Skocz do zawartości

Ogłoszenia


kapi

Recommended Posts

Hej Wam wszystkim, kolejna dawka ogłoszeń:

 

1. Wpadłem na pomysł dotyczący ulepszenia mechaniki, zatem sukcesywnie zostanie ona wprowadzona do sesji. Na szczęście nie wymaga zmian statystyk itd. a także Wy nie musicie się nią zajmować, zatem jest to ogłoszenie czysto kosmetyczne. Chcę jednak, żebyście wiedzieli, zwłaszcza, jeśli ktoś miałby ochotę bardziej zagłębiać się w system na którym większość sesji operuje.

 

2. Przepraszam ,za niską weekendową aktywność, ale teraz trafił się wyjątkowo perfidny koniec tygodnia. Musiałem tyle rzeczy zrobić do szkoły, że w ogóle nie miałem kiedy odpocząć, a mój rekord długości siedzenia nad lekcjami został pobity. Mam nadzieję, że nadchodzące dni będę miał lekko luźniejsze, ale nic nie mogę obiecać.

 

Miłego dnia Wam życzę i wszystkiego najprszekucykowszego :pinkie: 

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Przyszły święta :pinkie3:, a ja chciałbym wszystkim, którzy to czytają ( i, tym którzy nie czytają :crazy: ) złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech Wam Bóg Błogosławi, oświeca Was i obdarza darami Ducha świętego. Niech kucyki rozweselają Was zawsze, oby te święta były spędzone w miłej rodzinnej atmosferze i niech będą przepinkastyczne :pinkie::pinkie2::pinkie3::pinkie4: 

 

Pozdrawiam wszystkich i macie ode mnie świątecznego muffinka w prezencie :muffin:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zawitały do mnie ferie dziś, więc po pierwsze mam dobry humor, a po drugie zapowiadam, że pierwszy tydzień będzie bez neta, zatem nie będę odpisywał. Drugi tydzień powinno już lepiej pójść :pinkie3:

 

Pozdrawiam :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moi drodzy gracze. Wróciłem z ferii bez internetowych, więc zabiorę się za odpisywanie :pinkie:

 

Chciałbym również ogłosić, że mam zaszczyt uhonorować SolaraIsEpica Krzyżem Gwardzisty, gratuluję :pinkie3: 

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Planuje w Harmoaniach odpisać w piątek wieczorem, ale mogę być zbyt wykończony. Inne sesje postaram się w weekend, ale to różnie może z tym być jak wiecie. Miłego czasu Wam wszystkim życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Uwaga ogłaszam, że jestem chory (boli mnie głowa... bardzo). Plus jest taki, że nie idę do szkoły, więc mam potencjalnie więcej czasu na odpisy. Minus jest taki, że przez ból głowy mogę być niedysponowany, a zaległości trzeba będzie nadrobić, więc różnie może być teraz z moją aktywnością.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​Małe krótkie ogłoszonko, kolejna osoba została odznaczona Krzyżem Gwardzisty, a jest nią Arceus, gratulujemy i życzymy dalszego osiągania kolejnych dziwnych, wymyślonych przeze mnie odznaczeń :crazy: 

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trutututu :pinkie3: Oto przyszła pora nowych odznaczeń. Pojawiła się nowa nagroda i mam zaszczyt umieścić w Alei Zasłużonych nicki:

Arceusa

Cienia

i

Nightmare

 

 

Możecie sprawdzić co fajnego dostali. (Podpowiem nagroda 11.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie zapominam o Was jakby co i codziennie wchodzę na forum, tylko czasu na odpis nie ma w ogóle. Na szczęście kończy się mi okres urwania głowy, więc powinno być dobrze. Postaram się odpisać w ten weekend, ale jeszcze ręki sobie za to uciąć nie dam.

 

Uwierzcie, że gdybym mógł o wiele chętniej pisałbym tu niż np. jakieś wypracowanie na polski. :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zabrałem się za odpisy, to ta pierwsza dobra wiadomość, natomiast druga jest następująca:

 

Mam zaszczyt odznaczyć Krzyżem Gwardzisty Seroxa Vonxatiana. Gratuluję nagrody i życzę powodzenia.

 

Po prostu Tomek dostaje natomiast, jako pierwszy w historii Złoty Krzyż Gwardzisty. Również gratuluję :pinkie:

 

Jak zawsze jeśli ktoś chce wiedzieć za co może się spytać na PW (oczywiście dotyczy to tylko osób posiadających już daną nagrodę)

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Taka mała informacja. Część graczy (tyczy się to głównie Harmonii) chwilowo ma problemy, pewnie szkoła czy coś, więc dali mi znać, że nie mogą odpisywać. Wszyscy twierdzą, że wrócą, więc będziemy czekać na ich powrót :pinkie: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uwaga, uwaga słuchajcie wszyscy.

 

W en weekend mnie nie ma, po prostu brak dostępu do internetu od piątku rano do poniedziałku wieczór. Poza tym dużo sprawdzianów, więc kontakt ze mną będzie utrudniony. Jak ktoś coś chce to postaram się jeszcze dzisiaj ok 22:00 wbić i na PW odpisać. 

 

Pozdrawiam wszystkich i miłego weekendu :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie, dzisiejsze ogłoszenie będzie składać się z dwóch elementów. 

 

Pierwszy z nich to ogłoszenie wyjazdowe. Jutro wybywam z domu na 2 tygodnie w miejsce, gdzie raczej neta nie uświadczę. Zatem moja działalność na forum będzie zawieszona z przyczyn oczywistych. Życzę Wam mile spędzonego czasu :pinkie3:

 

Druga część to część inkwizycyjna. Wiem ,że na forum  ta organizacja została zniesiona i zastąpiona, ale zbyt ją lubię, aby sam nie korzystać z tej nazwy. W tym przypadku niestety jednak werdykt trybunału zasmuca mnie, ale jest konieczny.

 

Wielki Inkwizytor wyszedł z pokoju. W okół płonęły pochodnie, oświetlające smutne i zimne, kamienne ściany  sądu. Mina mężczyzny była obojętna. Omiótł zebranych spojrzeniem, sprawdzając, czy nie należy zabrać się za oczyszczenie ze zła zebranych. Stwierdziwszy, że widownia jest jakimś cudem w całości nieskażona złem, mina inkwizytora przybrała dość zawiedziony wyraz. Po chwili jego zniszczone, lecz krzepkie ręce sięgnęły za połać płaszcza i wydobyły zwinięte w rulon obwieszczenie Sądu, napisane na żółtym pergaminie. Opatrzone zostało potężną czerwoną pieczęcią Inkwizycji. Szybkim ruchem mężczyzna złamał wosk i rozwinął kartę. Z wolna potężny i niski głos bezwzględnego stróża prawa zaczął odczytywać dekret:

 

Po tygodniowej naradzie Wielki Trybunał podjął decyzję w sprawie niejakiego Atlantisa: maga światła, biorącego udział w sesji "W poszukiwaniu Harmonii". Oskarżenie dotyczyło niewłaściwego zachowania, a także łamania zasady wzajemnego szacunku i dobrej zabawy, które to stanowią podstawowe podpunkty Regulaminu Sesji. Wcześniej oskarżony złamał te zasady, jednak zostało mu to przebaczone, a cała społeczność liczyła na poprawę. W wyniku jednak powtórzenia tego czynu, zebrał się Wielki Trybunał, który skazuje oskarżonego na pokutny wątek, w którym rzeczony ma nauczyć się współpracy i szacunku do innych graczy oraz aby kara sprawiedliwszą była, na spalenie części jego Punktów Doświadczenia, konkretnie 56. Aby także pozbyć się nadmiaru plugawej magii, którą posługuje się czarodziej, nakazem Trybunału wszystkie przedmioty magiczne oskarżonego będą pozbawione mocy, która przejdzie na użytek publiczny graczy dobra do kryształowych podziemi.  Wyrok wchodzi w życie z chwilą obecną.

 

Inkwizytor zamilkł, a Inżynierowie STOSowani wyprowadzili z celi skazane na spalenie punkty. Wprowadzono je na stos, gdzie spłonęły w ogniu Inkwizycji. 

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oficjalnie moi Drodzy wróciłem po udanym wyjeździe. Widzę, że trochę popisaliście to tu to tam, zgaduję, że większość tyczy się sądu nad Atlantisem. Najpierw spróbuję ogarnąć jak zwykle PW i inne sprawy naglące, potem przejdę do sesji :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zagrzmiały trąby i na mównicę wyszedł stary kuc w mundurze wojennym. Wyciągnął długą listę i zaczął mówić:

 

- W dniu dzisiejszym, najwyższa władza tego poddziału, za osiągnięcia w sesji przyznaje następującym graczom odznaczenia, dołączając ich do Alei Zasłużonych  

 

Anathiela zostaje odznaczona:

Drzewem Macintosha

 

Darth Imperus zostaje odznaczony:

Mieczem Weterana

 

Nightmare zostaje odznaczona:

Krzyżem Gwardzisty 

i

Drzewem Macintosha

 

Ohmowe Cistko zostaje odznaczony:

Krzyżem Gwardzisty

 

Serox zostaje odznaczony:

Gwiazdą Archiwum

 

Wszystkim wymienionym serdecznie gratulujemy, życzymy powodzenia i dalszej miłej zabawy. Jak zwykle po wiadomość która nagroda jest za co należy pisać do kapiego PW.

 

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc za dobrą propozycją Seroxa, uaktualniłem trochę nagrody w Alei Zasłużonych - dodając w poście pod nimi krótkie objaśnienia za co są przyznawane. Tak mniej więcej. Tak więc jeśli kogoś to interesuje może sobie zerknąć :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ogłaszam, że znów wyjeżdżam. Mam miłe wakacje, nie ma co, ale będę w kolejnym miejscu bez internetu. Toteż mój kontakt zostanie ograniczony do 0. 

 

Wracam za ok 2 tygodnie. Miłych wakacji i bawcie się dobrze :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej Wam wszystkim. Co tu się do licha ciężkiego stało?! Znowu restart forum, ech... No cóż spróbuję się połapać, ale miałbym prośbę: Jeśli kto odkryje, jak

1. Sprawić aby forum było czarne

2. Pisać dalej na różowo, bo muszę używać tego pararóżowego fioletu w zastępstwie\

 

To błagam niech da znać. Chwilowo jestem potężnie wstrząśnięty.

 

Błagam ślijcie PW, jeśli ktoś zna odpowiedź :pinkie3:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy. Mam dalej małe problemy techniczne po restarcie komputera, a przy tym przy restarcie forum, natomiast chciałbym ogłosić pewną wiadomość: Nasz koleżanka z wielu sesji - Anathiela ogłosiła, że odchodzi z forum, a zatem również ze wszystkich naszych zabaw. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i za świetną zabawę, życząc szczęścia i radości w życiu.

 

Dodatkowo pragnę ogłosić, że nagrodą Gwiazdy Wnikliwości zostają odznaczeni:

Arceus,

peros81

Serox Vonxatian

Dziękuję panowie za pomoc :pinkie:

(chwilowo forum mi krashuje, więc dodam nagrody jak będzie chciało mi zedytować post.)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej, nie wiem co się stało, bo jestem pewien, że w ogłoszeniach, tuż przed moim kolejnym wyjazdem (który nastąpił po ostatnim odpisywaniu na posty), napisałem, że wyjeżdżam. Teraz wszedłem na offtop i patrzę, że twierdzicie, iż nie poinformowałem. Patrzę tu, i faktycznie nie ma. No cóż przepraszam za to, nie wiem czy forum zjadło mój post informacyjny, czy tylko ubzdurałem sobie, że go wysłałem. No cóż w każdym razie informacji nie dostaliście, za co najmocniej przepraszam. Postaram się jeszcze coś ruszyć przed rozpoczęciem prawdziwej nauki, ale od razu uprzedzę, że czeka mnie ciężki rok.

 

Raz jeszcze przepraszam, za brak informacji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...