Skocz do zawartości

Ogłoszenia


kapi

Recommended Posts

Hej Luuuuuuuuudzie!!!

 

Mam pytanko. Ostatnio coś mnie naszło i czekając na tatę zacząłem bazgrać w kalendarzu kucyki. Konkretnie nagryzmoliłem Shadow i jej sztylet :pinkie3: Każdy, kto choć trochę umie rysować powiedziałby, że me rysunki nie mają techniki i masy innych potrzebnych rzeczy, ale mi się podobają i zgodnie z wcześniejszą deklaracją chce je wstawić do naszej galerii. (Jakby co są w ołówkowe i małe, więc nie spodziewajcie się kolorów oraz wyraźności) niemniej jednak mam problem. NIE MAM POJĘCIA JAK WRZUCAĆ ZDJĘCIA. Jakby ktoś wytłumaczył mi to jak idiocie (bo inaczej mogę nie zrozumieć xD) to byłbym wdzięczny.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że pojawiła się nowa nagroda w alejce zasłużonych, odwiedźcie ją, jeśli chcecie, ja polecam, jest na prawdę ładna :crazy: , a te latarnie w nocy świecą tam tak pięknie. Można usiąść przy stoliku w kawiarence i podziwiać tych wszystkich wspaniałych graczy, którzy tam tędy się przechadzają  :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji dnia kobiet pragnę życzyć wszystkiego najprzepinkastyczniejszego, Bożego błogosławieństwa, wiecznego szczęścia, kucyków, uśmiechu, zdrowia, rozwijania talentów wszystkim Pegasis. Niech kucyki będą z Wami FOREVER :enjoy:, be always SMILE :pinkie3: i niech wszystkie Wasze problemy ulegają destrukcji w odmętach różowego ognia :crazy:

 

Wszystkiego najlepszego drogie dziewczyny :pinkie:  

Edytowano przez kapi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi wspaniali gracze.

 

Chciałbym Was wszystkich szczerze przeprosić za to co ostatnio wydarzyło się w Harmonii. Prawdą jest, że Plauge i Guardian zgłosili się z pytaniem, czy mogą sobie wprowadzić ich "watek poboczny". Oficjalnie przyzwoliłem, nie wiem czy to przez mą krótkowzroczność, czy późną godzinę mego odpisu na PW po dniu ciężkiej nauki, lecz fakt jest faktem. Miało się to odbyć na nieco innych zasadach, niż zostało zrobione i oczywiście nie naruszać regulaminu. Mimo wszystko jednak, czuję się współodpowiedzialny za to i chciałem Was przeprosić. Postaram się na przyszłość bardziej myśleć nad inicjatywami graczy, które mogą wiązać się z kontrowersjami. Mam nadzieję ,że mi to wszystko wybaczycie.

 

skruszony i żałujący mg kapi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam Was wszystkich serdecznie. Jako, że nie wiem czy będę w stanie napisać coś w Wielkanoc chciałbym już dzisiaj złożyć Wam najprzepinkastyczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus udziela Wam swych łask i wspomaga każdego dnia. Niech na niebie w te święta zagości piękne złote słońce i niech wszyscy będą szczęśliwi. Życzę Wam również 300% H2O w wodzie w lany poniedziałek i smacznych dań na śniadanie wielkanocne (ja na przykład zjem sobie duuuuuuuużo jajek :pinkie3:)

 

Teraz trochę mniej przyjemne wieści. Z powodów prywatnych nasze sesje opuściła Anathiela (obecny nick Anna). Chciałbym ją tu uroczyście pożegnać. Dziękuję za całe serce, które włożyła w grę z nami i zabawę, którą nam dała ze swej obecności. Szczerze doceniam powiadomienie mnie o odejściu i życzę szczęścia i Bożego błogosławieństwa na nadchodzące lata.

Dziękuję Ci Annathielo :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alleluja Jezus żyje!!! W tym dniu wspaniałym i radosnym pragnę Wam wszystkim życzyć zdrowia (czego mi nie starczyło ,bo chyba właśnie jakieś choróbsko mnie bierze) szczęścia i Bożego błogosławieństwa. Niech radość zagości w Waszych sercach, a spotkania z rodziną przebiegną w miłej atmosferze, życzę ,aby wszystkie jajka były pinkastyczno smaczne i żeby nikt z Was nie był smutny. Dziś jest dzień radości i niech ta radość będzie w Was i Wy bądźcie radością.

 

Z całego serca życzy Wam lekko chory, choć szczęśliwy kapi 

 

lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ogłoszonko parafialne tym razem tyczące się Harmonii. Zakończyłem zamianę wszystkich starych typów KP na na nowe KP, więc już każdy przechodzi na nową mechanikę. Od tej strony jestem już w pełni przygotowany do przeprowadzenia oblężenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ważne ogłoszenie dla graczy w każdej sesji. Jako, że jestem wrednym i złym człowiekiem :crazy:... ( a tak na serio przez wzgląd na realistyczność i chcąc ograniczyć niekończące się powtarzanie testów za nieudaną akcję w krótkim czasie) ogłaszam wszem i wobec, ze raczej nie będę pisał iż coś się nie udało. Będę podawał do Waszej wiadomości tylko to, co Wasza postać odbiera zmysłami i rozumem. Głównie tyczy się to czarów. (przykład: ktoś chce przejąć kontrolę nad kimś. Czar mu nie wyszedł, ja tego nie mówię, ale da się to zobaczyć, bo gdy gracz zadeklaruje, aby zniewolony wykonał jakąś czynność, to on tego nie zrobi). 

 

Rzecz z powtarzaniem testów nie tyczy się oczywiście walki, gdzie trzeba cały czas rzucać nowe czary i na nowo zadawać ciosy.

 

Pozdrawiam wszystkich :pinkie:

 

PS

Mówię to, żebyście nie byli zaskoczeni, że nagle coś, co myśleliście, że jest okazało się, że tego nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Uwaga od poniedziałku do czwartku jadę na szkolną wycieczkę. Najprawdopodobniej nie będzie tam ani wolnego czasu (nad czym ubolewam) ani internetu.

Dlatego będę raczej niedostępny w tych dniach. Pozdrawiam :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

W ten weekend miałem sporo spraw na głowie. Między innymi taki jeden sobotni pokaz w szkole. Przez to mimo mych starań nie odpowiem we wszystkim, tak jakbym chciał. Na szczęście już chyba 16.06 będzie wystawienie ocen i 0 sprawdzianów, więc będę miał więcej czasu w weekendy, a w ogóle to rok szkolny się zaraz skończy, więc pewnie wtedy odpiszę we wszystkim (oczywiście będę sobie szalał z kolegami ,ale w wakacje jest duuużo czasu :pinkie: )

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam Was wszystkich. Rozpoczęły się wakacje i z tej okazji chcę Wam życzyć wszystkiego najprzepinkastyczniejszego :pinkie:. Bawcie się dobrze i korzystajcie z lata. Dodatkowo informuję co następuje:

1. Prawie od razu wyjeżdżam w miejsce nr 1 gdzie najprawdopodobniej będzie internet, więc będę odpisywał

2. Później w środku lipca jadę do miejsca nr 2 gdzie najprawdopodobniej nie będzie internetu, czyli przerwa na około 2 tygodnie w odpisach.

3. NA przełomie wakacji wyjeżdżam do miejsca nr 3 gdzie nie mam pojęcia czy internet będzie czy nie.

 

Mówię to, żebyście mieli mniej więcej orientację dlaczego ewentualnie bym nie odpisywał.

 

Pozdrawiam :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Doba, powróciłem z wyjazdu i oto przedstawię dalsze plany. Byłem 2 tygodnie na obozie, gdzie RPG nie odstępowało mnie na krok. To trochę wykańcza umysł, choć nie zmienia to faktu, iż stęskniłem się za Wami. Postaram się odpisać w jak największej ilości sesji, ale zanim to zrobię trochę wypocznę i odmóżdżę się na głupich grach komputerowych. Nie wiem czy wcześniej mówiłem, ale niedługo znów wybywam z domu, choć tym razem przewiduję, że raczej będę miał internet, więc mój wyjazd nie przeszkodzi w pisaniu tutaj. Nie jestem jednak pewien, więc uprzedzam. Sierpień powinien być względnie wolny. Zatem ponownie życzę miłych wakacji i postaram się poodpisywać   :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam wszystkim. Przez ostatnie dni byłem dość zalatany na wyjeździe i nie miałem kiedy odpisywać, załatwiałem tylko sprawy doraźne. Teraz mam nadzieję, że dzisiaj zabiorę się za wszystko. 

 

Przy okazji chciałem poinformować o oficjalnym odejściu z sesji Kitsuna i Wilczej. Dziękuję im bardzo za wszystkie miłe chwile i życzę wszystkiego dobrego na przyszłość :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna informacja moi drodzy:

 

Serox z powodów prywatnych (zalatanie itp.) chwilowo kończy sesje. Zapowiada jednak, że jeśli się mu uda to powróci. Zatem powodzenia w działaniach i szczęścia :pinkie: życzę mu na czas nieobecności w naszej zabawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Uwaga moi wszyscy wspaniali gracze. Zaczął się rok szkolny (tak nawet ja musiałem tutaj to przypomnieć :crazy:) co oznacza pewną tradycyjną już zmianę. A mianowicie mój czas może zostać ograniczony, a co za tym idzie okresy pomiędzy odpisami mają szansę się wydłużyć. Oczywiście jak zawsze będę starać się w miarę mych możliwości skrobnąć coś, ale nic nie obiecuję. Przypominam, że bezwzględne pierwszeństwo dostają multisesjie, bo tam jest najwięcej graczy.

 

Jeśli ktoś nie wytrzyma tego i stwierdzi, że zaistniała sytuacja jest zbyt uciążliwa proszę nich mi powiedzą, bo prędzej czy później odpiszę w ich sesji, a jeśli nie chcą grać to mógłbym czas poświęcony na ten odpis przeznaczyć na odpisywanie komuś innemu, kto czeka. Bardzo dziękuję za spełnienie mojej prośby.

 

Powodzenia i miłych nadchodzących dni :pinkie: 

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam Was serdecznie. Kolejna dawka informacji już czeka, zatem chciałbym je oznajmić.

 

Niestety na ten weekend wyjeżdżam w miejsce, gdzie raczej nie będzie internetu. Jadę tam aby pomóc rodzicom, chętnie bym został, ale jest to dość ważne. Dalego jest duże prawdopodobieństwo, że w ten weekend odpisy się nie pojawią.

 

Przepraszam i pozdrawiam.

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kolejne ogłoszonko:

 

Niestety ostatni tydzień dał mi w kość w szkole, gdyż w następnym tygodniu wybieram się na pewne ciężkie warsztaty. Musieliśmy się ogólnie klasowo bardzo dużo przygotowywać i jestem dość zmęczony, na dodatek muszę pomóc rodzicom w paru sprawach, dlatego  jest duża szans, że niestety odpisy nie pojawią się w ten weekend. 

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Przepraszam bardzo, że tak długo czekacie na odpisy w ten długi weekend, ale niestety zachorowałem i wieczorami, kiedy zwykle odpisywałem nie mam siły. Postaram się coś napisać, ale jest to dość trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...