Skocz do zawartości

Tibia


Wolf0507

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Kiedyś grałem w kilka osób (w sumie, wtedy wszyscy moi znajomi w to grali. To było z 7 lat temu ;d), wtedy Tibia była fajna. Ale teraz, nawet jak grałem w duecie, to po niecałym miesiącu już mi się kompletnie nie chciało.. Po kilku miesiącach powrót na 2 tygodnie i znowu kończymy ;p Na Saphirze grałem, Bezik Krauzer :) A jeśli chodzi o to że Tibia straciła "fajność", to już tłumaczę: Bronie od konkretnego poziomu = zło Runy i skille od konkretnego poziomu (a nie mlvl i many) = zło Mnóstwo botów = zło System automatycznie "wykrywający" boty zamiast GM = zło Nowi gracze < ci co byli kiedyś. I chyba jeszcze chodzi o to, że byłem młodszy, bardziej tępy i łatwiej mnie było zadowoilić :D A propos grafiki, to jest ona wg mnie plusem, ile można grać w różne 3d MMORPG które coraz bardziej się do siebie upodabniają? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja powiem tak Tibia piękne czasy ma za sobą czyli do 8.1 . Teraz to totalne dno . Fajnie ,że wszystko dodają nowego ale jak zwykle nie w porę i dla Premium oczywiście ,a jak by inaczej ! xD Tak ,tak teraz się bulwersuję ,ale dla tibijczyka ( którym już nie jestem ) teraz odpowiedni jest dobry OTS z Low expem :D Tyle na ten temat .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inną opinię. Tibia jest całkiem całkiem. Nie jest to mmo najwyższych lotów, ale przyjemnie się gra.

Głównym powodem przez który jest tak nielubiana, to po prostu jej obecna opinia i to, że tak uzależnia.

Mówiąc "zło" miałem na myśli całokształt czyli także graczy...

Tutaj z forum, jakby postawić OTS'a, przerobić outfit'y (wyglądy) postaci i dodać kucowe stworzenia z lasu everfree, to mogłoby być fajnie, bo jak mam grać z tymi nołlajfami i czytać w co drugim zdaniu "ku***" to mi się źle robi...

Tak z 20 osób z forum by było fajnie wtedy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie jestem hejterem, no ale bez przesady Tibia miała swój czas jako jeden z protoplastów MMORPG Jednak teraz nie nadaje się już do niczego Czysta grindówka, niezrozumiały interfejs, grafika i fizyka leży. Nie zrozumcie mnie źle, grafika nie jest najważniejsza, sam jestem fanem WoW'a - który ma już prawie 10 lat Chodzi o grywalność, której w tibi najzwyczajniej brak. Chociaż przyznam, pomysł na realną rozmowę z NPC jest niezły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

http-~~-//youtu.be/X85hzrgjr2I



Tibia to była moja druga (po Thang Online) gra z gatunku MMORPG, czyli Monotonnych Masówek Opartych na Rozwijaniu Postaci Godzinami.
Ech, to były czasy, kiedy się wagarowało, aby grać i broniło Tibii krzesłem. Był rok 2005, grałem na serwerze Celesta.
Celesta była serwerem niemieckim, ale można tam było prawie z każdym porozumieć się po Polsku. (90% graczy to Polacy).

Co ciekawe 7 lat temu wszyscy tą grę zachwalali, dzisiaj każdy krytykuje.
Coś mi się wydaje, że podobnie będzie z Minecraftem.

Pamiętacie legendarny reportaż TVN? "Kolega jest akurat knajtem to on wali z tego z aksa, a ja jestem druidem i wale z ruszczki"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra MMO/MMORPG. Grałem jeszcze w kafejce. Właściwie to samodzielnie zacząłem się uczyć angielskiego przez Tibię, więc w jakiś sposób zawdzięczam coś tej grze. Przez bodajże całą podstawówkę większość mojej klasy w to grała. Ja jednak największa rzecz jaką osiągnąłem to 8 lvl i przejście na maina. Potem ją porzuciłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...