Skocz do zawartości

Zapisy do Kapiego


kapi

Recommended Posts

otóż chciałbym się nie tyle co zapisać co poprosić o dołączenie do już istniejącej sesji. Często jak gramy to dochodzi do momentów że nie ma co robić... więc jeśli byłbyś tak miły i dołączył do nas to byłoby fajnie.

a) MLP jak już twi jest alicornem :/

b)jak narazie nie wiadomo jeszcze ale może być epicka wyprawa

c)to jest multisesja jest nas około 4 bo 5 rzadko wchodzi

d) średnio zawansowany a reszta to nie wiem

e) no cóż nie wiem co tu napisać

 

Jak się zgodzisz to dam adres mibbita... pisz na PW ? aha i logi czyli do czego już żeśmy doszli

:pbft:

Edytowano przez Halidziak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym się zapisać do sesji w realiach ( może być lekko podkręconej) Equestrii. Podałbym więcej szczegółów, lecz najpierw chcę się dowiedzieć, czy sesje są jeszcze aktualne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

a) Gwiezdne Wojny podczas istnienia Republiki i Separatystów.

b) Epicka wyprawa na odległą planetę w poszukiwaniu super cennego przedmiotu.

c)Multisesja. Oprócz mnie i mojego kolegi (Greek Fire) jeszcze zapraszam 3 osoby.

d)Ja już trochę gram ale mój kolega pierwszy raz gra.

e) Skradanie się, łowcy skarbów, czasami śmieszne momenty, walki i czas na romans postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło pamiętam Średniowieczną Equestrię, ale jak dla mnie robiło się tam za tłoczno. Mimo to, uważam że bardzo dobrze spisałeś się jako MG, więc spróbuję raz jeszcze dostać się do sesji.

 

A)REALIA- MLP, oczywiście. Serialowe realia, ale takie bardziej przygodowe.

B)CHARAKTER SESJI- Chciałbym trochę Slice of Life, ale Adventure też będzie mile widziana. 

C) RODZAJ SESJI-  Mogę dołączyć do istniejącej już sesji, ale nie obraziłbym się za solową. Cztery osoby w Multi-sesji to już max.

D) DOŚWIADCZENIE- Sporo tego, będzie z 5 lat działalności w RPG jako MG i gracz. Mam do tego łeb. 

E)NA CZYM MA SIĘ SKUPIĆ MG - Rozmowy z graczami i NPC, dużo przygody, trochę śmiechu, ciekawych zadań i postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałabym zgłosić swoją kandydaturę  :squee:

 

1.Realia - Byłam nastawiona raczej na zwykły kucykowy świat, ale jeśli będziesz potrafił wprowadzić mnie w koncept średniowiecza to mi pasuje ^^

2.Charakter - Epicka wyprawa pełna przygód i niebezpieczeństw, poruszająca opowieść o przyjaźni oraz walce dobra ze złem ( obowiązkowo z zabarwieniem humorystycznym :P .) 

3.Rodzaj sesji - Wolałabym pojedynczą, jeżeli nie sprawi to kłopotu.

4.Moje doświadczenie w PBF'ach jest znikome, także chciałabym by było to wzięte pod uwagę podczas rozpatrywania reszty punktów zgłoszenia ( jestem otwarta na sugestie :> )

5.Tworzenie klimatu~~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Realia: życzył bym sobie Equestrię ale w nieco bardziej... hmm.. mrocznej wersji o ile to nie problem. (w sensie czarnoksieżnicy, sporo bandytów i takie tam mroczne pomioty przypominające endermany z minecrafta tyle ze bez zdolnosci teleportu i z długimi szponami i co tam mrocznego jeszcze ci do głowy wpadnie XD )

 

Charakter: Grimmdarkowa sesja Adventure z elementami Slice of live i Shiiping. Rwnież niekiedy mindfuck i momenty proszace sie o głośne WTF?

 

Rodzaj sesji: Może być multi choc osobiście niezbyt sie odnajduję jako gracz w multi.

 

Doświadczenie: Ponad rok grania w sesje rpg i ich prowadzenia (początki na mlp potem prywatne fora)

 

Główne skupienie sesji: najważniejsza jest dobra zabawa gracza i mg więc nie narzucam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nigdy w nic takiego nie grałem, więc będzie ciekawie. Chętnie dołączę do jakiejś duo/multisesji.
 
Realia... Equestria. Oczywiście nie w takiej "cukierkowej" formie.
 
Charakter - Przygodówka, z elementami innych gatunków.
 
Jak wyżej wspomniałem, duo-multisesja.
 
Doświadczenie - przeczytany regulamin (czyt. żadne)
 
Nie znam się na sesjach więc niczego nie wymagam i polegam na MG.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realia: Hmm.... Shirogetsu fajne ma... ^^
 

Charakter: pograłabym sobie z Shirogetsu (moim kuzynem) więc takie jak on ma

 

Rodzaj to już sie domysliłeś pewnie.

 

doświadczenie: niewielkie znaczy trochę grałam z shirogetsu i on mnie podstaw nauczyłale to tylko jedna sesja była...

 

dobra zabawa to podstawa to nic nie narzucam jak mój kuzyn. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

a) Klasyczne MLP (z odpowiednią dozą autorskiego Twojego podejścia) w klimatach fantasy

b) Wyprawa po coś/ życie codzienne (zmagania się z trudnościami żywota codziennego)

c) Multisesja - bo są zabawniejsze od sesji jednoosobowych.

d) Mistrzowało się trochę... Nawet bardzo dużo... doświadczenie na poziome 1400 PD (Spore)  :ajawesome: 

e) Interakcje z otoczeniem, umiejętne opisy, ciekawe NPC'ki, możliwość wykazania się i karanie graczy za głupotę/błędne decyzje... Im błędniejsza tym bardziej powinno boleć.


Tak więc zgłaszam swoją chęć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
a) Sailor moon po pokonaniu Galaxii
b) Walka ze złem/Romans
c) Multi-sesja ale chcę zaczynać od razu.
d) Tyle co u ciebie
e) Wszystkiego po trochę,czyli walka ze złem raz na jakiś czas a na co dzień zwykłe rzeczy i szukanie miłości.
Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) Świat zmienia się od wieków. Ludzie uczą się, prowadzą wojny i coraz lepiej dostosowują. Minęły czasy wielkich imperiów oraz kultur, minęły czasy akweduktów i łaźni, a nastał czas ślepej wiary, miecza i ognia. Ludzkość nauczyła się wiele i zdobyła ogromne doświadczenie, jednak zapomniała o czymś. O czymś o czym ja dowiedziałem się niedawno i nie zamierzam o tym zapominać... Magia powróci do tego zepsutego żądzami świata...

 

b) Wiem iż lata zajmie mi zgłębienie tego czego się nauczam, jednak księga w której posiadanie weszłem, mimo że opasła w wiedzę i kolejne strony, kusiła mnie swą wiedzą. Niestety jestem świadom tego że jej zgłębienie może zając lata.

 

c) Wątpię że znajdą się tacy co mnie poprą, jednak zapewne wielu znajdzie się takich, którzy będą chcieli mnie powstrzymać. Będę gotów, na jednych i na drugich...

 

d) Zgłębiłem już masę stron księgi, jednak nie wszystko z niej rozumiem. Przydałby się nauczyciel, ktoś kto objaśniłby jej sekrety, jednak wiem ze jestem dość pojętny by dać radę samemu.

 

e) Może uda mi się zgłębić masę wiedzy i zdobyć nowe umiejętności. Jednak najważniejszym jest by odmienić ten zaślepiony papieską obłudą świat! W końcu magia istnieje i daje moc, o której wielu się nigdy nie śniło, a przeniesie mi więcej, wystarczy że dostatecznie się o to postaram...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Z racji iż na oku mam dwa realia, to zapisze je oddzielnie.

 

Zapis 1

a) Realia Sesji: Fallout Equestria

b) Charakter sesji: Mają być kucyki i Fallout. Tyle najprościej :P A tak konkretniej to może jakaś wielka wyprawa w poszukiwaniu rzeczy kluczowej do wydarzeń skrawka świata w którym odgrywać się będzie akcja, czy powolne i nieuchronne wplątywanie się w wojnę, prowadzoną przez dwie frakcje, albo połączenie obydwu. W przypadku wojny dobry byłby dylemat moralny, aby każdy z graczy mógł sam wybrać, po czyjej stronie stanie i na sam koniec walczyć wszyscy kopyto w kopyto po jednej stronie, albo jako przeciwnicy po dwóch, wskutek rozpadu drużyny spowodowanego różnymi poglądami.

c) Rodzaj sesji: Oczywiście chodzi o multisesję :P

d) Doświadczenie: Średnie z większym przechyłem w stronę niskiego. Brałem udział w kilku sesjach, niestety tylko jedna przetrwała dłużej i była prowadzona nieco jak opowiadanie, z trzeciej osoby zamiast pierwszej.

e) Co najbardziej podoba mi się w sesji: Ciekawe opisy, wydarzenia i NPC. Klimat odpowiedni dla uniwersum oraz możliwość wspólnego wykreowania historii.

 

Zapis 2

a) Realia sesji: MLP choć trochę mniej współczesne a bardziej fantastyczne.

b) Charakter sesji: W sumie obojętne, byleby było sensownie, logicznie, bez chaosu i clopów ( :discord2: ← Tego pana tu nie chcemy :P)

c) Rodzaj sesji: Multisesja. Bo w grupie zawsze raźniej :D

d i e) Patrz wyżej (↑)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chętnie dołączę do Falloutowej sesji :)

 

a), b), c) to samo, co napisał kolega wyżej.

d) Niskie, brałem udział w dwóch/trzech sesjach, jedna trwała około miesiąc, druga i trzecia około kwartału.

e) Szczegółowe opisy, walki, dużo misji pobocznych, dobra zabawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Również z chcęcią dodam swoją kandydaturę.

a) Realia sesji - Equestria między wydarzeniami z „Hearts Warming Eve”. Zrezygnowane kucyki zaczynają się bronić przed przeciwnościami losu.

b) Charakter sesji - Ucieczka ze splądrowanego miasta, wyprawa po coś. Ma być epicko ^^ byle bez clopów i gore.

c) Rodzaj sesji - Multisesja, zawsze raźniej w grupie.

d) Doświadczenie - Nie duże. Brałam udział w paru luźnych sesjach, i na forum, i z przyjaciółmi. Parę razy grałam również w różne RPG.

e) Co najbardziej cenię sobie w sesji - Klimaty Narnii (hue), dobre (nie idealnie rozwinięte) opisy. Świetną zabawę. ^^

Pozdrawiam,

Timber

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jeśli można, to ja też bym chciała...

 

1. Realia: Zwykła Equestria.

2. Charakter sesji: huhu, kryminał :crazy:

3. Doświadczenie: No cóż, grało się już tu i tam, uczestniczyłam już w 3-6 sesjach.

4. Co najbardziej cenię sobie w sesji: Dobra porcja humoru i jeszcze lepsze opisy morderstw itp.

 

Ach, i jeśli ktoś by chciał dołączyć nie mam nic przeciwko do multisesji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

a)Realia sesji: Średniowieczna Equestria
b)Charakter sesji: Moja postać pragnie odnaleźć źródło swoich niezwykłych umiejętności. Gdzieś czytała o jakimś zapomnianym królestwie... tak, to jest to. Postanawia je odnaleźć, ale z zapisków wynika, że to może być długa i niebezpieczna wyprawa, więc potrzebuje towarzyszy. 
c)Rodzaj sesji: Zdecydowanie multisesja. Chciałabym jednak mieć większy wpływ na opisy niż pozostali. Ja mam już od dawna moje wyobrażenie tego wszystkiego. 
d)Doświadczenie: Na forum bawiłam się kiedyś w "klasie" no i uczestniczę w jednej sesji. Po za forum też brałam udziału w rpg'ach. No, więc mam spore doświadczenie, ale nadal się uczę pisać. (Jakkolwiek dziwnie to brzmi)
e)Co mi się najbardziej podoba w sesjach: Wymierzenie trwania akcji. (Już wyjaśniam. Chodzi mi o to, że nie powinno być tylko ostrej akcji tylko też momentów spokoju i wręcz nudy.) Opisy emocji. (To coś mnie przejmuje i chwyta za serce. Dobry opis, który doprowadził mnie do łez to to czego szukam. Ja sama pisząc nie raz się popłakałam.) Opisy krajobrazów. (Mam doskonałą wyobraźnię i lubię sobie wyobrażać miejsce i klimat w jakim dzieje się akcja.) To chyba najważniejsze elementy. No i oczywiście epickość, ale tego chyba nie muszę wymieniać, skoro już wyżej podałam, że średniowieczna Equestria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

a) Realia sesji: Equestria jakich czasach to już obojętnie (bardziej preferuję fantasy)

b) Charakter sesji: Tu oddaje w twoje ręce. Mogą być treści +18

c) Rodzaj: Bardziej multisesja, ale ostateczności może być solo. 

d) Doświadczenie: Znasz moje doświadczenia w RPG-ach, więc nie będę się rozpisywał.

e) Co mi się podoba w sesjach: Mroczne klimaty, miłość i itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

a) Realia sesji: Equestria. Przyszłość z domieszką fantasy oraz post-apokaliptycznego klimatu( jednak świat niezniszczony przez "technikę" a magię).

b) Charakter sesji: Cokolwiek, np: epicka wyprawa aby wykonać jakieś niebezpieczne zlecenie.

c) Rodzaj: Multisesja choć solo też może być, zależy od czasu oczekiwania.

d) Doświadczenie: Prawie żadne, mam za sobą dwie sesje w dziale "Luźna gra ról". A po za tym nic.

e) Co mi się podoba w sesjach: Im mroczniejszy klimat tym lepiej, dobra zabawa, reszta to już dowolność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Zgodnie z prośbą część druga :portalface:

 

a) Uniwersum: Equestria

b) Charakter sesji: Raczej przygoda, momentami może i być epicka :cheese:.

c) Rodzaj sesji: Pojedyncza, ale jeśli znajdą się osoby to chętnie zagram w multi.

d) Doświadczenie: Jeden niedokończony PBF, a jeśli chodzi o gry RPG to jestem zielony ^^;.

e) Skupienie MG: Ciężko konkretnie napisać. Może niewielki nacisk na typowe rozmowy poza walką (albo po prostu okaże się to w praniu).

Edytowano przez Reedman_PL
Moje zabieganie ^^;
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A) Uniwersum: Mass Effect 30 000 lat potem, czyli Crossover z Equestrią.

B) Charakter Sesji: War, Adventure, Romance (niekoniecznie moja postać), Light Comedy

C) Rodzaj Sesji: Multisesja. Ja i mój kolega, ale jak ktoś chce dołączyć to zapraszam, czym chata bogata.

D) Doświadczenie: No... sporo sesji, ale ortografia i opisy niekiedy jak z chęcią do życia u zombiaka.

E) Skupienie MG: Może tego pożałuje ale... zaszalej.

 

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.05.2016 at 13:46 peros81 napisał:

A) Uniwersum: Mass Effect 30 000 lat potem, czyli Crossover z Equestrią.

B) Charakter Sesji: War, Adventure, Romance (niekoniecznie moja postać), Light Comedy

C) Rodzaj Sesji: Multisesja. Ja i mój kolega, ale jak ktoś chce dołączyć to zapraszam, czym chata bogata.

D) Doświadczenie: No... sporo sesji, ale ortografia i opisy niekiedy jak z chęcią do życia u zombiaka.

E) Skupienie MG: Może tego pożałuje ale... zaszalej.

 

podpisuję się pod tym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

życzyłbym sobie dołączyć do sesji "Płonący Mrok" a więc

 

4) doświadczenie: bardzo duże. Lata praktyki na WOE. Oraz Jeszcze więcej lat praktyki RPG w systemie Dungeons&Dragons

5) Dobra zabawa niezbędna.

 

Posiadam zgodę od uczestników tejże sesji uzyskaną dziś podczas osobistego spotkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

o hej, też chciałbym się zgłosić. czyli tak :
a) realia - no chciałbym rpg w realiach mlp

b) charakter sesji - no własciwie to nie wiem. Wolałbym coś początkowo spokojnego, nie lubie zaczynać nagle, jednakże potem jakiś większy zwrot akcji byłby ciekawy.

c) rodzaj sesji - najchętniej napisałbym sesję z większą liczbą osób, nie tylko ja-mg, bo takie sesje są najciekawsze. Niestety jednakże, nie znam na forum nikogo, jestem zielony no i... eh nie wiem, naprawdę się na tym nie znam. Ale jak mówię takie są najlepsze.

d) moje doswiadczenie - no cóż, grać na poważnie w pisane rpg zacząłem w zeszłe wakacje, więc już rok w tym siedzę. Mam już za sobą świetnie rozwinięty kanon, z zupełnie inną rolą niż przyjętą przez fandom (by the way, jest to chara z Undertalea, którą uniewinniłem i zdjąłem z niej brzemię tej najgorszej osoby). Oprócz tego kilka świetnie wykreowanych ocków... jednakże w uniwersum mlp jeszcze nie miałem okazji grać. Także nie chcę być od razu pchany na głęboką wodę... po prostu nie lubie wrzutu od razu w wir walki czy rozmowy, po prostu lubie jak sesja powoli sie rozwija, bo mam mozliwosc odpowiedniego wczucia się.

e) co najbardziej podoba mi sie w sesji - rozmowy, szczególnie przekazywanie i poznawanie nowej wiedzy, poznawanie innych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Słabo że na samym dole "komentarze" Ale cóż :/ Z chęcią się zapiszę, bo uwielbiam RP ^^
 

a) No chciałbym "Reaktywować" Jedną lub dwie z sesji "Średniowiecze Equestri" i "Fallout Equestria"

b) Lubię długie i ciągnące się RP, najlepiej właśnie coś typu "Epicka wyprawa"

c) Zdecydowanie multisesja! Z jedną osobą to, jak dla mnie oczywiście, nudno jakoś takoś :/

d) No to ten... Gram w RPG i mi się przyjemnie gra, ale nie pamiętam od kiedy

e) Nie mam bladego pojęcia XD Chyba wątki romantyczne

No to chyba tyle, jeżeli jeszcze coś, to zapraszam na priv

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...