Skocz do zawartości

Humanizacja kucyków – rysunki i opinie


Guzik

Recommended Posts

To zestawienie zapodane przez Stabiego jest po prostu genialne i cudowne zarazem. Nawet potrafię rozpoznać większość odcinków :D A te wklejone przez Cuddly doggy to sam nie wiem co o nich myśleć, technicznie powalają na glebę i powodują ślinotok, ale mam takie wrażenie i odczucie, że nie za wiele w nich z oryginalnych kucy. I za Chiny Ludowe nie mogę rozpoznać kto to jest ta trzecia dziewoja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ten pierwszy i ten trzeci przypomina mi lekka styl (jak to się nazywa...) Hentai sory jeżeli się mylę ....ale kumpel mi pokazywał coś a'la jak to i mówił mi że ten styl nawiązuje do Hentai wolę wiedzieć niż później gadać źle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższy rysunek jest świetny :D Jedna z niewielu humanizacji, którą uznaję wartą tego, by zawiesić oko na dłuższą chwilę. Przyczepić się mogę jedynie tego, że moim zdaniem wcięcie w talii wygląda trochę nienaturalnie, ale kto wie, może to wina zmęczonego wzroku i gadam od rzeczy. Tak czy inaczej rysunek ciekawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem z własnych obserwacji humanizacja to nie taka prosta sprawa ale jeżeli zobaczę że ktoś ma do tego po prostu talent to aż miło popatrzeć na efekty, bardzo mi się podobały humanizacje AJ i RD wykonane w stylu Mangi zaś te wykonane w stylu bardziej jak dla mnie Disneyowskim no uszły ale co jak co ale Disney VS Anime wygrywa Anime :D:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorua, skądżeś ty wytrzasnęła takie zarąbiste humanizacje? Większość mi się podoba, a to rzadkość! :3 Zwłaszcza ta przedostatnia Twi :3. P.S. MLP + anime = Mega epic piękne dzieło lub total fail, zależy czy wyjdzie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych powyżej najbardziej podoba mi się ta ostatnia- Rainbow ma genialną fryzurę, a Fluttershy jest urocza!

W pierwszej Rainbow ma dziwne rysy twarzy, a Twilight jest w sumie całkiem niezła.

W drugiej te uszy psują resztę, bez nich byłoby o wiele, wiele lepiej.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorua, skądżeś ty wytrzasnęła takie zarąbiste humanizacje? Większość mi się podoba, a to rzadkość! :3

lemuur z tych co zorua wrzuciła to 3 ostatnie pochodzą z

http://puzzle-of-life.deviantart.com/gallery/32203548 - komandor Rarity

http://seiryuga.deviantart.com/art/TWILIGHT-264644940 - Twi

http://x-arielle.deviantart.com/gallery/#/d3l39y4 - Twi/Rari/Shy

reszty nie znam


reszta postaci od tej samej artystki (puzzle-of-life/Marka Marquez) co narysowała komandor Rarity z serii Sabotage Valkyrie (fanfic)

imba Tarreth NLR/SE hate i rage incoming (ignorujcie te przypiski na temat frakcji jeżeli was tak to boli bo tu chodzi o humanizację a nie podział ^^)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

RD w NLR lolz

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...