Skocz do zawartości

Fanfik EqueTrip: poszukuję niemieckojęzycznego wierszoklety


psoras

Recommended Posts

Witam. Mam dość nietypową prośbę.

Piszę sobie fanfika EqueTrip (który jest w pewnym sensie kontynuacją moich wcześniejszych opowiadań, tj. dzieje się w tym samym świecie i częściowo z tymi samymi postaciami, choć stanowi osobną całość) i sporą część mam już gotową. Problem w tym, że w pewnym momencie fabuła zaczęła wymagać ode mnie ułożenia po niemiecku kilkunastowersowej piosenki (do istniejącej już melodii piosenki Neny „99 Luftbalons”). Niemiecki umiem, ale słabo - szczytem moich możliwości językowych jest pytanie, którego biletu potrzebuję, żeby dojechać do śródmieścia - więc o rymowaniu czegokolwiek nie mam nawet co marzyć. Od razu ostrzegam, że osoba, która podejmie się tego wyzwania, nie bardzo ma co liczyć na więcej niż symboliczną butelkę napoju alkoholowego bądź bezalkoholowego według własnego uznania, przypis w fanfiku i moją dozgonną wdzięczność - mam w tej chwili drobny kryzys finansowo-seksulany (zaglądam do portfela, a tam ch...).

Piosenka nie musi być wysokich lotów, byle trzymała się kupy.

W tej chwili nie mogę publicznie napisać więcej, gdyż fanfik nie został jeszcze opublikowany (wymagana jest do tego zgoda kilku osób). Ewentualnym chętnym wszystkie informacje, łącznie z linkiem do istniejącej już części fanfika, wyślę na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...