Skocz do zawartości

Humanizacja kucyków – rysunki i opinie


Guzik

Recommended Posts

Nie widziałeś tutaj tego arta? Pewnie poprostu nie zauważyłeś to Rarcia albo ogóle go nie zobaczyłeś przez co masz super szczęście

A wracając do humanizacji oto zdjęcia Mane 6 z moda do Icewin Dale lub Baldur's Gate (sam grałem z tym modem)

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, naprawdę muszą być te rogi?

A ogólnie fajny ten mod, szkoda, że jak grałem w Icewinda lata temu to nie było takich. Już słyszę rozlegające się po całym domu głośne: buuuuuu... AJ zginęła... łeeeeee... RD nie umieraj.... chlipchlip Twilight prukwo ty jedna, jak mogła nie trafić tego szkieleta?! ;)

Humanizacje od PluckyNinja:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A to jest naprawdę dziwne: :D

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Sadzonka ja ostatnio grałem w Icewind bo mam na płycie i u mnie ustawienie takie było AJ-Paladyn RD-Wojownik Rarity- Kapłan (zrobiłbym maga ale kapłan potrzebny do leczenia) Pinkie- Bard Fluttershy- Druid Twilight- Czarodziejka A jak mi raz Rarcia zginęła to w swojej głowie słyszałem głośne: NIEEEEEEEEEE!!! (darłbym się na prawdę gdyby nie to że u mnie w domu masa ludzi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJ-Paladyn

RD-Wojownik

Rarity- Kapłan (zrobiłbym maga ale kapłan potrzebny do leczenia)

Pinkie- Bard

Fluttershy- Druid

Twilight- Czarodziejka

Heh, faktycznie ładnie spasowane, brakuje tylko jakiegoś zwiadowcy do fest drużyny. Jak dla mnie za dużo magii, przydałby się ktoś, kto strzelić z dystansu i przypierniczyć wręcz potrafi ;). Właśnie jakoś tak sobie przypominam mój gangsta squad sprzed kilku lat. I ciekawe kto by dostał barbarzyńcę, obstawiam BigMaca.

Ten mod jest łącznie z oryginalnymi głosami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, faktycznie ładnie spasowane, brakuje tylko jakiegoś zwiadowcy do fest drużyny. Jak dla mnie za dużo magii, przydałby się ktoś, kto strzelić z dystansu i przypierniczyć wręcz potrafi ;). Właśnie jakoś tak sobie przypominam mój gangsta squad sprzed kilku lat. I ciekawe kto by dostał barbarzyńcę, obstawiam BigMaca.

Ten mod jest łącznie z oryginalnymi głosami?

No ba. Z głosami z 1 sezonu np. Jak kazałem Fluttershy zaatakować wroga to powiedziała to (

)

I częściowo to Pinkie była u mnie zwiadowcą (Bard ma podobne umiejętności co złodziej w tym skradanie i ukrywanie się) a ja zawsze mam takie ustawienie że 3 postacie to walka wręcz a inne 3 walka na dystans.

I wyglądało to tak

AJ-Miecz dwuręczny lub 2 miecze

RD- Miecz i broń obuchowa

Rarity- Broń obuchowa

Pinkie- Łuk

Fluttershy- Kusza

Twilight- Proca lub strzałki

Hola Hola... kończymy offtop bo warny polecą. To dyskusja o humanizacjach samych w sobie, jak i o konkretnych artach. Chcesz gadać o jakiejś grze? brony gaming jest od tego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba. Z głosami z 1 sezonu np. Jak kazałem Fluttershy zaatakować wroga to powiedziała to (

)

I częściowo to Pinkie była u mnie zwiadowcą (Bard ma podobne umiejętności co złodziej w tym skradanie i ukrywanie się) a ja zawsze mam takie ustawienie że 3 postacie to walka wręcz a inne 3 walka na dystans.

I wyglądało to tak

AJ-Miecz dwuręczny lub 2 miecze

RD- Miecz i broń obuchowa

Rarity- Broń obuchowa

Pinkie- Łuk

Fluttershy- Kusza

Twilight- Proca lub strzałki

Hola Hola... kończymy offtop bo warny polecą. To dyskusja o humanizacjach samych w sobie, jak i o konkretnych artach. Chcesz gadać o jakiejś grze? brony gaming jest od tego

Srry za poprzedni komentarz,ale najadłem się za dużo pasztetu,i nie czytałem z połowy posta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Applejack - Wojownik z Tarczą i mieczem/młotkiem/toporkiem (tank)

Rainbow Dash - Szybki wojownik z dwoma mieczami/zabójca

Pinkie Pie - No bard... No najszybciej bard.

Rarity - Łucznik/Kapłanka

Fluttershy - Druid pod heal

Twilight Sparkle - Mag

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Applejack - Wojownik z Tarczą i mieczem/młotkiem/toporkiem (tank)

Rainbow Dash - Szybki wojownik z dwoma mieczami/zabójca

Pinkie Pie - No bard... No najszybciej bard.

Rarity - Łucznik/Kapłanka

Fluttershy - Druid pod heal

Twilight Sparkle - Mag

A więc pokrótce humanizacje w świecie D&D:

Applejack - ze względu na Element Uczciwości bardziej by mi pasowała jako Paladyn o charakterze praworządny dobry. Biorąc pod uwagę parę, jaką ma w kopytach (a więc uderzenia obuchowe ;)), bronią powinien być młot bojowy. Chociaż wariant z tarczą i mieczem też dobry. Bez wątpliwości tank, że aż piszczy.

Rainbow Dash - faktycznie bardzo pasuje właśnie taki niezwykle szybki i precyzyjny wojownik, ale za to bardziej miękki niż AJ. W sumie dwa miecze, przy braku obrony, to właśnie dobra opcja. Ewentualnie może też zwiadowca? Trudno mi powiedzieć, epizod ze skradanką w szpitalu niby daje do tego podstawy, ale generalnie takie długie ukrywanie się i nic-nie-robienie średnio do niej pasuje. Podobnie prucie z łuku na odległość. Charakter miałaby chyba jako jedyna lekko skrzywiony, powiedzmy na chaotyczny dobry. Albo neutralny dobry.

Pinkie Pie - oj, ewidentnie bard. Nic innego nie pasuje. Tyle, że jej sporadyczne i losowe różnego typu chimmycherryorcherrychangi mogłyby czasem uderzać w swoich. :D

Rarity - trudno powiedzieć. Na pewno jakaś tęga magia, ale chyba nie tyle stricte bojowa, ile użytkowa i wspierająca - różne czasowe buffy i inne wspomagacze dla reszty. Mogła by do tego też pruć z drugiej linii kamorami z procy. Po prostu kapłanka, łucznik mi nie za bardzo coś do niej pasuje.

Fluttershy - oczywiście druid, druid i jeszcze raz druid. Taka do rany przyłóż, aż chce się być rannym ;)

Twilight Sparkle - mag bojowy - nic dodać, nic ująć. Docelowo chyba najbardziej by siadło coś związanego z ogniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza humanizacja bardzo fajnie wyszła. Ciekawe rozwiązanie problemu ogona. ten komiks... nie ogarniam. ogólnie fajnie narysowany wiadomo kto ma być kto. (jeśli się nie mylę artysta megasweet) Ogólnie dobry. Pinkie... Troszkę ktoś przesadził ze światłem, przez co sam obrazek sprawia wrażenie za jasnego. Seria humanizacji... Co tu dużo powiedzieć... Styl mi się podoba, same humanizacje też fajnie wyszły Twilight. :megusta: (to chyba załatwia wszystko)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...