Skocz do zawartości

Amani

Recommended Posts

  Cóż ... Witam _\m/

 

  Wiele się zmieniło, od kiedy wchodziłem na to forum ... Zdążyłem przez ten czas bardzo się zmienić, napisać trochę głupot, poszerzyć zainteresowania ... Jestem ciekawy, czy ktoś w ogóle mnie pamięta D: Jeżeli mnie pamiętacie, to mi bardzo miło :) Cóż ... Napisałem kilka głupot o MLP Polska, za co z góry przepraszam ... Każdy człowiek ma prawo do błędów, racja ? xd

 

  Cóż ... Jeżeli mnie nie pamiętacie, to chyba czas się na nowo opisać ... Dużo się zmieniło od czasów mojego starego postu powitalnego ...

 

  Jestem Bartek, pseudo "Bipek, BIposz". Mam 13 lat i mieszkam w Kościanie. Bronym zostałem gdzieś na początku roku szkolnego 2012/2013 (szczegóły w starym poście powitalnym). Przez ten czas wiele się zmieniało we mnie, na gorsze i na lepsze ... Na gorsze wyszło to, że zamknąłem się trochę w sobie ... Na szczęście to minęło. Na lepsze wyszło mi to, że praktycznie z nagła zmądrzałem ... Jednak do dzisiaj miewam objawy mojej dziecinności, za co z góry przepraszam ... Od czasu zostania bronym przeze mnie straciłem już zainteresowanie fandomem, jakie było na początku ... Ale nadal z chęcią czytam fanficki, oglądam fajne PMV'ki i słucham fandomowej muzyki (oprócz gatunków Gore i Grimdark i czegokolwiek, co może mieć negatywny wpływ na fabułę serialu). To, że oglądam serial, to chyba logiczne, wersję z dubbingiem angielskim i polskim szanuję tak samo i oba z chęcią obejrzę. Moim głównym zainteresowaniem, przeważającym nad wszystkim, jest muzyka, gatunkoznawstwo i te sprawy. Po długiej przerwie(rzekomej "rezygnacji") niedawno wróciłem do gry na gitarze :) Oscyluję raczej wśród melodycznych i szybkich odmian muzyki metalowej (Power Metal, Folk Metal, Melodic Death itp.), jednak bardzo chętnie posłucham Dubstepu, Rocka, Techno i czegokolwiek, co wpadnie mi w ucho :)

  Cóż, to chbya na razie wszystko, czym chciałem się z wami podzielić ... Chcecie coś wiedzieć ? Ślijcie mi PW lub po prostu pytajcie tu i teraz, ja z chęcią odpowiem ^^

PS. Przepraszam za błędy ortograficzne, ale po prostu szybko piszę na klawiaturze, a nie mogę się dzisiaj skupić, więc wszystkich błędów nie widzę ... Jestem otwarty na wszelkie uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin aftur! Jafnvel við ekki leyfi, ókei~? :"D

Wybacz za pytania,taka ma tradycja   :ming:

1.Lubisz Anime?

2.Ulubiony kuc drugoplanowy?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

5.Lubisz kraje Skandynawskie?

6.A Lukrecje?

7.Lubisz pizze?    :rainderp:

Vertu sæll kæru~!

1. Kiedyś lubiłem, ale znduziły mi się te klimaty.

2. Vinyl Scratch

3. Bardzo, moim marzeniem jest jechać do Szwecji, na Rockstad Falun.

4. To samo, co o wszystkich krajach Skandynawskich/Nordyckich, bardzo lubię te klimaty :D

5. Oczywiście :D

6. Nie miałem tego nigdy w ustach, więc się nie wypowiem.

7. Kto by nie lubił ? xD

To się nie łączy :lyra3:

 

Ale cześć :rdhug:

I w tym jest cała magia - mam bardzo szeroki gust muzyczny, po prostu w większości słucham tych cięższych odmian

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedyś lubiłem, ale znduziły mi się te klimaty.

2. Vinyl Scratch

3. Bardzo, moim marzeniem jest jechać do Szwecji, na Rockstad Falun.

4. To samo, co o wszystkich krajach Skandynawskich/Nordyckich, bardzo lubię te klimaty :D

5. Oczywiście :D

6. Nie miałem tego nigdy w ustach, więc się nie wypowiem.

7. Kto by nie lubił ? xD

Już cie lubię :rainderp:

Edytowano przez Mrs.Octavia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj  :twilight2: Mam podobnie jak ty, raz napiszę coś głupiego, raz mądrego....miałem podobnie jak ty :(

 

Ale no cóż, jestem Tu nowy. Więc powodzenia życzę :crazytwi:

Miło słyszeć, że nie jestem sam :)

 

Witaj (z powrotem) na forum! Baw się dobrze, łap :muffin:

Powiedz mi, jakie opowiadania czytujesz?

W sensie ? Jeżeli chodzi o fanficki, to preferuję Sad'y. A, jeżeli chodzi o książki, to definitywnie fantasy, głównie Tolkiena, chociaż lubię sobie poczytać "Przygody Trzech Detektywów".

 

Hejo ^^ Witamy w stadzie :)

Iiiijaaaaa !!! :D

 

Już cie lubię :rainderp:

To także miło słyszeć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...