Skocz do zawartości

Czarny pegaz [NZ][Shipping][Dark Momentum]


Recommended Posts

To rozdział 1 co znaczy że tego będzie więcej na razie napisałem tylko tyle aby zobaczyć czy warto będzie pisać więcej. A błedy są dla tego że mam dysleksję i dysortografie a poza tym ja to wszystko pisze na komórce bo mam 2 starszych braci którzy żadko dopuszczają mnie do komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważam że jestem na komórce i to że błędy mi się podkreślają na czerwono nie zawsze pomaga i nie zawsze działa bo gdy chcę zmienić stronę i zobaczyć jak to się pisze to tekst mi się kasuje. I przez to pisałem to samo 3 razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rada, przeczytaj najpierw trochę innych opowiadań, weź się za książki żeby łatwiej było kształcić Ci się w rzemiośle piśmiennictwa. Umieszczaj opowiadania w Google.docs, zwracaj uwagę na błędy, bo naprawdę to kole oczy.
Bo jak na razie to :

what-the-fuck-am-I-reading.jpg



Fajnie by było jakbyś dodał też tagi...
 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amęt, szczerze ci radzę, żebyś przestał pisać i usunął wszystko, co napisałeś do tej pory, żeby się bardziej nie kompromitować. Jak ktoś już napisał - błąd na błędzie błędem podparty, a dodatkowo całość jest totalnie nielogiczna. Kilka przykładów: 

 

"Na skraju ponyville zawsze stał stary i zniszczony budynek, kucyki często przechodziły obok [...]

Nigdy wcześniej go nie widziałam - pomyślała [...]" - skoro stał tam ZAWSZE i kucyki CZĘSTO koło niego przechodziły, to jakim prawem Twilight NIGDY go nie widziała? Musi odwiedzić okulistę, bo chyba ma coś nie tak z oczami.

 

"- Jest ktoś tu? - zapytała drżącym ze strachu głosem, chyba nawet nie chciała usłyszeć odpowiedzi. Na szczęście nic nie słyszała. Twilight zaczęła się rozglądać, zauważyła szklankę potłuczoną i leżącą na podłodze, podeszła i zastanawiała się co ją stłukło." - What the fuq, stoi koło opuszczonego domu, rozgląda się i nagle znajduje się w środku? Ruska magia.

 
"- Co tu robisz?! - ze złością rzucił kuc. Twilight zorientowała się że jest on ogierem, przestraszyła się zaczeła się trząść [...]" - Przestraszyła się kuca dlatego, że tamten był ogierem? Okej, rozumiem, mogła sobie pomyśleć, że tamten COŚ jej zrobi, ale bez przesady.
 
"- Jestem dark momentum" - Primo, imiona pisze się z dużych literek, secundo - w świecie MLP imiona są angielskie.
 
"Słońce raziło jak nigdy ze względu na to że to był bezchmurny dzień." - To nigdy wcześniej nie było tak bezchmurnych dni?
 
"Na początku szło mu nie za dobrze ale gdzy opanował prosty lot i lądowanie szło mu coraz lepiej latał szybko ale nadal wolniej od Rainbow. Trenowali do późna Dark był już tak szybki jak Rainbow co ją zdziwiło." - Oh my God... okej, od początku:  1.Dorosły pegaz nie umie latać.  2.Nauczył się latać w ciągu 1 dnia.  3. Kiedy już opanował latanie, okazał się tak samo szybki jak Rainbow.  Czy to w ogóle możliwe =.= ?
 
"- Jestem Dark momentum - Powiedział z uśmiechem i zaczął powoli podchodzić.

- Jestem fluttershy - odpowiedziała i stała w bezruchu.

Rozmawiali jeszcze całą noc, czarny pegaz był szczęśliwy bo znalazł kogoś z trochę podobnymi problemami." - Po przywitaniu nie rozmawiali, więc określenie jeszcze jest trochę złe. Lepiej brzmiałoby: Potem przez całą noc rozmawiali o sobie i swoich problemach. Czarny pegaz był szczęśliwy, że znalazł kogoś z podobnymi problemami.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że autor nie wie o co chodzi kiedy piszecie mu żeby wstawił tagi.
Mała instrukcja:
Tagi, które dodajesz powinny być w temacie a nie pod nim.
Z resztą chyba dasz sobie radę, chociaż jak widzę to twoje "poprawianie" błędów to aż żal się robi.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest jasno napisane, jak powinny wyglądać tagi. Jeżeli ktoś nie wie jak je wpisać w temacie, wystarczy, że zapyta. Tym razem podpowiem - uruchamiasz edycję pierwszego posta, opcja - "Użyj pełnego edytora" i wtedy można dodawać tagi do tematu tam gdzie być powinny.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...