Skocz do zawartości

Humanizacja kucyków – rysunki i opinie


Guzik

Recommended Posts

Ja osobiście tutaj tak sie wetnę że osobiście nie lubie humanizacji z rogami uszami czy czymś tam jeszcze, ale osobiście lubię human. ze skrzydłami jeśli tylko jest dobrze zrobiona... Mimo to że to jest HUMANIZACJA to jakoś tak mi się to podoba... Często wygląda ciekawie i pasuje... Tylko musi to być dobrze zrobione a to rzadkość... Wracając do atomówek (prawdopodobnie schodze na offtop ale nie powstrzymam się) "Atomówki" tak jak kucyki i "Dom dla zmyślonych pryjaciół pani Foster" jest Lauren Faust robotą. Dobra animacja, ciekawa fabuła (w większości (mam na myśli Atomki)) i wgl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zhumanizowaną Chrysalis bym nie pogardził, nawet jeśli byłaby równie "zua". :D

I przyznaję rację, pierwsza Chrysalis jest perfect..

yup pierwsza jest ok ;p osobiście nie lubię humanizacji/anthro Chrysalis z podziurawionymi kończynami bo jak w przypadku oryginału to jeszcze dobrze wygląda to tutaj jakoś dziwnie.

chcesz inną humanizację Chrysalis?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

źródło

Dołączona grafika

źródło

Dołączona grafika

źródło

Chrysalis = sukkubus to oficjalne :D najpierw cie uwiedzie, rozkocha w sobie, a potem wyssie z ciebie całą energię życiowa/duszę albo NOM NOM NOM.

Dołączona grafika

źródło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni art jest niesamowity :O Niektórzy naprawdę mają talent.. Szkoda, że mi się niestety taki nie trafił, bo mam w głowie wiele pomysłów, ale narysować coś to już problem.. Ogólnie sama Chrysalis to perfekcjonizm w każdym calu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie jak można Chrysalis robić z tymi podziurawionymi kończynami?

To niszczy całą estetykę obrazka...

imho podziurawione kończyny pasują jedynie do humanizacji Chrysalis gdy ta jest przedstawiona jako przerażające wiedźma/demon/etc

Taaaaa jak to mówią lubimy Bohaterów ale za to kochamy czarne charaktery :D

coś w tym jest :)

Dołączona grafika

źródło

Dołączona grafika

Dołączona grafika

źródło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba przedostatni art.. Jest świetny, ba.. Prześwietny.. Aż sobie pobrałem na komputer, bo mi się bardzo podoba ^^ Jak dla mnie to w humanizacji powinno się pozbawiać rogów, skrzydeł.. W końcu to humanizacja prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię humanizacje, ale bez rogów i skrzydeł. Nie wiem czemu, ale sama myślałam żeby zamiast kolorowych włosów powinno się malować normalne, ludzkie kolory włosów.A tu parę humanizacji a jeśli byly to przepraszam :).

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...