Skocz do zawartości

Hat Fortress 2 (grupa na Steamie!)


BoomChKa

Recommended Posts

Dzisiaj na katowickim meecie wyszło, że dość słuszna część naszej społeczności nołlajfi w najlepszym symulatorze czapek na świecie. Zatem zasługuje on chyba na swój oddzielny temat, nie?

Chce ktoś poleszczyć nooba? Na steamie zwą mnie Rumpy5897, a że nie mam opcji dodawania przyjaciół (na razie) to pałeczka jest po Waszej stronie.

EDIT: Grupa na Steamie!

http://steamcommunity.com/groups/Silesian_Brony_Regiment

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wczoraj mnie Kailyf namówił do odpalenia TFa i nawet nie było tak źle jak myślałem, więc stwierdziłem: czemu nie? Zazwyczaj w grze zajmuję się przyjmowaniem na siebie wszelkiego rodzaju amunicji i strzelaniem z działka obrotowego do wszystkiego co się rusza. Czyli Heavy zwykle. Tylko tą klasą coś trafiam przed śmiercią. Asdam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultra doświadczony, turbodoładowany Tisosek (o wdzięcznym nicku Tisosek) który grał w TF2 mniej niż przeciętny człowiek je obiad, właśnie dołączył do grupy. Jak tylko skołuje myszkę, to zacznie to to grać i lamić. ;D Pewno bd grał Heavym albo Soldierem. ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini-lamka, która obecnie dostępu do TeeFa jest pozbawiona, czyli tzw. "Vanadiss | Blawdy Spoi" zagrałby, gdyby miał na czym. Na ogół lamił Medykiem z Kuszą, Uroczystą Przysięgą i Quick-Fixem. Od kiedy dostał Ambasador + Gruba Ryba to czasami pogrywa Spy'em. Nie pogardzi Heavym i jego Nakazem Eksmisji, Pajroł z Drapaczką często wpadnie w jego łapska, Engineer + Jednoręki Bandyta = Miah. Snajper z Machiną i Szaszinszahem to również ja, Żołnierz z Czarną Skrzynką Tupolewa 154 i Wsparciem Batalionu oraz Ogrodnikiem z Arkhem czasami wpadnie, Scoutem z podstawową dubeltówką, Bonk! Atomowym Kopem, Atomizerem, który o dziwo ma najczęściej kryty również przybędzie... No tak, a jego Demoknight to tylko na medievala. Na ogół był widoczny na serwerach "NoMercy" i "Siusiaczkowie". O dziwo, znalazł w administracji człeka, który po raz pierwszy nie narzeka na jego głos, jego lamienie i jego brak Premium... A szkoda, bo ma sporo przedmiotów na sprzedaż. Wielu też ludzi wraz z nim robiło sobie z czegoś jaja, Jeszcze nikt na niego się nie skarżył. Lubi kotlety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

O, akurat się wbiłem do grupy. Ale zbieg okoliczności.

Do rzeczy. W TFa gram od 2009 roku, najczęściej Demosem w zestawieniu Grenade Launcher, Targe, Eyelander (wszystko strange). Stały bywalec nom3 (i jedyny obecny tam Polak) . Znienawidzony przez obcokrajowców z powodu idealnie wymierzonych tauntkilli i pokręconego nicku od którego każdy inny "nommer" opluwa monitor.

Hi. :3

nick na Steamie: Commander Fokkusu [nom]

(zanim ktoś spyta, ten nick powstał długo przed rozpoczęciem kariery pewnego rapera o podobnie brzmiącej nazwie.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grupie tej jestem już od dawna,ale nic tutaj nie napisałem :P, więc w TF2 gram od roku, często Engineer-em, Heavym, Soldierem a czasem Medem lub Snajperem. Rzadziej Spy-em, lub Pyro. Skout dla mnie za szybki :P| Nick ten sam co na forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...