Skocz do zawartości

Punktowa ocena filmu


SPIDIvonMARDER

Jak oceniasz film?  

295 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz film w skali 1-10, gdzie 1 to najniższa ocena?

    • 1 - TOTALNE, NIEZAPRZECZALNE DNO!
      15
    • 2 - miernota
      2
    • 3 - film słaby, ale miał jakąś tam zaletę
      11
    • 4 - da się obejrzeć, ale po co?
      9
    • 5 - niezłe, choć zdecydowanie nie ma sensu tego oglądać po raz drugi
      25
    • 6 - całkiem spoko. Podobało mi się nawet
      24
    • 7 - dobry film. Miał swoje wady, ale obejrzałem z przyjemnością
      93
    • 8 - bardzo mi się podobało!
      50
    • 9 - rewelacja! 20% cooler!
      28
    • 10. G-E-N-I-A-L-N-E! Urywa kopyta!
      38


Recommended Posts

Equestria_Girls_February_10_2013_charact

 

W temacie ogólnym o Equestria Girls jest pewien bałagan i pośród różnych spoilerów i domysłów trochę ciężko wyłuskać zwykłą, suchą opinię  - fajne/nie fajne. Dlatego zakładam temat z ankietą, który posłuży tylko numerycznej ocenie filmu + można to krótko zaopiniować. Proponuję, aby rozważania na temat fabuły i tak dalej egzystowały w starym temacie.

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film dało się obejrzeć, ale ma parę wad. Od kiedy księżniczki jeżdżą pociągiem i nie ma dookoła tłumu zaciekawionych kucyków? Twilight która nie potrafi latać, ale w MMC Twi latała. ;-; Hasbro chyba samo nie wie co tworzy. ;-;  W świecie ludzi najbardziej rzuciło mi się w oczy to że Sunset Shimmer pomagają Snips i Snails. ;-; Co się stało że nie chodzą za Trixie? Ja bym w tej roli bardziej widziała Diamond Tiarę i Silver Spoon, ale okey, nie moja sprawa. A odbicie Luny w lustrze. ;-; Szkoda gadać. Wyglądało strasznie jak dla mnie. Każdy może mieć inne zdanie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film mi  sie bardzo  podobał. Śmiłem  się  do łez.  jak  zawsze całośc  zawsze  ratowali pinki i  spike. Oczekiwałem  czegoś  o wiele gorszego po  trailerze  numer1. teraz  się  cieszę, bo  znów  widziałem  kucyki  w  ackji. Były  pare spraw  co mi  nie  pasowały,  ale  ze wględu  na  o że   moje zdanie i  tak   nikogo  nie obchodzi  to ich  nie  wymienie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekką ręką 8/10, może nawet 8.5/10. Miał wady, ale nie były to jakieś odpychające rzeczy. Dużo nawiązań do fandomu, była Dashie z "So awesome" i Fluttershy z "yay". Muzyka świetna, fabuły można było się domyślić, ale nie była do bólu przewidywalna. Animacja jak to w MLP, mistrzostwo, design postaci, o który każdy się tak obawiał okazał się być naprawdę dobry, moim zdaniem na tym samym poziomie co ten z serialu. Mi się podobało :fluttershy4:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest bardzo fajny, bo:

1. Coś nowego tzn. nie 20 minutowy odc. tylko ponad godzinny film

2. Nawiązania do innych sezonów

3. Świetne piosenki (wszystkie :))

...

Więcej mi nie trzeba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście oczekiwałem filmu słabego, a dostałem taki, który mi się zdecydowanie podobał. Dlatego by być zgodnym z własnym sumieniem, przyznaję ocenę 8. Z powodu słabej fabuły zasługuje teoretycznie na 6, ale dwa punkty rekompensują zabawne detale tła, a także potężne źródło inspiracji dla autorów ficów i artów... jak widzę, fandom jeszcze się nie rozkręcił, ale poczekajmy ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję 8, bo jako przeciwnik takiej humanizacji (jak już robić ludzi to na całego, a nie z wielgachnymi, mangowymi oczami i fioletową skórą. Pinkie powinna być lekko pulchną murzynką z WIELKIM afro :crazy: ) zostałem jednak pozytywnie zaskoczony. Idealny film do zrelaksowania się.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem 7. Do filmu podszedłem z takim samym nastawieniem, jakie mialem w stosunku MLP:FiM - neutralnie, czyli "a co mi tam, zobaczę co to takiego".

 

Osobiście nie żałuję, i z chęcią obejrzę go jeszcze raz kiedy wyjdzie w lepszej wersji zamiast kinówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...