Skocz do zawartości

Dzień doberek :)


kuba567g

Recommended Posts

Mam na imię Kuba i mam 21 lat. Dwa miesiące temu skończyłem służbę wojskową, miałem lecieć jako dopełnienie na ostatnio zmianę do Afganistanu ale problem z mięśniem ręki przekreślił moje plany. Postanowiłem więc pójść do szkoły oficerskiej. Mieszkam w Stargardzie Szczecińskim (koło Szczecina) lecz wkrótce się to zmieni ze względu na studia. Interesuję się głównie historią oraz pirotechniką. W wolnym czasie przeszukuję tereny największych walk z okresu II wojny światowej za pomocą wykrywacza metalu, w poszukiwaniu pozostałości historii. Wiedzę o bitwach pozyskuję najczęściej z książek i dość dużo czasu spędzam na poszukiwaniu tych prawdomównych. Moja ulubiona potrawa to gołąbki, niepodważalnie też uwielbiam piwo, szczególnie podczas oglądania filmów i seriali, jest ich tyle że mógłbym wymieniać bez końca więc sobie odpuszczę  Bronym jestem od ponad roku, szczerze to zapomniałem jak to się stało, zaś pamiętam że od zawszę moja ulubionymi postaciami są Rarity i FS.  Jestem też patriotą i jest to główna rzecz która skłoniła mnie do wstąpienia do armii, według mnie ojczyzna duża role odgrywa w życiu człowieka. Mam duży szacunek do poległych za ojczyznę i próbuję ich upamiętniać. Do wojska poszedłem też z innego powodu, chciałem kontynuować tradycję którą przerwał mój ojciec, czyli służby mundurowej w naszej rodzinie. W okresie zimowym odwiedzam góry gdzie lubię pojeździć na snowbordzie, chociaż kiedyś wychodziło mi to lepiej, w czasach liceum robiłem dużo rzeczy związanych z adrenaliną, jeździłem na bmx, rolkach czy desce.  Lubię też mocniejszą muzykę i staram się nie przegapić okazji zobaczenia dobrych, mocnych zespołów na żywo. Na razie udało mi się być na koncertach: Ozziego Osbourne, Mettalici, Ac/dc czy System'u of a Down, z polskich kapel lubię Kult oraz Happysad. No to by było tyle o mnie, jeśli chcecie coś wiedzieć pytajcie. :)

Edytowano przez kuba567g
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i mam do ciebie takie małe pytanko, czy twoim zdaniem socjalista jest patriotą czy te łyse łby które napadaja na takich jak ja???  

 

P.S. Też lubie II WŚ i też mam zamiar służy w wojsku a dokładniej w lotnictwie i to też tradycja rodzina (ze strony mamy bo ze strony taty to od 3/4 pokoleń należe do rodziny hutniczej kończywszy na tacie) 

Edytowano przez mr_dragoon97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, socjalizm jest ojcem takich "złotych" ideach jak stalinizm i leninizm, idea Lenina była bardzo dobra ale sposoby socjalistyczne są wręcz tragiczne, jak to kiedyś powiedział, "Żeby wszyscy byli zadowoleni zabijcie tych niezadowolonych". Idąc dalej tą szlachetna ideom przez która były zabrane życia milionom, nie jest to dobry ustrój. Między prawicą a lewicą jest taka różnica że prawica wie że idealny świat nie istnieje a lewice chce ten świat stworzyć, reasumując socjalizm z patriotyzmem ma tyle związanego co wiatrak z piernikiem, człowiek popierający ustrój który niszczy jego kraj nie może być patriotą. Co do dalszej części się nie wypowiem bo nie wiem o jakich ludziach mówisz. :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Co do dalszej części się nie wypowiem bo nie wiem o jakich ludziach mówisz.  :)

 

Hmmm... młodziesz wszechpolska??

 

Na dodatek moim zdaniem nie widze przeciwskazań do bycia patriotą tylko dlatego że jest się za socjalizmem i jak dla mnie problemu nie ma w samym ustroju tylko w ludziach którzy nim kierowali ale coś mi się wydaje ze sie nie dogadamy. I wolałbym nie kojażyc czy porównywac mnie czy innych osób o podobnych poglądach ze Stalinizmem. 

Edytowano przez mr_dragoon97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc te "łyse łby" zostały tylko i wyłącznie wykreowani przez media a większość łysych panów która jest na zamieszkach to są prowokatorzy policji. Wiadomo że w każdej organizacji są czarne charaktery, ale oczywiście media pokazują tylko ich, wybieranie pomiędzy tymi grupami to dosłownie jak wybieranie pomiędzy Hitlerem a Stalinem. Osobiście, mimo to że uczęszczam na Marsz Niepodległości w Warszawie i inne tego typu imprezy, byłem też na kongresie Ruchu Narodowego, nie spotykam tam "łysych łbów pałających nienawiścią", 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Dolan!


idea Lenina była bardzo dobra ale sposoby socjalistyczne są wręcz tragiczne,

Jestem w szoku  :ohmy2:  Pierwszy raz widzę, byś przedstawiał jakiegokolwiek Rosjanina w jakimkolwiek "dobrym" świetle.

 


ale coś mi się wydaje ze sie nie dogadamy.

I masz rację :ming: . Trzeba na prawdę mieć dużo gadanego by prowadzić z Kubą dłuższe rozmowy na takie tematy, bo w przeciwnym razie może dojść do kłótni :lolface: Uwierz mi, już wielokrotnie z nim prowadziłem dyskusje (ale jak to robili inni, to przeważnie kulturalna wymiana poglądów zaczęła wyglądać co najmniej dziwnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Dolan!

Jestem w szoku  :ohmy2:  Pierwszy raz widzę, byś przedstawiał jakiegokolwiek Rosjanina w jakimkolwiek "dobrym" świetle.

I masz rację :ming: . Trzeba na prawdę mieć dużo gadanego by prowadzić z Kubą dłuższe rozmowy na takie tematy, bo w przeciwnym razie może dojść do kłótni :lolface: Uwierz mi, już wielokrotnie z nim prowadziłem dyskusje (ale jak to robili inni, to przeważnie kulturalna wymiana poglądów zaczęła wyglądać co najmniej dziwnie)

Te "dobre" światło wcale nie jest takie dobre, przedstawić czyny Lenina w dobrym świetle, po prostu się tak nie da... jedynie Idea była dobra, równie dobra co nierealna wystarczy doczytać do końca. I pomyśleć że miliony zginęły przez tak bardzo nierealną rzecz... A co do drugiej twojej wypowiedzi to jakby nie patrzeć zawsze przeciwnej stronie się kończą argumenty i w akcie desperacji schodzą do dyskusji bardzo niskiego poziomu. :) 

 

@mr_dragoon97 Mówisz że NIE chcesz żeby kojarzyli ciebie ze stalinizmem i leninizmem jeżeli popierasz ustrój w 99% taki sam, na dodatek masz w avatarze Pinkie Pie która zamiast swojego znaczka, ma bardzo widoczny sierp i młot, tak bardzo NIE komunistyczne...

Edytowano przez kuba567g
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest takie "dobre", ale jednak jest lepsze niż Twój ogólnikowy pogląd na naszych wschodnich sąsiadów. Przynajmniej tak to odczułem. Dlatego też napisałem:


...byś przedstawiał jakiegokolwiek Rosjanina w jakimkolwiek "dobrym" świetle.

Generalnie mógłby opisać Twój pogląd na takie tematy, jednak nie chce innym psuć zabawy poznawania Ciebie, no i po za tym jak bym zarzucał tu paroma cytatami (nie koniecznie pisemnymi), to myślę, że bym szybko się pożegnał z forum :ming: Mimo wszystko jest to Twoje zdanie, więc je szanuję. Każdy ma prawo do swoich poglądów i przemyśleń nieprawdaż? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie jest takie "dobre", ale jednak jest lepsze niż Twój ogólnikowy pogląd na naszych wschodnich sąsiadów. Przynajmniej tak to odczułem. Dlatego też napisałem:

 

 

Generalnie mógłby opisać Twój pogląd na takie tematy, jednak nie chce innym psuć zabawy poznawania Ciebie, no i po za tym jak bym zarzucał tu paroma cytatami (nie koniecznie pisemnymi), to myślę, że bym szybko się pożegnał z forum :ming: Mimo wszystko jest to Twoje zdanie, więc je szanuję. Każdy ma prawo do swoich poglądów i przemyśleń nieprawdaż? :)

Możesz opisać śmiało, nie widzę żadnego powodu byś się pożegnał z forum. Po za tym tłumaczyłem ci że nie wszyscy Rosjanie muszą być socjalistami. A co do tego że każdy ma prawo do swoich poglądów i przemyśleń to niekoniecznie, jak ktoś ma prawo do mordowania niemowląt, niszczenie dobra wspólnego i innych podobnych przez swoje poglądy i przemyślenia to ja podziękuję za taką wolność. Reasumując jak oni mają prawo do zabijania niemowląt ja mam prawo do zabijania socjalistów.

Edytowano przez kuba567g
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...