Skocz do zawartości

Ogólny regulamin sesji


kapi

Recommended Posts

Witam Was wszystkich serdecznie. Cieszę się, że tu zajrzeliście. Tak ten temat powstał, gdyż jak wiadomo, bez pewnych zasad wszystko kończy się totalnym chaosem. Wydaję mi się, że jednak zamiast totalnego chaosu lepsza jest totalna zabawa. Dlatego tu przedstawiam kilka zasad, które obowiązują w każdej sesji prowadzonej przeze mnie, oprócz tego wydaję mi się, że powstaną inne regulaminy odnoszące się bardziej szczegółowo i obejmujące tylko wybrane sesje.

 

 

Regulamin wszystkich sesji

 

1. Pierwszy punkt, jest zawsze najważniejszy, czyż nie? Tak jest i w tym przypadku. Najważniejszą zasadą moich sesji, jest... (chwila napięcia, w tle słychać werble) dobra zabawa :pinkie3:. Sesje mają służyć Wam, abyście się dobrze czuli i bawili. Ja jestem tu po to, żeby to umożliwić. Dlatego przede wszystkim dobrze się bawcie :pinkie:.

 

2. Należy przestrzegać regulaminu forum i tego działu.

Regulamin forum :http://mlppolska.pl/watek/2825-regulamin-forum-mlppolskapl/

Regulamin tego działu:http://mlppolska.pl/watek/3021-regulamin-pbf/

 

3.Nie obrażamy innych, podchodzimy do wszystkich z wyrozumiałością i szacunkiem, bo bez tego zabawa się psuje.

 

4. W sesjach moja decyzja jest ostateczna i wiążąca.

 

5. Tak wiem poprzedni punkt brzmi trochę strasznie, ale to, że ja mam ostateczne zdanie, nie oznacza, iż jestem jakimś potworem. O nie, jestem MG, czyli kimś znacznie gorszym xD. Wracając jednak do sedna sprawy. Jeśli macie jakiekolwiek zastrzeżenia, uwagi, pomysły, lepsze rozwiązania, pytania to śmiało piszcie. Często może być tak, że mój mózg nie wpadnie na coś, co Wy będziecie wiedzieli. Dążymy w sesjach do jak największej ilości frajdy, więc jeśli coś Wam nie odpowiada to, to zgłaszajcie. Nie bójcie się, postaram się odpisać na wszelkie PW i inne środki przekazu. Ja jestem tu dla Was, a nie na odwrót, więc jeśli tylko chcecie coś powiedzieć to śmiało.

 

6. Wszystko da się załatwić normalną kulturalną rozmową. To nawiązuje do poprzedniego punktu, zawsze warto pogadać i ustalić co w danym przypadku będzie najlepsze.

 

7. Bardzo byłoby mi miło, gdyby każdy, kto będzie grał w moje sesje, przeczytał ten regulamin. Tym, którzy to zrobili serdecznie dziękuję, gdyż wiem, że nikt nie lubi czytać takich bzdur i zasad, jednakże są one potrzebne i należy się do nich stosować.

 

8. Zastrzegam sobie prawo do zmian w regulaminie. Postaram się o każdej z nich należycie informować.

 

9. To punkt wyjaśniający dlaczego piszę na różowo. Jest to bardzo proste. Po pierwsze spełnia to funkcję praktyczną, gdyż mało kto pisze na różowo, a tak będziecie wiedzieli, że to ja i łatwiej znajdziecie moje posty (to jest prawda, gdyż samemu często się cieszę, że piszę na różowo i łatwiej mi się połapać co ostatni raz odpisywałem). Poza tym tak czy siak kolor jest potrzebny, albo przynajmniej ułatwiający wiele rzeczy.  Po pierwsze dialogi, od razu wiadomo co kto mówi, po drugie w sesjach będę stosował róż do opisów wpływających na fabułę, a zwykłego koloru do informacji i rzeczy nie związanych bezpośrednio z sesją. Jeśli ktoś uważa, że źle robię używając koloru, nie będąc w ekipie, to proszę mi to powiedzieć, wiem, że jest to łamanie regulaminu, jednak w tym przypadku myślę, że uzasadnione potrzebą. Na prawdę jest łatwiej, jeśli mogę używać barwy. Jeśli jednak uważacie, że robię źle, to bardzo przepraszam i zrozumiem tą decyzję, chociaż mam nadzieję , że pozwolicie mi na to.

 

10. Przeczytajcie post  (chodzi o wiadomość nr 50 w temacie) zanim decydujecie się na uczestnictwo w sesji.

Edytowano przez kapi
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...