Skocz do zawartości

Siemaneczko Wszystkim ;)


EldarPL

Recommended Posts

Miło mi wszystkich poznać.Mam na imię Szczepan i mam 16 lat.MLP interesuję się od niedawna (jakieś 2 lata) lubię spędzać czas z przyjaciółmi w grupie i wraz z nimi robić różne głupie rzeczy.Bardzo lubię też gotować,ale do Master Chef'a mi daleko :P .Lubię oglądać filmy.Najbardziej lubię filmy wojenne,przygodowe oraz science fiction no i oczywiście seriale.Moimi ulubionymi filmami wojennymi są Szeregowiec Ryan,Helikopter w ogniu oraz Stalingrad.Z przygodowych uwielbiam Władcę pierścieni,Hobbita,Piratów z Karaibów i wiele innych.Science Fiction to oczywiście Gwiezdne Wojny :P .Seriale- oczywiście MLP oraz The Walking Dead .Dużo czasu spędzam też na słuchaniu muzyki.Najczęściej słucham rocka i metalu,a moim ulubionym zespołem jest Rammstein ( R+ ) .Jeżeli chodzi o MLP:FIM to moimi ulubionym kucykiem jest Derpy Hooves. Poza tym lubię też Vinyl Scratch i Fluttershy.Bardzo lubię czytać ff.Moje ulubione rodzaje to Gore,Sad oraz Comedy.No to tyle o mnie.Pozdrawiam!  :derpwalk:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin~!

Wybacz za pytania,taka ma tradycja     :ming:

1.Lubisz Anime?

2.Co najbardziej lubisz w Derpy?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

5.Lubisz kraje Skandynawskie?

6.A Lukrecje?

7.Lubisz pizze?      :rainderp:

8.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?

Vertu sæll kæru~!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na naszym pięknym forum! Baw się dobrze, :muffin: na dobry początek.

Piszesz, rysujesz, inna forma twórczości?

co prawda coś tam rysuję,ale słabo.Jeżeli cię to zaciekawi to wykonuję sztuczki przy użyciu noża motylkowego :crazy:  .A tak poza tym-Miło poznać  :derp2:

Velkomin~!

Wybacz za pytania,taka ma tradycja     :ming:

1.Lubisz Anime?

2.Co najbardziej lubisz w Derpy?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

5.Lubisz kraje Skandynawskie?

6.A Lukrecje?

7.Lubisz pizze?      :rainderp:

8.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?

Vertu sæll kæru~!

1.Szczerze to nie wiem  :derptongue: ponieważ nigdy nie miałem do czynienia z tego rodzajem filmów,ale chętnie bym zobaczył coś ciekawego

2.Wystarczy na nią spojrzeć i od razu humor jest poprawiony i wesoły  :pinkie4:  

3.Bardzo ! Zima to moim zdaniem najlepsza pora roku ponieważ zawsze kojarzy mi się z różnymi postapokaliptycznymi miejscami oraz różnymi ciekawymi historiami które są genialne właśnie dzięki klimatowi jaki w nich panuje.

4.Nie wiem co sądzić bo nigdy tam nie byłem :P

5.Zawsze kojarzą mi się z wikingami których uwielbiam ponieważ po części przypominają mi krasnoludy (tylko większe :P) które są moją ulubioną fantastyczną rasą.

6.Nie miałem okazji próbować

7.KOCHAM !!!  :pinkie2: 

8.Czas pokarze

Siemka ziomek, baw sie dobrze na forumie ;3. Moge sie spytac w jakim miescie mieszkasz? :DD

Siemaneczko.Jeśli tak bardzo musisz wiedzieć to Kielce :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...