Skocz do zawartości

Animachina: Balcon


Ukeź

Recommended Posts

Kolejny konwent na który Ukeś planuje się wybrać. Właściwie to bym go sobie darowała, ale ktoś mnie zabije, jak się tam nie zjawię, więc tego.

Czy ktokolwiek się wybiera?

Jeśli chodzi o atrakcje kucykowe, to póki co widziałam jedną prelekcję. Sama zgłaszałam 2 atrakcje, ale mi je odrzucono niestety >.> 

No to tego, jeśli chodzi o dane konwentowe, to: 20 - 21.07 w Bytomiu, wejściówka 45 zł w przedpłacie, nie ogarniam, czy można kupować na miejscu czy nie.

Strona: http://balcon.wwff.pl/

Czy ktokolwiek się wybiera? 

Inne pytanie.. Czy ktoś z ewentualnych wybierających się zechciałby mnie w Katowicach przekimać z piątku na sobotę (19-20.07) i z niedzieli na poniedziałek (21-22.07)? Znaczy, bo ogółem to miała mnie przenocować znajoma, ale nieszczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że niestety prawie na pewno ten nocleg mi odpada :c A nie uda mi się dotrzeć z rana w sobotę do Katowic i tak samo wrócić wieczorem w niedzielę do domu. Za słabo ogarniam podróżowanie na to wszystko, wolę mieć na dojazd jednak cały dzień, a nie tłuc się np. w środku nocy ;_; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAAA jadę!  :yay:
Jakbyś zechciała pogadać, zagaduj do osoby w tym stroju (na 1000% się nie powtórzy :aj5: ):
426828_307734439285456_209294040_n.jpg
Na miejscu nie będzie możliwości kupna, bo nigdy tak nie było. Niestety sama dojeżdżam, więc noclegu nie załatwię. Ale jeśli masz taki mega problem, napisz maila do organizatorów, w wyjątkowych przypadkach pozwalają nocować z piątku na sobotę na terenie szkoły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, pisałam już do orgów i faktycznie, napisali, że mogę być już w piątek, jest akredytacja dla osób z trudnym dojazdem. Więc raczej będę.

Okej, to jak mi się tam napatoczysz, to na pewno zaczepię ^^ Jakby podbiegł do Ciebie Cecil z Uta Pri to ja XD Jak coś to taki rumun xD

Cecil-cecil-aijima-34607323-640-811.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, który to Cecil! Oglądałam to pedalstwo.  :yay: Nie sądziłam, że ktoś go kiedyś w Polsce zrobi... A znajoma szuka go do grupki z Uta Pri. Ok, to (mam nadzieję) do zobaczenia.  :twilight2:

 

Znajoma szuka? Na Balcon? Jeśli to Shu go szuka, to miała go szukać z mnie, ale jednak będę rumunę ;_; XD A jak nie, to kto i na kiedy go szuka? XD

 

 

 

Mogę spróbować załatwić Ci przenocowanie, bo to moje miasto, pogadam jeszcze, poszukam i zobaczymy.

 

Dzięki, ale w sumie to w piątek wbije odrazu na konwent, chociaż może w niedziele bym szukała noclegu. Ale znajoma już pisała że może po konwencie mnie przygarnie c: Ale jak coś to pisz~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znajoma szuka? Na Balcon?

Tak, szuka, ale nie na Balcon. Ale ja już nie ogarniam, ile tych wersji z Uta Pri ona robi, bo już się wyklarowało kilka grupek.  :v6Jdq: Ksywa dziewczyny to Norge. Jak nie zapomnę, to obczaję na kiedy potrzebuje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że grupka cosplayowa nam się przesunęła i nie będzie na Balconie to nie będę Cecilem.. >.>

Jakby kto chciał spotkać Ukesia to będę zapewne jakimś zwykłym człekiem z zielonkawymi włosami, możliwe że w koszulce z Derpy i dziwnych portkach w paski. Albo będę też Rinem Okumurą z AnE, ale takim tylko w granatowym wigu, krawacie i z ogonem, bez specjalnych szczegółów :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakby się ktoś chciał piwa na mieście napić to dzwonić  :P

 

W sensie że w Kato, czy że w Bytomiu~? Jak w Kato to <3 Ale tak w plenerze czy w jakiejś knajpie? Ej w ogóle są tam jakieś fajne miejsca gdzie można bez przypału się napić tak plenerowo? ;_; Bo w dużych miastach generalnie zawsze z tym problem jest :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E taaaam. Plenery mają swój fajny klimat jak dla mnie. Chociaż to też kwestia gustu i tego co kto woli. No i właśnie plenery w małych miejscowościach mają urok XD

A ja na piwo chętna zawsze c: A tak w temacie, co się u Was przeważnie pije? XD Bo wiadomo, różne części Polski, różne preferencje c:

A i tak jeszcze raz, jakby ktoś mnie szukał na Balconie to hym, szukać czegoś podobnego do tego, w czerwonych trampkach:

chibi_rin_okumura_by_chibifangirl08-d4d2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak cię rozpoznam? Żebym nie zagadała do złego człowieka.  :fluttershy4:

Szukaj helpera z konwentową koszulka i przypinką z pikachu, być może przed konwentem wymyślę coś bardziej kreatywnego xD

 

A co do wypadu na miasto to bardzo chętnie, tylko moja znajomość Bytomia kończy się na drodze z przystanku do tej szkoły więc info przydało by się wcześniej żebym zobaczył jak tam dojść :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Balcon, Balcon i po Balconie.

Wrażenia?

Program - kompletna nuda. Ludzie - naprawdę fajni.

Czemu marudzę na program? Cóż, byłam raptem na dwóch atrakcjach, na animacjach i cosplayu. Innych nie odwiedziłam z prostych przyczyn, albo się pokrywały z tymi dwoma, albo było na nich mega przeludnienie. W sumie to byłam na Ultrastarze jeszcze, ale to nic specjalnego. Skończyło się więc na plątaniu to tu to tam z ludźmi i spędzeniu całej nocy na DDRce. Zielonkawo-żółto-włose dziewczę z Derpy na koszulce przysypiające przy matach - to Ukeź.

Mimo to konwent bardzo nadrabia jeśli chodzi o ludzi. Byli sympatyczni, przynajmniej w większości. Jak zbierałam na jedzenie to dostałam nawet kawałki pizzy i dwie reklamówki ciastek, więc konwentowicze byli hojni c: Jedyne na co mogę pomarudzić to to, że nie podobało mi się pożyczanie mojego koca w sleeproomie bez pytania i owijania się nim. To, że na nim nie śpię w danej chwili, nie znaczy, że za godzinę nie zechcę np. się nim opatulić. Jedyne co mnie osobiście zirytowało w ludziach.

Cóż, chyba na tyle tak na chwilę obecną c:

Było fajnie, ale mogło być ciekawiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...