Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
kapi

Dyskusje dotyczące sesji

Recommended Posts

Witam wszystkich. Piszę w regulaminie, że warto zgłaszać, każde zastrzeżenia czy pomysły odnośnie sesji, a nie daję odpowiedniego tematu. Cóż silly me :pinkie4:. Właśnie naprawiam to niedopatrzenie. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi/pomysły/cokolwiek innego, co by tu można było napisać, to śmiało piszcie :pinkie3:. To temat właśnie po to, oczywiście poza tym moje PW jest zawsze otwarte :pinkie:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypomniałem sobie właśnie o isnieniu tego tematu. Czas pomarudzić.

 

      - Nie pisze się "jednorożki", a "jednorożec" (lub: fioletowa klacz, będąca jednorożcem). (Na przykład: Wesoła jednorożec podskoczyła z zadowolenia // Wesoła klacz będąca jednorożcem, podskoczyła z zadowolenia)

      - Nazw własnych, oraz imion NIE tłumaczymy na język polski. Tu przykładem takie wynalazki jak święto serc i kopyt, czy występujące w naszej     sesji... jak to było? Patyko-wilki?

      - Kapi prosił was o wstrzymanie się z odpisami, poproszę więc jeszcze raz ja.

      - Zastanówcie się, przed napisaniem czegokolwiek, czy wybrany przez was kolor da się odczytać na ciemnym stylu forum.

      - W swoich opisach, nie możecie wpływać na postaci innych graczy, jak to już miało wcześniej miejsce. (Możecie jednak zasugerować chęć wpływu, oraz poczekać na ewentualną reakcję ze strony owego gracza, lub mistrza gry.)

     

Tyle ode mnie.

Edited by Fisk Adored

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też dorzucę parę groszy.

Jeżeli chodzi o odmiany to mam z nimi problemy, ponieważ jestem dyslektykiem. A co do koloru, wybieram w miarę widoczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

      Najlepszy korektor tekstów jakiego dane mi było poznać, również jest dyslektykiem. Więc jak widać, dla chcącego nic trudnego. Kapi prosił was również jeśli dobrze pamiętam o dłuższe niż jedna linijka odpisy. Zły mistrz gry bywa nieprzyjemny, takie małe ostrzeżenie na przyszłość. Natomiast co do używania czarnego koloru tekstu. Pamiętajcie, że jest też ciemny wystrój forum (ciemno szary). Więc Kapi prosząc o kolory widoczne, nie miał na myśli ciemnych (mogło to być niezrozumiałe, dla kogoś używającego białego wyglądu forum). Bez zaznaczenia tekstu nie da się tego przeczytać, a odnoszę wrażenie, że robimy to wszystko, żeby ktoś mógł.

 

 

Edited by Fisk Adored

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie z mojej strony do Kapi: Ty decydujesz czy dany czar lub walka odniosła korzystny skutek, dla naszych postaci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, jest mistrzem gry. To tylko od niego zależy. Dlatego też, nie napisałem, że moje kamienie od razu trafiają, pozostawiłem to jego interpretacji.

Edited by Fisk Adored

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda to następująco, o wszystkim decyduję, za pomocą kości, których używam, aby wprowadzić większą losowość, trochę dobrych bądź złych krytyków, które uwielbiam opisywać i raczej po tym je poznacie (szczegółowy i długi opis zdarzenia) oraz nie ukrywam, że ja raczej lubię graczy, więc gdyby nie kości to zawsze by Wam się udawało :crazy: Czyli podsumowując to ja decyduję o tym czy akcja się powiodła czy nie.

 

Pozdrawiam :pinkie:

Edited by kapi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Odniosę się do jednej odpowiedzi:

 

Jeżeli chodzi o odmiany to mam z nimi problemy, ponieważ jestem dyslektykiem.

 

Z czymś takim jak dysleksja się walczy, niewłaściwym postępowaniem jest używanie faktu posiadania tej dolegliwości (?) jako usprawiedliwienia. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...