Skocz do zawartości

Fragin

Recommended Posts

Atmosfera w domku na drzewie z pewnością nie należała do najlepszych. Mimo, że dopiero niedawno wstało słońce, można było bez problemu słyszeć krzyki wydobywające się z bazy Znaczkowej Ligi.

- Świetnie Apple Bloom, jesteśmy... ogierkami! - Sweetie nie kryła swojej wściekłości.

- Przecież to nie moja wina! Zresztą, może z tego wyjdą nam znaczki?

- Ciekawe jak by mógł wyglądać znaczek za byciem ogierem? - Scootaloo przewróciła oczami

- Powiedzmy, że sobie to wyobrażam. - westchnęła Babs, po czym zapanowała niezręczna cisza, którą przerwała po chwili Apple Bloom:

- Chyba nie możemy zapomnieć o naszych obowiązkach, co dziewczyny?

- Przecież nie pokaże się w takim stanie Rarity! - wykrzyknęła Sweetie odwracając się od pozostałych dziewczyn.

- Dobrze, że mamy wakacje a nie rok szkolny - zauważyła Babs, na co Apple Bloom i Scootaloo wspólnie potrząsnęły głową z aprobatą.

- Może teraz będę mogła latać? Wiecie, mięśnie i takie tam... - Scootaloo z ciekawością potrząsnęła skrzydłami.

- Sprawdzimy i to. Ale musimy się przygotować na pytania... o tą... - grymas na pyszczku Apple Bloom pokazywał, że męczyła się z wyszukaniem odpowiednich słów.

- Przemianę? - rzuciła Sweetie od niechcenia.

- Przemianę, tak! Świetna robota! - uśmiechnęła się Apple Bloom.

- Słowniku! - dorzuciła od siebie Scootaloo, wspólnie przybiwszy kopytko z Apple Bloom,

A więc, jeśli macie jakieś pytania do źrebięcego CMC - śmiało, zadajcie je tutaj, tutaj też znajdziecie odpowiedzi od CMC. Jeśli macie pytań do "normalnej" Znaczkowej Ligi - możecie to zrobić tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie... można prosić o jakieś oficjalne potwierdzenie jakoby słowo "źrebię" oznaczało tylko męskie kucyki? Wydawało mi się, że jest to termin ogólnie określający młode niezależnie od płci.

Drugie pytanie... jak myślicie, że zareaguje wasze rodzeństwo (w przypadku Scoot niech będzie to reakcja Rainbow Dash) gdy Was zobaczą?

Trzecie pytanie - kogo wolałybyście spytać o pomoc, Zecorę czy Twilight? A może jeszcze kogoś innego? Czy wolicie problem rozwiązać całkiem samodzielnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odpowiedzieć w swoim imieniu na 1 pytanie. Zrobię to graficznie.



Pierwsze pytanie... można prosić o jakieś oficjalne potwierdzenie jakoby słowo "źrebię" oznaczało tylko męskie kucyki? Wydawało mi się, że jest to termin ogólnie określający młode niezależnie od płci.

ŹREBAK JAKO MĘSKIE KUCYKI?

Chuck-norris-approved.gif

To działa na takiej zasadzie jak klaczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, z Chuckiem Norrisem nie dyskutuję, w końcu sam go uczyłem kopniaków z półobrotu... może gdyby miał Fluttershy zamiast wąsów to debata byłaby bardziej wyrównana... ale tak, to nie mam zastrzeżeń...

Czekam na pozostałe odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja odpowiem na pytanie 2 w imenui swoim jak i mojej kuzynki ona potem doda coś od siebie

 

 


Drugie pytanie... jak myślicie, że zareaguje wasze rodzeństwo (w przypadku Scoot niech będzie to reakcja Rainbow Dash) gdy Was zobaczą?

Cóż jeśli chodzi o mnie to na pewno w domu się taka nie pokażę !!! Nawet boję się pokazać Applejack.  Apple Bloom pewnie boi się bardizej ode mnie, bo Reakcja na pewno będzie okropna od dziwnych min, po jakieś wrzaski i kazania

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie pytanie... jak myślicie, że zareaguje wasze rodzeństwo (w przypadku Scoot niech będzie to reakcja Rainbow Dash) gdy Was zobaczą?

Rarity na pewno zareaguje fatalnie. Jestem przekonana, że najprawdopodobniej zemdleje, a potem będzie histeryzować i zadawać mi pełno pytań...

Rzeczywiście, lepiej nie pokazywać się w domu... Szczególnie babci!

A może spowoduje to, że dla Rainbow Dash będę jeszcze bardziej czadowa?

 

Trzecie pytanie - kogo wolałybyście spytać o pomoc, Zecorę czy Twilight? A może jeszcze kogoś innego? Czy wolicie problem rozwiązać całkiem samodzielnie?

Powinniśmy sobie sami dać z tym radę, ale jakby co to możemy poprosić Zecorę, Apple Bloom mówiła mi, że się znam na miksturach.

Zecora-decora, Rainbow Dash do siana! Ona nam pomoże!

Scootaloo, zaufaj mi. Zecora jest specjalistką od takich rzeczy.

Myślę, że najlepiej będzie pójść do Zecory. Podobno ona będzie wiedzieć jak nam pomóc, bo ona zna się na takich rzeczach.

 

Dziękujemy za pytania, i prosimy o więcej :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście zrobiły  zrobili (Ach to ci problem...) gdyby w tym momęcie do domku wpadła AJ i zaczeła krzyczeć o smoku który zaatakował miasteczko?

 

A i jeszcze jedno jak mamy się do was teraz zwracać, chodzi mi o to, czy tak jak do klaczy, czy tak jak do ogierów?

Edytowano przez kosiara120
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może trochę dziwne pytanie... ale czy jest jakiś kucyk, co do którego chciałybyście, żeby również zmienił płeć?

 

Na przykład, czy chciałybyście, żeby Big Mac był klaczą, albo żeby Silver Spoon była ogierem, albo coś podobnego? Pewnie nigdy się nad tym nie zastanawiałyście... ale macie teraz jakieś ciekawe pomysły na takie przemiany?

 

 

 

Hmm... gdyby Big Mac był klaczą, a Cheerilee ogierem... tak, to mogłoby być ciekawe...

Edytowano przez Xinef
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 09 lipiec 2013 - 06:58

1. Próbowałyście już wyjść z domku na drzewie ? Jak tak to jak zareagowali mieszkańcy miasteczka ?

 

Byli zszokowani! Nie mogli uwierzyć, że to my.

Próbowałyśmy, mieszkańcy tak na nas dziwnie patrzyli...

No wszyscy się dziwili, nawet byli tacy co nas nie poznali xD

Ja wyszłam z domku dopiero, jak wyszła moja kuzynka, ale sądzę, że reakcja była co najmniej zabawna, a pewnie ta zwariowana różowa klacz urządzi nam imprezę. Ta jak jej tam... yyy... Pinkie Pie. 

 

 

Napisano 09 lipiec 2013 - 08:41

Co byście zrobiły  zrobili (Ach to ci problem...) gdyby w tym momęcie do domku wpadła AJ i zaczeła krzyczeć o smoku który zaatakował miasteczko?

 

A i jeszcze jedno jak mamy się do was teraz zwracać, chodzi mi o to, czy tak jak do klaczy, czy tak jak do ogierów?

 

1. O rany... nie wiem co bym zrobiła... Ale gdyby to był duży smok, to na pewno gdzieś bym się ukryła. Chyba, że... miałybyśmy znaczki, za walkę ze smokami!

2. Dopóki jesteśmy ogierkami, to... zwracaj się do nas jak do ogierów, jednak wciąż trudno nam się przyzwyczaić...

1. Ja bym poleciała, do tego smoka!

2. Jesteśmy ogierami... :rwink:

1.  Ja bym pobiegła wraz ze Scootaloo do walki z nim!

2. Cóż zwracaj się po imieniu jakie nam wymyśliliście.

1. Ale masz wyobraźnie :)

2. Jak do ogierów, tak bym wolała.

 

 

 

Napisano 09 lipiec 2013 - 09:41

To może trochę dziwne pytanie... ale czy jest jakiś kucyk, co do którego chciałybyście, żeby również zmienił płeć?

 

Na przykład, czy chciałybyście, żeby Big Mac był klaczą, albo żeby Silver Spoon była ogierem, albo coś podobnego? Pewnie nigdy się nad tym nie zastanawiałyście... ale macie teraz jakieś ciekawe pomysły na takie przemiany?

 

 

 

Hmm... gdyby Big Mac był klaczą, a Cheerilee ogierem... tak, to mogłoby być ciekawe...

 

1. Ciekawe pytanie... Ja chciałbym zobaczyć RD xD
2. Pewnie, że tak, był pomysł, nad zmianą wszystkim płci. 
1. Cóż, tak ... Np. Księżniczkom, to dopiero by była zabawa.

2. Ehhh, mój brat, jako siostra O.o? To by było ciekawe, mieć nową siostrę.

1. Hmm... chętnie zobaczyłabym miny Diamond Tiary i Silver Spoon, gdyby zorientowały się, że są ogierkami.

2. Mamy co do tego pewne plany... Hihihi... *zaciera złowieszczo kopytka*
1. No może gdybym nie zmieniła płci teraz to fajnie by było.
2. Gdyby Diamond Tiara zmieniła płeć miała bym o wiele większe pole do popisu niż wrzucenie jej w błoto.

 

 

Napisano 16 lipiec 2013 - 08:27

Hej! Babs!No jak tam w znaczkowej lidze? słucham?

 

Co chciałbyś wiedzieć? Btw u nas wszytko dobrze.

 

Dziękujemy bardzo za pytania :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...