Skocz do zawartości

Ogłoszenia


kapi

Recommended Posts

Witam Was wszystkich. Jak wiadomo, wielokrotnie, gdy prowadzi się sesje, chce się coś ogłosić. Mogą to być sprawy różne, od tego, że jest się na urlopie, aż po wyrażenie swej wdzięczności graczom, z którymi się bardzo miło gra :pinkie3:. Ten temat powstał właśnie po to, jeśli będę chciał Wam wszystkim coś powiedzieć , to tu się to znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga pierwsze ogłoszenie ode mnie, niestety niepomyślne, ogłaszam bowiem, że jutro, a raczej dzisiaj, patrząc na późną porę pisania posta nie będzie mnie na forum raczej przez cały dzień. Za wszystkie problemy przepraszam najmocniej i postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości.

 

Tak dla pewności, bo data mojej nieobecności może budzić kontrowersje, a zatem powiadamiam, że jest to 06.07.2013.

 

Przepraszam i pozdrawiam, mam nadzieję ,że się nie gniewacie.

 

PS

 

Przyznaję się bez bicia, tak popełniłem błąd pisząc to ogłoszenie. W dacie cyfrowej wpisałem zły dzień, niestety robiłem to wieczorem i mój umysł nie działał tak sprawnie,  stąd to wszystko. Przepraszam bardzo, już zedytowałem.

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludu tego forum...

 

Ogłaszam wszem i wobec, jako ja Kapi von Kapi z rodu Kapi, wyjechałem oglądać walną bitwę grunwaldzką. Jakoże w związku z tym mogę nie odpiswać tak często, o tym powiadomić pragnę. Jednakowoż internetu ci u nas dostatek, a zatem przypuszczać można, iż nie opuszczę Was całkowicie.

 

To oto obwieszczam wszem i wobec :crazy:

 

Dobra a teraz powiem normalnie xD. Wyjechałem pod Grunwald, nie będzie mnie do 15.07. Mam jednak dostęp do internetu, więc będę się starał, abyście nie odczuli mojego wyjazdu. Nie wiem jak mi to wyjdzie, będę miał trochę mniej czasu, więc mogą pojawić się opóźnienia z mojej strony, za które przepraszam najmocniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chciałbym ogłosić kolejne ogłoszenie, a mianowicie, wyjeżdżam na weekend i wracam w niedzielę wieczorem. Nie przewiduję bym mógł wchodzić na forum. Przepraszam za tą nieobecność i pozdrawiam wszystkich.

 

 

lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

TUTUTUTURURURU!!! zabrzmiał róg z oddali, a kapi wszedł ze smutną miną w stronę tłumu gapiów oczekujących słusznie wyjaśnień, za ukrytą nieobecność. Czuł się okropnie i źle, chciał za wszystko przeprosić, choć nie wiedział czy mu wybaczą. Stanął po środku i oznajmił:

 

Witam Was wszystkich, po moich ostatnich odpisach wyjechałem na działkę. Miałem mieć tam internet, jednak w wyniku działania nieokreślonych sił zła tej magicznej rzeczy nie było ci u nas dostatek na działce, w związku z tym nie mogłem tu nic pisać. Nie poinformowałem o wyjeździe wcześniej, gdyż przewidywałem posiadanie internetu, a tu klops. Przepraszam za to Wasz wszystkich bardzo. Potem gdy wróciłem miałem kilka na prawdę ważnych spraw do załatwienia i tak oto dzisiaj chcę Was przeprosić, iż o tym nie wiedzieliście, a ja byłem na tyle mało przewidujący, iż nic tu nie napisałem za wczasu. Przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczony poprzednim błędem postanawiam zatem wszem i wobec ogłosić następne rzeczy. 16 wyjeżdżam i praktycznie do końca wakacji mnie nie ma. Przewiduje mieć tam internet, więc raczej będę odpisywać, choć jak wskazują moje poprzednie doświadczenia różne rzeczy mogą się wydarzyć, a zatem uprzedzam, zę jeśli nie bedę odpisywać to dlatego. 

 

Pozdrawiam Was wszystkich :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ogłoszonko. Pragnąłbym poinformować zainteresowanych, ze zacząłem czytać Silent Ponyville. Nie wiem ile mi to zajmie, ale po przeczytaniu tego raczej będę w stanie poprowadzić sesje w tym uniwersum poinformuję jak zakończę lekturę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok informuję, że przeczytałem Silent Pinyville, nie wiem czy następne części także przeczytam, ale ta jest przewertowana, plus znam również Study of the Mind Delive (pisane z głowy i nie sprawdzane z oryginałem, więc w tej nazwie mogą pojawić się błędy językowe i ortograficzne, ale chyba każdy rozumie o co mi chodzi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dom, słodki dom, o cóż pozostaje mi rzec wróciłem i póki internet dopisuje, mam nadzieję ,ze tak pozostanie a w pierwszej klasie liceum mnie nie zamęczą na śmierć, wracamy do sesji moi wspaniali gracze i życzę miłej zabawy oraz z okazji zbliżającego się roku szkolnego (aż sam nie wierzę, że to mówię, bo czy tylko mnie wkurza to ciągłe przypominanie o tym xD ? ) owocnej nauki, która nie będzie zbytnio ograniczać czasu wolnego, a przede wszystkim szczęścia :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ogłoszenie z serii tych, które niezbyt miło czytać. No cóż szkoła, szkoła, szkoła, a raczej liceum. Oto przed nami wszystkimi zaczyna się nowy rok szkolny, dla mnie nowatorski ze względu na to, że to pierwsza klasa liceum, nowa szkoła nowi ludzie itp. Nie wiem jak sobie poradzę, ale na pewno będzie to oznaczać mniej czasu niż w wakacje, tak więc uprzedzam, iż będę się starał, to jednak najprawdopodobniej moje odpisy będą się pojawiać rzadziej.

 

Mimo wszystko chciałbym życzyć Wam wszystkim, którzy to czytacie skukcesów i szczęścia z okazji rozpoczęcia roku, nie ważne czy chodzicie do szkół :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liceum się zaczęło i nie wiem jak to będzie z moimi odpisami, choć się postaram, jednakże informacja, którą warto żebyście wiedzieli na cały weekend wliczajać piątek i poniedziałek mnie nie ma bo na obóz integracyjny jadę i nie przewiduję internetu. Mam nadzieję, że Wy w swych szkołach macie się dobrze, bądź gdziekolwiek indziej gdzie Was życie zaprowadziło. Życzę wszystkim powodzenia cokolwiek robią i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Okey ludzie, mam wiadomość od kapiego, bo mnie poprosił, abym wam powiedział, że z powodu zmian serwera na forum nie może się dostać na forum, więc zaproponował, że nasz RPG oraz inne w tym poddziale odbędą się na skype albo na czymś innym (możecie podać propozycję), jeżeli chcecie nadal grać.

Edytowano przez MasterDash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszędzie trąbie, żeby każdy wiedział, więc i tu napiszę, w sumie to chyba wszędzie to napiszę, tak oto powróciłem i się z tego bardzo cieszę. Problemy z dziwnym czymś chyba skończone więc możemy sobie pograć :pinkie: (o ile mnie szkołą nie załatwi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

UWAGA!!! ogłoszenie dla graczy multisesji "Średniowieczna Equestria" Zaproponowałem dołączenie do tej gry WilczejNati. Musicie jednak wyrazić na to zgodę. Mam nadzieję, że trochę osób czyta moje bazgroły tutaj. Jeśli zatem jesteście za, bądź nie macie nic przeciwko, aby WilczaNati dołączyła, to napiszcie (zobaczę kto czyt moje wypociny :pinkie3:) jeśli ktoś z jakiś przyczyn nie chce, to niech napisze, że nie, a byłbym bardzo wdzięcnzy ,gdyby jeśli nie w poście tutaj, to chociaż mi na Pw napisał powód tej decyzji. W przypadku raku odpowiedzi gracz traktowany jest jako, ktoś, kto zgadza się na dołączenie do sesji WilczejNati. Mam nadzieję, że nie ma przeciwwskazań, by nasza koleżanka dołączyła do zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze trzymam się zasady im więcej tym raźniej. (No może nie licząc zadań grupowych w szkole, bo zwykle ja całą robotę odwalam =w=). Ja nie mam nic przeciwko, by Nati do nas dołączyła, a nawet jestem za tym. W sesjach w Uniwersytecie Canterlockim fajnie się z nią, powiedzmy, gadało. I też przy Lekcjach Celestii o Przyjaźni fajnie mi się ją poznawało. Powtórzę jeszcze raz. Ja jestem za :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę od razu deklarować rozmaitych rzeczy, ale powiem ,że dodanie kogoś do już istniejącej sesji nie jest dużym wyzwaniem jeśli chodzi o nakład pracy w odpisywaniu, co innego z tworzeniem nowej sesji. Bo tak musiałbym odpisywać cały dodatkowy post, a przy dodaniu osoby do już istniejącej sytuacji piszę po prostu dla jednej osoby więcej. :pinkie3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...