Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin - Attack on Titan


Recommended Posts

A więc prezentuję wam kolejne fajne anime < jak dla mnie>. Shingeki no Kyojin - Attack on Titan 

 

 

Kilka słów opisujących anime od początku - czyli fabuła :ming:

 

 

Kilkaset lat temu ludzie byli prawie wytępione przez tytanów. Tytani są zazwyczaj dużych rozmiarów na przykład kilka pięter, wydają się nie mieć inteligencji, lubią  pożerać ludzi i, co najgorsze, wydaje się to zrobić dla przyjemności, a nie jako źródło żywności.Niewielki procent ludzkości przeżył izolowaniem się w mieście, chroniony przez bardzo wysokie mury, nawet najwyższe tytany nie są aż tak wysokie żeby zaszkodzić mieszkańcom miast. Aż do teraźniejszości i w mieście nie widzieli tytanów przez 100 lat. Nastolatek Eren chłopiec i jego siostra przybrana Mikasa są świadkiem przerażającego wypadku, jak mury miasta zostały zniszczone przez kolosalnego tytanu, który pojawia się znikąd. Mniejsze tytany zalewają miasto, dwoje dzieci oglądać z przerażeniem, jak ich matka jest zjadana żywcem. Eren przysięga sobie, że będzie on mordować każdego tytana i zemści się za wszystkich ludzi. Nominacja dla 4. Nagrody Taisho Manga (2011) i zdobywcy Kodansha Manga Award Shonen za kategorię (2011). W języku angielskim seria jest grubsza przetłumaczyć na.

 

Armia ludzi składa się z 3 jednostek: 

 

 

Żandarmeria Wojskowa 

 

Garnizon 

 

Zwiadowcy 

 

Eren chcę dołączyć do zwiadowców żeby pomścić śmierć matki. Jego przyjaciele zamierzają mu towarzyszyć.

 

 

Mam jeszcze jedną fajną grę[, chodzi oczywiście o zabijanie tytanów << UWAGA NIEPRAWDOPODOBNIE WCIĄGAJĄCA >>

 

http://fenglee.com/game/aog/ Trzeba do tego zainstalować mały programik. 

 

 

Moją ulubioną postacią z anime jest Levi Rivaille <czyścioch :3 > 

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...