Skocz do zawartości

Tremorgames


Sliver

Recommended Posts

 Ostatnio znalazłem bardzo ciekawą stronę, więc postanowiłem się z Wami nia podzielić.

 

http://www.tremorgames.com/index.php

 

Pewnie już pytacie co to za strona, a ja spieszę z wyjaśnieniami. Otóż można tutaj za darmo (za darmo? na bank musi być jakiś haczyk, ale do tego przejdę za chwilę) zdobywać gry na steama i nie tylko wykonująć różne proste czynności

 

Czym różni sie ta strona od wielu podobnych do niej?

 

Tym, że działa, przetestowałem ją już i za każdym razem otrzymałem swoje zamówienie. Wprawdzie są to tam głównie gry z przeróżnych bundli, które są naprawdę tanie, ale znajda sie także tytuły takie jak Borderlands 1 i 2, czy inne tym podobne tytuły.

 

Teraz haczyk, czemu dla użytkowników jest to "darmowe": najwięcej punktów pochodzi z wypełniania różnych ofert na trialpay itp stronach, na szczęście jest też dość dużo całkowicie darmowych ofert. Punkty są także za granie w gry flash i robienie achievmentów w nich, ale prędkość zarabiania jest dużo mniejsza niż przy ofertach.

 

Jeśli kogoś interesuje spróbowanie swoich sił w zarabianiu punktów byłbym wdzięczny za rejestrację z mojego reff linka, Wam nie zrobi to wielkiej różnicy, a mi pomoże zbierać na gry :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...