Skocz do zawartości

Dzienny kucykowy uczynek :)


Recommended Posts

No nie, wypicie połowy piwa albo jakieś drobne obowiązki domowe to ma być dobry uczynek? To prawie jak w tej opowieści, że skini uratowali babcię, bo przestali ją bić. Część z Was straszne głupoty tu wypisuje. 

 

Co powiecie na to: piszę skrypty w perlu, żeby garstka nolifów, która pisze mody do Dwarf Fortress, mogła sobie popatrzeć na tabelki i miała trochę ułatwione zadanie. Na razie napisałem łącznie ponad 3k linii kodu i zostało mi pewnie jeszcze z drugie tyle. Do tego muszę napisać podręcznik i to wyjaśniający zupełnie podstawowe rzeczy, na przykład co to są globy i jak programy czytają wiersz poleceń, bo w dzisiejszych czasach n00by końcowi użytkownicy nie umieją używać konsoli. Ale się wkopałem :( 

Edytowano przez Maklak2
  • +1 2
Link do komentarza

Kupiłem bezdomnemu trochę bułek i mleko. Dziękował mi tak długo, że spóźniłem się na autobus, który jedzie co godzinę, dowiedziałem się, że sam kiedyś był kierowcą autobusu, i że ma na imie Roman. Koleś miał łzy w oczach i łamał mu się głos, przez we mnie też się odezwały uczucia, głównie smutku, co mi się bardzo nie podobało i wkurzyło okropnie.

Cóż... Mimo mojej mało dobrej reakcji na jego podziękowania, sam czyn był dobry.

Jeśli to nie starczy to...

Em...

Nikogo dziś nie zabiłem!

  • +1 4
Link do komentarza

Stworzyłem tegoż mema.

 

kT3fKgz.png?2

 

UD: Nie jestem jednym z żebraków reputacji, temat nazywa się ''dzienny kucykowy (dobry) uczynek'' - więc opisuję to, co za tenże uczynek uważam. A narysowanie własnej postaci i zrobienie z nią mema poprawiło mi humor, który od paru dni jest w nie najlepszym stanie, więc uważam to za dobry uczynek. Masz z tym jakiś problem?

Edytowano przez Tric
  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...