Skocz do zawartości

Dzień doberek :)


kuba567g

Recommended Posts

Tylko Thrash

Wait

Mowiles o Rocku? D:

Wszystkie zespoły jakie wymieniłem są rockowe albo hard rockowe. A takie za przeproszeniem "darcie mordy" jaką gra slayer mnie nie jara, słuchałem ich kilku piosenek ale po prostu nie zdołałem nic zrozumieć, taka muzyka nie jest dla mnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj South Of Heaven, Silent Scream albo Mandatory Suicide

Tam niewiele jest z darcia ryja

Skoro polecasz to przesłucham, może wcześniej po prostu trafiałam na nieodpowiednie, chociaż dla mnie największą świętością jest ac/dc i płyty z Bon Scottem. Zdecydowanie najlepsza muzyka jaką kiedykolwiek słyszałem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede gorszy, tez zacytuje :v

Skoro polecasz to przesłucham, może wcześniej po prostu trafiałam na nieodpowiednie, chociaż dla mnie największą świętością jest ac/dc i płyty z Bon Scottem. Zdecydowanie najlepsza muzyka jaką kiedykolwiek słyszałem. :)

Ja ich jakos nie cenie. Moge posluchac ale ani to wyrafinowane ani wymagajace

Scott mial niezly glos ale tez bez przesady. Zostane przy swoim darciu mordy :v

A jak lubisz te klimaty to odpal sobie cos od Airbourne. Najlepiej Bottom Of The Well

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede gorszy, tez zacytuje :v

Ja ich jakos nie cenie. Moge posluchac ale ani to wyrafinowane ani wymagajace

Scott mial niezly glos ale tez bez przesady. Zostane przy swoim darciu mordy :v

A jak lubisz te klimaty to odpal sobie cos od Airbourne. Najlepiej Bottom Of The Well

Przesłuchałem poprzednie 3 i zacząłem słuchać Airbourne i zdecydowanie bardziej mi się podoba, no ale cóż o gustach się nie dyskutuje.  :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możesz opisać śmiało, nie widzę żadnego powodu byś się pożegnał z forum. Po za tym tłumaczyłem ci że nie wszyscy Rosjanie muszą być socjalistami. A co do tego że każdy ma prawo do swoich poglądów i przemyśleń to niekoniecznie, jak ktoś ma prawo do mordowania niemowląt, niszczenie dobra wspólnego i innych podobnych przez swoje poglądy i przemyślenia to ja podziękuję za taką wolność. Reasumując jak oni mają prawo do zabijania niemowląt ja mam prawo do zabijania socjalistów.

Hmm... Wydawało mi się, że to ja tłumaczyłem Tobie, że nie każdy rosjanin/arab musi zły i że każdy ma prawo do poprawy :5N9ul: Co do przemyśleń to źle zrozumiałeś. Przemyślenie != akcja. Jak ktoś ma poglądy, że morderstwo powinno być legalne, to niech sb tak myśli, byle nie narzucał tego innym i nie łamał prawa. Uwierz mi, choć ja jestem innego zdania niż ty, to jednak z miłą chęcią bym Ci pomógł w "masakrowaniu lewackich *khem khem* "pań o lekkich obyczajach" (jak ktoś by nie zrozumiał to chodzi o pewien wulgaryzm)" Chyba ci kiedyś mówiłem jakie mam subiektywne poglądy :MJTQO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wydawało mi się, że to ja tłumaczyłem Tobie, że nie każdy rosjanin/arab musi zły i że każdy ma prawo do poprawy :5N9ul: Co do przemyśleń to źle zrozumiałeś. Przemyślenie != akcja. Jak ktoś ma poglądy, że morderstwo powinno być legalne, to niech sb tak myśli, byle nie narzucał tego innym i nie łamał prawa. Uwierz mi, choć ja jestem innego zdania niż ty, to jednak z miłą chęcią bym Ci pomógł w "masakrowaniu lewackich *khem khem* "pań o lekkich obyczajach" (jak ktoś by nie zrozumiał to chodzi o pewien wulgaryzm)" Chyba ci kiedyś mówiłem jakie mam subiektywne poglądy :MJTQO:

To źle ci się wydawało. A poglądy ludzie próbują realizować a jak są nie zgodne z prawem, po prostu zrobią to co teraz i zmienią prawo. A co do tej rozmowy o poglądach, nie bądź zły ale nic nie pamiętam. :D

 

Witaj. Krótko i węzłowato.

Widać że pan obywatel nie czytał tematu, niech więc "towarzysz" to zrobi i spróbuje nabijać posty gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To źle ci się wydawało. A poglądy ludzie próbują realizować a jak są nie zgodne z prawem, po prostu zrobią to co teraz i zmienią prawo. A co do tej rozmowy o poglądach, nie bądź zły ale nic nie pamiętam. :D

Cóż, Ty mówiłeś o obywatelach Rosji kapitalistycznej, a ja obywatelach Rosji komunistycznej. Pamiętam jeszcze naszą dyskusję na temat tego, że wg cb kiedyś KAŻDY rosjanin źle myślał o polaku. Ale dobra, przestańmy rozdrapywać stare rany :)

No cóż, z cheaterami nie wygrasz, ale i tak by zmienić prawo to trzeba się napracować (te wszystkie podpisy obywateli itp) a jeśli to ktoś z wyżej postawionych cwaniaków to musi się liczyć z buntem społeczności, a w razie przegięcia pały to jeszcze inne państwa mogą się podburzyć i zrobić interwencje. A jeśli chodzi o rozmowę to się nie gniewam. Nie chwalę się zbyt często prawdziwymi poglądami, a Tobie chyba tylko raz coś wspomniałem. Można by powiedzieć, że mam 2 charaktery - 1 przesadnie obiektywny i 1 przesadnie subiektywny. Zgadnij z której strony większość mnie zna :)


Widać że pan obywatel nie czytał tematu, niech więc "towarzysz" to zrobi i spróbuje nabijać posty gdzie indziej.

Przesadzasz - nasza rozmowa o poglądach jest takim samym spamem co jego. Może pan obywatel chciał się przywitać nie wchodząc w szczegółową wymianę zdań z osobą dla niego kłopotliwą. Tak w ogóle to gdzie jest jego post? o.0 Przyznaj się, zjadłeś go :cheese: widziałem go jeszcze 1,5 tygodnia temu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...