Skocz do zawartości

Humanizacja kucyków – rysunki i opinie


Guzik

Recommended Posts

Kilka kolejnych artów ode mnie :) Ciężko znaleźć jakieś przyzwoite humanizacje, albo to ja jestem derpem i nie potrafię szukać, ale jakby sie zastanowic, druga opcja jest bardziej możliwa. Enyłejz:

Applejack by britishbearboy

Dołączona grafika

Left 4 ... Dead? D: by TheArtrix

Dołączona grafika

Pinkie i Rainbow by copygeijutsuka

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ta Rarcia mnie urzekła po prostu :D

Dołączona grafika

By Decayed-Plumeria

Derpy by AphexAngel

Dołączona grafika

No i Rarcia na koniec, art autorstwa Cocatrola

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarity wygląda uroczo, zarówno w wersji, którą wstawił Snails (nie wiem, kim jest autor) i w wydaniu by Cocatrola. A Applejack autorsta Britishbearboy'a to niezła laska ;D Jakoś nie przemawiają do mnie humanizacje RD, może to dlatego, że nie widziałam jeszcze wszystkich... ale do tej pory żadna nie skradła mojego serca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Absynth

CHALLENGE ACCEPTED

Te dwie humanizacje wstawiałem juz wcześniej, ale są świetne, więc nie zaszkodzi pokazać ich ponownie :)

Znów KittenSeitz, świetne ma arty.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tu kilka nowych, ktore znalazłem niedawno. Pierwszy od Mew-Aqua

Dołączona grafika

Ten od striker-seven

Dołączona grafika

Ten zaś może i zadu nie urywa, ale mnie się podoba :P Autor to gracieleighjones

Dołączona grafika

I dwa kolejne od KittenSeitz , choć zdaje mi się, że Vinyl już była, etam :P

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Byłoby tego więcej, gdyby nie to, że po blue screenie ktory zaliczył moj pc, połowę plików szlag trafił ... D: A tak muszę szukać wszystkiego w necie ^^

Chyba zrobię jak nasz clop master, Sliv :P Zgromadzę trochę artów, posegreguję ładnie i wrzuce na jakiś hosting ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ErDwa.

Ohohoho Rainbow Dash kilka postów wcześniej, ta w czapce Mikołaja, jest praktycznie BOSKA. Jak dla mnie niemal idealnie oddana oryginalna RD, ta humanizacja ma TO COŚ. Skrzydła (w przeciwieństwie do rogów) są ok, zresztą RD bez skrzydeł to jak czołg bez lufy. Odkąd JJ przestał wypuszczać swoje humanizacje RD, nie widziałem tak dobrej :D.

Sam odkopałem ostatnio takie cosie:

Dołączona grafika

Reszta postaci

Nareszcie ktoś ogarnął MLP w świecie D&D na poważnie, z charakterystyką postaci! Tylko zaraz, zaraz... AJ jako zwiadowca? Z kuszą?! I ma mniej HP niż RD?! Ludzie, trzymajcie mnie! Z urodzonego tanka zrobili jakiegoś cieniołaza!

Dołączona grafika

ric-m

Dołączona grafika

x-nekopunch-x

Dołączona grafika

Hmmmm, ciekawe czy klasyka megasweet'a przejdzie. No nic, warto spróbować:

NIE PRZEJDZIE ~ Avan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mniej więcej 9/10 humanizacji rysowane jest w mangowym stylu, którego nie cierpię? Why?

Najwyraźniej tylko manga, ze swoimi wielgachnymi i pełnymi emocji oczami, bardzo wizualnym eksponowaniem emocji, zaburzonymi proporcjami budowy ciała (u panienek chodzi tu zwłaszcza o eksponowanie pewnych "krzywizn" ciała ;)), ogólnie oryginalnym sposobem rysowania i na koniec "tym czymś" jest w stanie w miarę przedstawić kuce w ludzkiej postaci - chociaż z częścią tych wszystkich cech dla nich charakterystycznych.

A że do tego jest bardzo popularna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...