Skocz do zawartości

Projekt "Mine Polish Six"


~Tamara~

Recommended Posts

Nie wiem czy w ogóle dobry dział i czy avatar'zy się nie obrażą ale,wpadłam na pomysł aby otworzyć projekt "Mine Polish Six"

 

Polega on na znalezieniu osób które wcieliłyby się w nasze kucyki na....Skype ! 

W projekcie chodzi o to aby nie avatarzy, lecz zwykli bronies i pegasis wcielili się w kucyka do którego według jury, mają głos.

 

Pierwszy etap polega na przesłaniu (do mnie na PW) próbki głosu i napisaniu do jakiego kucyka według ciebie pasujesz (nie chodzi tylko o głos ale i o umiejętność wcielania się w postać.

Po nadesłaniu próbki,ja wstawiam ją na forum ( wraz z innymi) i bronies głosują do jakiego kuca pasujesz.

 

Drugi Etap następuje po wybraniu następujących kucyków:

 

Rainbow Dash 

 

Applejack 

 

Twilight Sparkle

 

Pinkie Pie

 

Rarity

 

Fluttershy - jako iż wpadłam na pomysł projektu,myślę że pozwolicie mi się wykazać w roli Flutterki  :fluttershy4:

 

Wtedy następuje okres próbny,zakładacie konta i macie dwa tygodnie (lub trzy,zależy jak będzie szło)  na udowodnienie że jesteście świetnymi wcieleniami swoich "podopiecznych" Kucyków.

Wygląda to tak : Zakładacie konto Skype kucyka,rozmawiacie z bronies,następnie wasi rozmówcy piszą do mnie jak,kto się sprawdził / ewentualnie będzie otwarta ankieta.

 

Trzeci etap to wyniki i ewentualne zmiany i wywiad z skypecharą ( skypechara - skajpowy opiekun kucyka).

 

___

 

Mam nadzieję że temat nie dead'nie i będą chętne osoby,jeśli wszystko pójdzie pomyślnie uruchomię Mine Polish Six v2.0 z kucykami z background'a i innymi postaciami z MLP:FiM

 

Pytania które mogą paść ( Małe FAQ)

 

Co będzie,jeśli dwie osoby będą tak samo dobre ?

 

Mamy dwie opcje,albo będą one dzieliły jedno konto,np jedna będzie pod nieobecność drugiej - co szczerze wolę i było by sprawiedliwe,lub robimy bezwzględną dogrywkę.

 

To nie fair że będą same pegasis !

 

Poczekaj do drugiego etapu,może nastąpi szybciej niż zdążyć powiedzieć - yay ! :yay:    Po prostu wyślij swoją próbkę np jako Dusk Shine czy Butterscotch.

 

Ile jest na to czasu ?

 

Jak na razie,czas nieograniczony!

 

Myślę że jestem lepszy/sza...

 

Śmiało,prześlij próbkę! Może zostaniesz współopiekunem?

__________

 

Nicki na skype :

 

Fluttershy - fluttershy_the_kind

Edytowano przez Tamara
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś siebie w tym nie widzę, jednak pomysł nawet nawet, może się udać. Prześlijcie potem próbki głosów zwycięzców to można będzie osądzić czy wybór padł na odpowiedniego kandydata. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł sam w sobie zły nie jest, ale nie wszyscy mogliby mieć czas na codzienne rozmowy. Ja np dobrze robię Big Maca i Snowflake'a/Roid Rage, ale studia zbytnio mi nie umożliwiają czegokolwiek. Jakby było więcej info, to czemu nie.

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł sam w sobie zły nie jest, ale nie wszyscy mogliby mieć czas na codzienne rozmowy. Ja np dobrze robię Big Maca i Snowflake'a/Roid Rage, ale studia zbytnio mi nie umożliwiają czegokolwiek. Jakby było więcej info, to czemu nie.

 

Dlatego właśnie chciałabym zrobić w ten sposób, że kilka osób byłoby na jednym koncie,kuc byłby częściej dostępny  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Świetny pomysł, chciałbym gdyby zadzwonił do mnie na skype kucyk z MLP :D Rozmawiałem już z Fluttershy, robiąc zapisy na avatarów na swoim forum, ale tylko na czacie (koleżanka miała zepsuty mikrofon :\ )

Poza tym, niedawno zastanawiałem się nad spolszczeniem jednej piosenki, do której potrzebowałbym głosów Mane 6, więc gdyby projekt wypalił, może zwyciężczynie byłyby chętne? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...