Skocz do zawartości

Humanizacja kucyków – rysunki i opinie


Guzik

Recommended Posts

^Airlick, a bodaj cię pokręciło, właśnie miałem to dzieło absolutne wklejać :3 A swoją drogą to chyba najlepsza humanizacja jaką widziałem w swoim żywocie!

Tak czy inaczej, kolejna porcja porażająco jednotematycznych humanizacji:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Boski JJ, po długiej przerwie, znów wypuścił porcję humanizacji. I to od razu z grubej rury :D

http://cdn.derpiboo.ru/thumbs/1500/700/2012/10/03/17_18_42_98_112736__UNOPT__applejack_humanized_suggestive_artist_johnjoseco

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

Rysunki zacne, od razu wiadomo kto przedstawiony, ale

będę jednym z niewielu , nienawidzę humanizacji , wolę kycyki , jakie są :)

Jestem z Tobą, zgadzam się w 100% :brohoof:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają,widać że ludzie mają do tego talent jednak szczerze mówiąc wolę normalne kucyki ;]

ja tak samo myślę , kucyki w ludzkich formach są super , ale serial nie osiągnąłby chyba takiej popularności , gdyby był o kucykach ( ludziach ):molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten art ma jedną, ogromną wadę. Ale poza tym jest zacny. Chociaż wolę jego nieocenzurowaną wersję.

Zgodzę się, ta "cenzura" w tej wersji to faktycznie ogromna wada ;) Tak to nie ma się czego czepić. No, może braku TS. Po prostu mane6 edycja Oktoberfest. AJ z RD wypadają według mnie świetnie, a Pinkie jak rasowa Helga mit Bier und Pommes frities. No i trzeba zauważyć zakochane jak zwykle gołąbeczki Spajk x Rarity - ten ship jest coraz popularniejszy i powszechniejszy. Oj, coś czuję że z tej mąki będzie chleb. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, ta "cenzura" w tej wersji to faktycznie ogromna wada ;) Tak to nie ma się czego czepić. No, może braku TS. Po prostu mane6 edycja Oktoberfest. AJ z RD wypadają według mnie świetnie, a Pinkie jak rasowa Helga mit Bier und Pommes frities. No i trzeba zauważyć zakochane jak zwykle gołąbeczki Spajk x Rarity - ten ship jest coraz popularniejszy i powszechniejszy. Oj, coś czuję że z tej mąki będzie chleb. :D

Nie, nie, mylisz się kompletnie. To jest plugastwo, a nie mąka. A jeśli mąka, to całkiem spleśniała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airlick pls. Skąd tak neagtywne emocje względem Spajka? Przecież tak jak wy, to bezwarunkowy czciciel Rarity. I do tego najwcześniejszy, w końcu jako pierwszy publicznie dostrzegł i zaczął wychwalać jej subiektywnie najpiękniejszą urodę. Powiedziałbym, że to taki archetyp fana, według mnie zasługuje, żeby zostać honorowym prezesem wielbicieli Rarity. Podsumowując, nie widzę tu logiki. No chyba, że... to świadoma lub podświadoma zazdrość! Czyżby znowu kłaniał nam się Freud? :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytujące popychadło nie jest 'bezwarunkowym czcicielem', bo on chce osiągnąć korzyści przynajmniej duchowe. Ja jestem bezwarunkowym czcicielem, bo Rarcia dla mnie jest po prostu ideałem i wzorcem piękna (w przeniesieniu na człowieka, ale to nieistotny detal :raritylaugh: ). A uroda Rarci jest największa całkowicie obiektywnie i każdy o zdrowych zmysłach się z tym zgodzi. Niech tylko nikt nie mówi: "to twoje zdanie", bo uznam, że Rarcia jest szybsza od Dashie i lepiej od niej lata, silniejsza od AJ, lepiej wykształcona od Twi itd.

Tymczasem:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I genialna Kryzia.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja poradzę, że jego fioletowe łuski działają na mnie jak płachta na byka? Czy pocieszy cię fakt, że nienawidzę Spike'a od pierwszego wejrzenia, a nie odkąd jestem fanatykiem Rarci, za banalny i użyty 1000 razy wcześniej w innych kreskówkach design postaci, a w dodatku niesamowicie irytujący głos?

Dołączona grafika

Niby Pinkie, ale ma bardzo słabo zaznaczone cechy szczególne. Still, steampunk is steampunk.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cóż ja poradzę, że jego fioletowe łuski działają na mnie jak płachta na byka? Czy pocieszy cię fakt, że nienawidzę Spike'a od pierwszego wejrzenia, a nie odkąd jestem fanatykiem Rarci, za banalny i użyty 1000 razy wcześniej w innych kreskówkach design postaci, a w dodatku niesamowicie irytujący głos?" osobiście , to przyznaję , że mnie ta postać też irytuje , ale jedyny jej plus , to uwielbienie dla Rarity :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uroda Rarci jest największa całkowicie obiektywnie i każdy o zdrowych zmysłach się z tym zgodzi.

Pozostaje mi tylko prosić o kanoniczne źródło tej tezy. Jedyne jakie sobie przypominam to wyznania rozgorączkowanego Spajka. Jeżeli takiego nie ma, to stwierdzenie to pozostaje, co do zasady, tylko i wyłącznie w obrębie radosnej twórczości fandomu, w tym wypadku imć Airlicka.

Niech tylko nikt nie mówi: "to twoje zdanie", bo uznam, że Rarcia jest szybsza od Dashie i lepiej od niej lata, silniejsza od AJ, lepiej wykształcona od Twi itd.

Sęk w tym, że wobec RD istnieje kanoniczne potwierdzenie, że jest najszybsza, AJ najsilniejsza (przynajmniej z 6), TS najmądrzejsza itepe - zatem nikt normalny nie będzie podnosił zarzutu, że to jednak jego ulubienica jest najszybsza/silniejsza/mądrzejsza. A więc są to prawdy objawione. Natomiast wobec największej urody Rarity nie przypominam sobie takiej.

To raz. Dwa, to że przyrównujesz piernik do wiatraka. Mogę obiektywnie stwierdzić, że RD jest najszybsza (bo zostawia wszystkich z tyłu), AJ najsilniejsza (bo rozkłada każdego na rąsię), TS najmądrzejsza (bo ma zmierzone wysokie IQ) blablabla itepe. To są dane empiryczne.

No a jak zmierzysz urodę Rarity i porównasz do innych kuców albo do cech podanych wyżej? W jakiej jednostce? W Airlickach? W Sadzonkach? Wysłanych na nią esemesach?

Gusta, gusta i jeszcze raz gusta. Mówiłem już, że gusta? Każdemu się podoba to, co uzna za ładne. Narzucanie i wyrokowanie, że dana rzecz jest najładniejsza, a Rarity najpiękniejszą klaczą jest i basta, to bezsens. Tak jakbyś próbował udowodnić, że zielony jest najładniejszym kolorem i już, a kto się nie zgadza ten leszcz i menda bazarowa. Że uniwersalne piękno? Popatrz na przykłady wzorcowej urody teraz, sprzed kilkudziesięciu lat i z renesansu...

Każdy więc ocenia subiektywnie, a kategoria urody Rarity to zupełnie co innego niż mierzalne cechy innych kuców.

A żeby faktycznie nie było zbytniego offtopu, zawsze mam pod ręką trochę AJ :lol::

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rarity could possibly be the most beautiful pony you've ever seen. As she prances down the street, her coat gleaming pure white and her royal purple curls bouncing, everypony's head is turning--- and boy does she love it! A talented fashion-designer, her biggest dream is to one day design for Princess Celestia. At first glance she may seem like a typical debutant, vain and entitled, but it's simply not so! Generous to a fault, she's believes so badly that the world should be beautiful she's all too eager to simply give away the designs she's worked so hard on and to offer anypony a custom Rarity makeover. And should you make it through one; you'll learn that Rarity's greatest beauty is her heart." - cytat z Hasbro, wzięty z MLP wiki. Jeszcze jakieś pytania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...