Skocz do zawartości

Ogłoszenia


kapi

Recommended Posts

11 listopada, dzień niepodległości i z tej okazji krótkie ogłoszenie. Życzę naszej Polsce wszystkiego dobrego i następnych lat rozwoju w duchu dobrych wartości, dziękuję, że Bóg obdarzył nas tak wspaniałą ojczyzną, która posiada tak piękną i wartościową historię. Dziękuję Wam wszystkim Polakom, za to że jesteście. Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej ojczyzny. Zachęcam do dodania czegoś od siebie do moich życzeń, dziękuję Wam wszystkim, że tworzycie naszą Polskę.

Pozdrawiam wszystkich patriotycznie w tym wspaniałym dniu i niech hasło BÓG, HONOR, OJCZYZNA przyświeca dalej naszemu wspaniałemu narodowi :pinkie3:  

PS

Do tych, którzy mają ustawioną biłą wersję forum : początek posta napisany białymi literami, więc przeciągnijcie myszką, tak jakbyście chcieli zaznaczyć tekst jeśli chcecie przeczytać, co tam nabazgroliłem :pinkie:

Edytowano przez kapi
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ogłaszam, że w trakcie tego weekendu najprawdopodobniej nie będę mógł odpisać w związku z pewnym wyjazdem :pinkie3:, na który czekałem od bardzo dawna. Daję czas na ogarnięcie myśli, zastanowienie się i w następny weekend planuję zacząć naradę u Shadow (to do graczy z Poszukiwania harmonii) mam nadzieję, że pozostałe dwie drużyny i ich niektórzy członkowie dotrą na spotkanie i będziemy mogli wznowić rozgrywkę. Tych którzy czekają od pewnego czasu na resztę, serdecznie przepraszam za zwłokę i mam nadzieję ,że ruszymy w następny weekend.

 

Pozdrawiam :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Planuję niedługo uaktualnić wszystkie karty postaci do odpowiednio zmodyfikowanych odmian nowszej wersji mechaniki gry, która wydaję mi się, że zapewnia realistyczniejszy system obrażeń i większą adekwatność statystyk. Nie zdziwicie się, gdy w niektórych sesjach dane statystyki spadną z np. 15 do 5, będzie to normalne, ale nie należy się tym przejmować. Informacja tak na prawdę Was bezpośrednio nie dotyczy, ale wolę ją ogłosić. 

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, w związku z połączeniem drużyn w sesjach "W poszukiwaniu Harmonii" i niespodziewanym ogromnym odzewem na nową sytuację w grze oraz trudnym okresem sprawdzianowym w szkolę informuję:

 

Możliwe będzie przeciąganie się odpisów w innych sesjach, gdyż do uspokojenia i wyklarowania się sytuacji powinienem trzymać rękę na pulsie "W poszukiwaniu Harmonii" W miarę możliwości będę odpisywać w innych sesjach, ale tam mam aktualnie sytuację nadzwyczajną i muszę się skoncentrować na ogarnięciu huraganu postów. Za wszystkie opóźnienia przepraszam i dziękuję Wam wszystkim za wyrozumiałość i za to ,że jesteście.

 

Pozdrawiam :pinkie: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy temat w dziale, który ma na celu troszeczkę ubarwić nam grę, proszę wszystkich, którzy mają na to ochotę ,aby przejrzeli co tam jest i w miarę możliwości i chęci odpowiedzieli ubarwiając wszystkim sesję

 

http://mlppolska.pl/watek/8502-obrazy-wyobra%C5%BAni-d-galeria-poddzia%C5%82u-rpg/

 

Macie tu ^ odnośnik :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bardzo przeprosić wszystkich uczestników sesji za moje rzadkie odpisy. Na prawdę chciałbym to robić częściej, ale tak się akurat dużo rzeczy w szkole nagromadziło, że nie miałem jak. Mam nadzieję ,ze to rozumiecie i wybaczycie mi to. Przepraszam ,że musicie czekać, miałem zamiar dzisiaj nadrobić tle ile mogłem, ale czuję ,że na tej godzinie kończy się moja dzisiejsza przydatność do czegokolwiek, gdybym popisał dzisiaj dłużej to jakość moich postów podejrzewam ,że pozostawiłaby wiele do życzenia, a ja byłbym jutro niewyspany, przepraszam wszystkich uczestników sesji, w których nie odpisałem, staram się ,ale taki czas mi się teraz trafił. Odpisy pojawią się tak szybko jak dam radę (bo przecież w następnym tygodniu też musieli nam dać huk sprawdzianów). Wybaczcie mi te opóźnienia.

 

Przepraszam i pozdrawiam.

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga do wszystkich, którzy się zapisali niedawno do sesji W poszukiwaniu Harmonii i Średniowieczna Equestria. 

 

Dane dotyczące wprowadzenia Waszych postaci:

 

Wszystkich, którzy chcą dołączyć do Średniowiecznej Equestrii  wprowadzę w następnym poście, dlatego proszę graczy z tamtej sesji o cierpliwość, bo nie odpowiem ,dopóki nie zatwierdzę nowych postaci i nie zrobię im KP.

 

Wszystkich, którzy chcą dołączyć do W Poszukiwaniu Harmonii po stronie dobra wprowadzę dopiero po skończeniu narady. Wprowadzenie w trakcie byłoby niefabularne, może jeszcze coś wymyślę, ale nastawcie się na po naradzie.

 

Uwaga wobec zmiany charakteru W poszukiwaniu Harmonii zostanie przyjęty tam nowy system mechaniki gry i umożliwione zabijanie na masową skalę (poprawka do regulaminu sesji) (lepiej przeczytajcie). Dlatego graczy uprasza się o należna uwagę poświęconą życiom ich bohaterów, bo teraz już można zginąć (choć i tak będę się starać nie doprowadzać do śmierci, to jednak totalne kalectwo jest możliwe).

 

Chciałbym oficjalnie podziękować wszystkim, którzy cierpliwie czekają ma moje odpisy, okres sprawdzinaów chyba się już skończył i tak jak dzisiaj jestm dość długo na forum ,tak będę się brał za nadrabianie wszystkiego. Dodatkowo dziękuję Anathieli i Guardianowi, że umilili nasz dział dawką bardzo ładnych obrazków, na które aż miło spojrzeć, zachęcam do dalszego wrzucania swej twórczości, jeśli znajdę czas to też wrzucę jakieś swoje bazgroły :crazy:

 

Pozdrawiam wszystkich przepinkastycznie :pinkie: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niedługo święta, dzisiaj była wigilia klasowa itp. Ja mam już wolne od szkoły, więc z tej okazji pragnę życzyć wszystkim czytającym na prawdę miłych, wesołych, rodzinnych i wspaniałych świąt :pinkie:

 

Ogłaszam takze koniec okresu szczególnego dla sesji W poszukiwaniu Harmonii i przejście na tryb podwyższonej uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ogłoszenie. Został zmieniony ponownie regulamin sesji W poszukiwaniu Harmonii. Nowy punkt tam zawarty mówi o tym ,że warto obserwować ten temat ogłoszeń, bo w nim będą ogłaszane informacje także dla tej sesji. (czyli nic nowego, bo było to wcześniej powiedziane w ogłoszeniach w dziale Pinkie, ale tak dla pewności dodałem).

 

Zmodyfikowane zostały również zasady co do bycia alikornem od teraz nie jest to wyróżnienie, a normalna grywalna rasa, tyle, że z odpowiednimi minusami o osłabieniami, żeby zbalansować. Największą przeszkodą będzie niechęć większości kucy do tych stworzeń (wyłączamy tu księżniczki, ale nikt nie zostanie księżniczka  :crazy:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga do wszystkich, z okazji naszych kochanych Świąt Bożego Narodzenia chciałbym Wam wszystkim życzyć wesołych, przyjemnych, miłych, rodzinnych, radosnych i wspaniałych świąt, Bożego błogosłwaieństwa, światła i Darów Ducha Świętego oraz szczęścia w życiu. Niech kucyki będą z Wami FOREVER :enjoy:, be always SMILE :pinkie3: smacznego jedzenia :muffin: dużo ciepła :pinkiehug: trochę szaleństwa na sylwester :crazy: i co nieco dla tych, którzy lubią procentowe trunki :cydr: oraz wszystkiego najprzepinkastyczniejszego :pinkie:

 

lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstał kolejny temat podobny do galerii rysunkowej poddziału, tylko tym razem chodzi o muzykę, zatem jeśli macie coś dobrego ,co chcielibyście, żeby inni także posłuchali (chodzi tu głównie o muzykę nadającą się do RPGów, bo takiej ogólnie to widziałem już dziesiątki tematów :crazy:)

 

Zapraszam chętnych do odwiedzenia, a korzystając z okazji:

 

Szczęśliwego Nowego Roku i bardzo wybuchowego :partycannon:, smacznego :muffin: radosnego :pinkie3: i odlotowego :crazy: sylwestra życzę wszystkim :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstała kolejna nagroda w alei zasłużonych i uaktualniłem listę sesji. Equestriakorps ruszy niebawem po dopięciu wszystkiego na ostatni guzik :pinkie3:

 

życzę wszystkim szczęśliwego i kucykowego nowego roku.

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie postanowiłem złamać konwencję, a co mi tam :crazy: :

 

Chciałbym Wam wszystkim życzyć wszystkiego najprzepinakstycznokucykowszego, be always SMILE :pinkie3: , niech kuce będą z Wami FOREVER :enjoy: i szczęścia oraz Bożego błogosławieństwa.

 

Z jakiej okazji? A mam dzisiaj imieninki, to uznałem ,że jest to świetna okazja by Wam czegoś dobrego zażyczyć, bo chyba żadna sposobność do tego nie jest zła :pinkie:

 

Pozdrawiam. 

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne trzy sprawy do ogłoszenia.

 

Po pierwsze Anathiela szuka graczy do multisesji opartej na realiach starożytnego Egiptu, miło by było, gdyby ktoś się do Niej dołączył. Wydaję mi się, że jeśli by ktoś chciała, a bardzo by mu klimat nie pasował, ot może chociaż do niej napisać, pewnie coś razem ustalicie. Więc jakby ktoś chciał, to niech da znać :pinkie3:

 

Po drugie sprawa dotycząca Equestriakorps. Chciałem zaczać tą sesją dzisiaj, jednak ze względu na zmęczenie i późną godzinę, nie chce wciskać Wam jakiegoś chłamu na start więc odwlokę jeszcze trochę. Postaram się wystartować jutro.

 

Po trzecie, właśnie spojrzałem sobie na licznik moich postów i mam wrażenie, że z ok 1000 (bo chyba postanowiłem sobie jakoś uczcić okrągłą liczbę, to wydaję mi się ,że było do tej magicznej bariery blisko) nagle spadło do tych ok 750. Jeśli ktoś odkryje zagadkę zaginionych postów to będę wdzięczny (a nawet przyznam specjalną nagrodę w temacie). Wiem ,że to co oferuję w zamian nie jest takie epickie, jak kilka tysięcy zł, które można zauważyć na niektórych ogłoszeniach, ale mam nadzieję, że moje zaginione posty się znajdą, bo się do nich przywiązałem (zawsze jest możliwość, że mi jak to mi coś się w głowie poprzewracało i miałem te 750 postów, a nie 900, nie wykluczam.) Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Dane szczegółowe moich postów to: Napisane dziwnym, nieogarniętym językiem wypowiedzi z mniejszym, bądź sporadycznie większym sensem, zaskakująco często przybierające kolor różowy, choć z możliwością dekoloryzacji (wynika to z tego ,że ciocią moich postów był kameleon) posiadają zwykle avek i sygne z różową klaczą z wąsami, oraz obrożę w postaci nicku. :crazy:

 

I teraz widzicie co się ze mną dzieję, w tych późniejszych godzinach. Dadzą mi klawiaturę i już jakieś głupoty wypisuje :crazy: 

 

Zostało także po czwarte (choć nieprzewidziane) a mianowicie doszła kolejna pozycja jeśli chodzi o nagrody w alei zasłużonych.

 

 

Pozdrawiam wszystkich :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie zagadki zaginięcia postów (ciekawe dlaczego one tak zniknęły i kto zadecydował o tym ,ze nasz posty w RPG się nie liczą, bo przecież post to chyba dalej post).

 

Zgodnie z obietnicą jestem Ci bardzo wdzięczny, tak samo jak spełniłem już drugą część zobowiązań.

 

 

Dziękuję Ci bardzo :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Was poinformować o pewnej rzeczy. Zwykle spędzam kilka godzina w soboty i odpisuję w sesjach. Jednak wczoraj wypadła mi ważna sytuacja z moim przyjacielem i musiałem Mu pomóc. Przez to niestety jestem dzisiaj bardzo niewyspany (żeby nie rzucać przekleństwami, bo można by to określić inaczej :crazy:). Nie chcę więc podcinać sobie skrzydeł na jutro (zwłaszcza, że sprawdziany i prace domowe itd + goście przejeżdżają na dokładkę), a także Wam prezentować super dennych postów, bo efekt będzie potworny.

 

Chciałem za to wszystkich przeprosić, a szczególnie graczy Equestriakorps, w której to miałem dzisiaj odpisać, uwzględniając pewne pojawiające się uwagi. Postaram się jutro coś zrobić, ale nie jestem w stanie nic obiecać. Skorzystam teraz z dobrodziejstwa snu, mówiąc Wam dobranoc :pinkie: i życząc miłej niedzieli.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Napisano (edytowany)

Piszę ten post bardzo niechętnie. Wam będzie się go niemiło czytać. Z góry przepraszam za to co napiszę ,ale mam nadzieję, że zrozumiecie sytuację.

 

Z moich obserwacji mej szkoły i zmienionego pod pewnym względem życia widzę, że czasu na forum jest bardzo mało. Wynika to z lekcji, dużego mojego wkładu w życie realne. To skutkuje, że albo w ogóle nie mam jak odpisywać ,albo jestem na tyle zmęczony po pisaniu np. polskiego, że nie chcę mi się pisać tutaj. Nie znaczy to wszystko, że nie chcę Wam mistrzować. Dalej sprawia mi to wielką przyjemność i nie chcę z tego rezygnować. Piszę to wszystko żeby otwarcie powiedzieć, że będziecie musieli długo czekać na moje odpisy. Zrozumiem, jeśli część, a nawet wszyscy zrezygnujecie z takiego układu. Ostatnie dni pokazały, że mimo moich usilnych starań, nie jestem w stanie odpisywać regularnie. Chciałbym również oświadczyć ,ze taka sytuacja zmusza do wyznaczenia bezwzględnych priorytetów. Dlatego niektóre sesje zostaną "uprzywilejowane". Będą to głównie multisesje. Te będę się starł utrzymać przy "życiu" z całych sił. Tak więc W poszukiwaniu harmonii, Średniowieczna Equestria i Equestriakorps zyskują najwyższy priorytet. W innych sesjach będę się starał odpisywać pod warunkiem, że wcześniej wymienione będą w miarę na bieżąco.

 

Jeśli ktoś rezygnuję prosiłbym o pisemne powiadomienie na PW, albo w ogłoszeniach. Zrozumiem to absolutnie. Przepraszam, że tak to musi wyglądać, ale wydaję mi się ,ze jedynym czasem, w którym w miarę wyrabiam się z odpisywaniem we wszystkich sesjach jest długi czas wolny, który nie zdarza się zbyt często.

 

Chciałem podać Wam to do wiadomości, żebyście byli świadomi tego wszystkiego. Tym, którzy zrezygnują z tego powodu serdecznie dziękuję za wspaniałe gry i miłe chwile, które długo zapamiętam, a tym którzy zostaną dziękuję za wytrwałość, zapewniam, że w miarę możliwości będę się starał spełniać Wasze oczekiwania i raz jeszcze przepraszam za zaistniałą sytuację.

 

Z wyrazami szacunku i wdzięczności kapi. 

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...