Skocz do zawartości

[Event] Wymyśl imiona dla źrebięcej Znaczkowej Ligi!


Fragin

Recommended Posts

- Dziewczyny... znaczy... chłopaki... znaczy... eh... - skołowana tokiem swoich myśli Apple Bloom aż przysiadła.
- Jakiś kolejny genialny pomysł? - wciąż naburmuszona Sweetie spojrzała spod byka na swoją koleżankę.
- Oj, daj jej spokój, przecież nie chciała - powiedziała Scootaloo próbując latać.
- No dobra, dobra, ale co to za pomysł?
- Powinniśmy się jakoś nazwać! Przecież nie jesteśmy już takie same jak byliśmy, więc zasługujemy na nowe imiona!
- Takie... ksywki? - zapytała z ciekawością w głosie Scootaloo, na co Apple Bloom pokiwała głową.
- Brzmi jak dobry pomysł! - uradowała się Babs Seed.
- Ale tylko na czas tej naszej.... przygody?
- Zgoda! - uśmiechnęła się Apple Bloom, po czym wyciągnęła swoje kopytko, na którym po chwili znalazły się kolejne trzy - jedno od Scootaloo, jedno od Babs Seed oraz jedno od Sweetie Belle która zrobiła to jednak dosyć niechętnie:
- ZNACZKOWA LIGA Z NOWYMI IMIONAMI, YAY!

 
A więc tak, Znaczkowa Liga poszukuje imion dla siebie, które będą odzwierciedlały ich cechy charakteru oraz to, że są... źrebiątkami. Poszukiwania imion zaczniemy od Apple Bloom. Jakie są wasze propozycje? Czekamy na nie!
apple_blast_by_wicklesmack-d5p07s7.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sad-apple-bloom_thumb.jpg~Fragin

Pozwoliłem sobie poprawić pewne nieścisłości... (chociaż fryzury już mi się nie chciało, za co przepraszam i mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone...

f4on.png

Hahahaha, świetne, gratuluje :) ~Fragin

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dosyć długim zastanawianiu się podjęliśmy decyzję, że najlepszą propozycję na imię dla źrebięcej Apple Bloom podała... GoldenLeaf! Gratulujemy, tak więc... przez ten czas Apple Bloom będzie się zwała... zwał... ym... whatever... Apple Core. Następnie rozpoczynamy poszukiwania imienia dla Sweetie Belle. Jak brzmią Wasze propozycje? Czekamy na nie i chętnie zobaczymy co Wam przyjdzie do głowy.

 

sweepy_belle_by_bigccv-d4ssit0.png 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję :) moja ulubiona klaczka, ulubiony ogierek, whatever... Ogryzeczek <3

A dla Sweetie... Może Sweeter Bill (bo William)

Edit: Lepiej Stevie Bell! Tak. Bo Steve. Chyba dobrze napisałam... A e na końcu nie ma, bo tak.

Edytowano przez GoldenLeaf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, postanowiliśmy, że najlepszą opcją będzie Sweetie Voice, a był to TRUDNY wybór, między tyloma fajnymi propozycjami ;) Cóż GRATULACJE Daffy :enjoy: A zatem nadeszła kolej na tego ogiera, czekamy na Wasze propozycje imion dla niego  POWODZENIA xD

 

n4ula9.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...