Skocz do zawartości

Dzienny kucykowy uczynek :)


Recommended Posts

plo1154 czemu dałeś wygrać amerykańcowi w minecraft'a? Niech wiedzą że Polacy są lepsi:)

Byłem już zmęczony wygrywaniem xD Następnym razem nie dam :) Edytowano przez Gość
Link do komentarza

Hmmm... Wypiłam tylko pół piwa xD liczy się?

Myśli Daffiego:

Chmmmm, wypiła tylko pół piwa, to całkiem zabawne, dajmy jej plusik... chociaż nie, najpierw zobaczmy wiek.

Parę sekund później, po odwiedzeniu profilu i obczajeniu że wskazana osoba ma 14 lat.

:fluttercry:  :fluttercry2:  :oops:  :despair: 

 

  • +1 1
Link do komentarza

Ymmm... Nie dałem wygrać amerykanowi w One In The Chamber w Minecraft ^^ (to dobry uczynek dla reputacji polski :rainderp:)

Pomogłem koledze zdobyć achievement'a w Dead Island

Dałem kotu jeść :)

Link do komentarza

chciałbym dać wam "pozytywny punkt reputacji" ale wyczerpał mi się limit

Moim zdaniem, chyba nie do końca dobrze robisz przyznając punkt każdemu, kto napisze w tym temacie, równie dobrze ludzie mogą chcieć tu napisać jedynie po tą repkę i wymyślić jakiś dobry uczynek.

Ale to nie moja sprawa, cóż... make your choice.

Link do komentarza

Dodatkowo, to co piszecie to zwyczajne obowiązki, nie dobre uczynki. Wyjście z psem, też mi coś. Pies jest wasz, musicie o niego dbać. Naturalna kolej rzeczy, pies musi wyjść na dwór.

Hah tyle że no. ja nie mówię o swoim psie c: tylko o psie sąsiadki która jest chora i dzwoniła do taty żebym na chwilę przyszła do jej domu ^^ I zaproponowałam że chętnie zaopiekuje się jej psem na czas jej choroby ,a ona się zgodziła.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...