Skocz do zawartości

Przedstawiam Sweetsound \ Devi


Recommended Posts

Ohayo X3 mam na imię Daria, moim artystycznym pseudonimem (jak i japońską OCką przedstawiającą właściwie 'ulepszoną' mnie) jest Devi Zakura.

Tak też z początku nazywała się moja Ponysona. jednak by nadać jej bardziej... em... kucykowy charakter postanowiłam nazwać ją Sweetsound, choć Devi nadal nie wychodzi z użycia.

 

więc głównie jako że będę tu nie Darią a Sweetsound chciałabym ją wam nieco opisać  (rozumiem że nie chce się niektórym czytać wszystkiego więc pogrubiłam info najważniejsze C:)-

 

jest to jednorożec. ma skrzydła lecz nie jest Alikornem. pamiętacie zaklęcie ze skrzydłami które Twi przetestowała na Rarity? to właśnie jest efekt trwałego zaklęcia.

jest jasno różowa, róg ma różowo-fioletowo-niebieski, skrzydła zaś ma fioletowe przechodzące w błękit a kończące się zielenią, lekko przezroczyste. jej lewe ucho jest oklapnięte. ma serduszko na przednim lewym kopycie.

jej magia jest niebieska. przykłada dużą wagę do nauki zaklęć, w zasadzie wszystkie już zna gdyż ma fotograficzną pamięć lecz z dużą ich ilością jeszcze sobie nie radzi. gdy lewituje czasem nie patrzy w którą stronę coś leci i zdarza jej się zbić coś bardzo delikatnego. toteż uchodzi za osobę lekko niezdarną.

Słodki znaczek Devi to skrzydlate serce (nie takie zwykłe, przypomina kontur serca z czarnym serduszkiem w środku i 'ogonkiem' u dołu o kształcie haka). ma ona bardzo ważną funkcję,gdyż przez deszcz serc utrzymuje poziom miłości w Ponyville i Cloudsdale, robi to jednak potajemnie i nikt o tym nie wie. nie czuje się jednak spełniona, tak jak Colgate \ Minuette myśli że los... po prostu się pomylił. jej pasją jest śpiewanie.

klaczka często (choć nie zawsze) nosi kokardę na ogonie - nigdy nie można zobaczyć jej z taką samą ozdobą co najzwyczajniej w świecie sugeruje że ma ich bardzo dużo.

jej idolką i koleżanką (niezbyt dużą, taką bardziej że powiedzą sobie cześć i tyle. Devi jednak chciałaby czegoś więcej) jest Rainbow Dash, od której jest nieco młodsza i niższa (powiedzmy że na ludzkie lata RD ma 16 a Devi 13 lat). mieszka w przedmieściach Canterlotu, ma rezydencję w Cloudsdale, ale całe dnie spędza w Ponyville. co ciekawe, jej skrzydła nie składają się jak zwykłe pegazie, jedynie opadają ale to i tak jest rzadkie.

Charakter:

- Jaka Devi jest publicznie?
otwarta na nowe znajomości, delikatna, słodka, trochę rozkojarzona (przez to też niezdarna)

-Jaka jest dla siebie i wśród znajomych?
wykazuje się odwagą, lubi ryzyko, jest bardzo szybka (przy dużej prędkości jej standardowe skrzydła przekształcają się w skrzydła aniele, jak standardowe tylko większe), lubi jednak też poczytać romantyczne powieści. Kocha śpiewać i zamieszcza swoje nagrania na PonyTube.com (Lol XD) ale wstydzi się występować na żywo.

 

- Jaka jest WYŁĄCZNIE dla siebie i najnajbliższych (właściwie tylko dla swojej siostry - Paradise)

słownie zboczona (znaczy, nie gwałci nikogo itd. ale.. ma zboczone myśli =w=)

pracuje razem z Rarity w jej butiku jako jej uczennica. Devi szanuje dobry gust Rari, często jej pomaga wyszukiwać diamenty lub czasem nawet służy jej za manekin. w zamian Rarity szyje dla niej wszystkie te kokardy.

post-3856-0-89288600-1372791153_thumb.jp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Temat ze swoim OC możesz zamieścić tutaj. W wątku powitalnym zazwyczaj piszemy coś o sobie i zazwyczaj witam nowe osoby Welcome Songiem!  :pinkiehappy:  Jak mogę w czymś pomóc to mów. Postaram się. ^^

http://www.youtube.com/watch?v=Ix7vrluEm4E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Temat ze swoim OC możesz zamieścić tutaj. W wątku powitalnym zazwyczaj piszemy coś o sobie i zazwyczaj witam nowe osoby Welcome Songiem!  :pinkiehappy:  Jak mogę w czymś pomóc to mów. Postaram się. ^^

http://www.youtube.com/watch?v=Ix7vrluEm4E

Yay :pinkie:  emmm... to można jakoś edytować ten wątek? ne chcę zaśmiecać forum... :rd11: przy okazji - Kocham te emotikonki ♥

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...