontury czarnym cienkopisem.

 

Od razu.

Nie mają! Przynajmniej ten pierwszy, bo liście są...nie liściaste :ming:

Oj ma, ale tak było na prośbę próśbiciela który prosił mnie o ten rysunek.

 

Nie mam ochoty ich zepsuć, więc gdy będę rysowała następne rysunki, będę rysowała ołówkiem, bo wiem, że źle robię, rysując długopisem.

 

 

Rysunki ładne ale chyba lepiej by wyglądało ołówkiem albo kredką czarną. :D

 

Karykatura TW jest super :crazytwi:

 

Dziękuję.

 

Wiem, wiem, będę robiła ołówkiem, bo długopis jest do pisania. ^^

 

Dziękuję po raz drugi.

 

 

Świetne rysunki :3 Masz talent, czekam na więcej ~nyan!

 

Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2, 5 i 6 rozpoznaje, grafika google się kłania :ming:

Staraj się rysować z głowy a nie z monitora :F

 

Przepraszam Psychopatkę Delois, niewyraźnie się wyraziłam (albo dokładnie nie czytałaś).

 

Rysunki 1,3,4 z wyobraźni, reszta albo z pamięci (patrz na dół, w spoiler), albo z monitora.

 

Z pamięci: Widziałam kiedyś ten obraz i starałam się go rysować tak jak pamiętam, prawie jak z wyobraźni, no ale nie do końca.

Z monitora: Bicz plejs :ming: Wiesz co to znaczy.

 

Mam nadzieję, że wszystko wyjaśnione

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proszę, dwa rysunki na kartce A3, zdjęcia niskiej jakości, robione telefonem.
uurv6agde4tp.jpg
 
Miałam to gdzieś, żeby to ładnie uchwycić i bez ''widzenia'' przedmiotów. Na tę chwilę, jest tak nie inaczej i wątpię że to by się kiedyś zmieniło.
No, ale mniej o wykonaniu zdjęcia, więcej o rysunku, co ja o nim myślę:
pomazane, bo soczek z ogórka się wyprysł z łaski swojej, nie pytaj, ciekawość to przekleństwo jak i pierwszy stopień do piekła
 
fp1md31iok2k.jpg
 
Konik. Ah...konik..., zad jest za krótki, nogi przy zadzie są tak dziwnie umiejscowione, ogólnie ten koń jest za krótki.
Oto pierwszy dowód ode mnie, że koników nie rysuje się typem Lauren - tułów krótki, ale to jasne dla wszystkich. Bynajmniej tak myślę i to odności się tylko do tych realistycznych, ale jak kto woli, może rysować (przykład) Shy i z tułowiem nie kończącym się, niczym czas i jego zmarszczki.

 

Och, chciałam dać więcej, ale problem jest we mnie, rzecz jasna. Ja jestem tą zepsutą rzeczą, która nie chce być spójna, wesoła z innymi dzieciakami i normalna jak inne smarki w moim wieku.

Edytowano przez Nothing Significant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak czy srak, jestem, chociaż gówno to kogo obchodzi, więc oto ja - byłam, jestem i będę, biiicz.
Ocenzurować to! Kurde! Ocenzurować! To nie wypada żeby tak młoda...coś pisała tak brzydkie słowa jak bite,a nie czekaj, bite to nie jest to, w ogóle to nie wylgaryzm, nie...ehm, to...tak!  To bitch. O rzesz kurczaki napalone, nie bitch, tylko BIICZ. Fak jea.
 
Mad water aka(pella, nie, straciatella lepsza jest!) mad father.
Skrin z tej gry, przedstawia Creppy Girl, a to dlatego creppy, bo włożyła sobie gałki oczne i uważa że widzi, ale ważne że zaciesz jest i piękne niebieskie oczętka, niczym moje. Tak, mam duże, szczególnie gdy zrobię zdziwioną minę.
 
33rmygepe14o.jpg
 
I słitaśne wcinanie japka! Znowu...Żałosna, żałosna osóbko, która właśnie pisze o sobie żałosna osóbka. Dajesz subka? Sorka, nie jestem na YT (prawie jak E.T., oglądałeś? Nie? CZEMU? Mówili, że każdy to oglądał...Ale nie ty! WSZYSTKO LEGŁO W GRUZACH, i teraz niczym super-troll - nażryjcie się cyganie! F.Y.)
 

s3sbl8m3zqyy.jpg

I to...wszystko?

Tak. Wiesz, że pomysł na rysunki nie jest mój, jedynie to co narysowałam wychodzi z pod mojego ołó..długopisu. Joł, a gdzie kuce? W obróbce painta, nie no, żartuję, pojawią się, kiedy...skończę pisać tego posta. Joł.
 
OCH, NIE! Jaka ja jestem zła, rysowałam długopisem, och, nie, to takie...niewybaczalne. Tylko nie spal mnie na stosie, jak ostatnio mrówki. No co ty do nich masz? Zabrały ci cukier? Po co ci cukier? Nie jesteś już nieco za...ehm...za dużo masz tych ''mięśni''? Po cholere ci cukier w namiocie.
Nie wywiniesz się, wiem, że to ty. Oraz wiem, że teraz jest hejt-time.

Tataraddaadaa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...