Skocz do zawartości

Stało się...


asie

Recommended Posts

Pograło się chwilę, wybudowało domek, nawet postawiło pomnik... i już się jest nudno :bemused: .

Przecież jest dość dużo do roboty, możesz:

-budować

-zwiedzać świat

-tworzyć kolejkę

-pogadać na chatcie

-tworzyć mechanizmy

-tworzyć kolejki (przecież jest railcraft)

-zrobić rollercoaster

-nether

I więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest dość dużo do roboty, możesz:

-budować

-zwiedzać świat

-tworzyć kolejkę

-pogadać na chatcie

-tworzyć mechanizmy

-tworzyć kolejki (przecież jest railcraft)

-zrobić rollercoaster

-nether

I więcej...

- Zaśmiecać główną mapę moimi budowlami? Moja willa oraz wieża Moonshine (bo ja ją wybudowałem) dostatecznie szpecą okolicę.

- Po co, skoro wszystko dzieje się praktycznie w jednym miejscu, czyli w naszym "Ponyville"?

- Prędzej metro. Nie sądzę, żebym otrzymał na to pozwolenie.

- Gadam. Ale wchodzić na serwer, tylko po to, żeby pogadać? Od tego jest ShoutBox na forum.

- Jestem kiepski w tych bramkach logicznych.

- Powtarzasz się. Czym jest Railcraft, nie mam pojęcia, nie zwykłem grać na modach.

- Nigdy nie rozumiałem idei rollercoasterów w MC. Po co to komu? Jazda wagonikami nie jest dla mnie przyjemna, bolą mnie od niej oczy.

- Nether... Co ludzie w nim widzą, ja nie wiem. Nic tam nie ma, jedynie twierdze, Ghasty i Zombie Pigmeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Railcraft dodaje mnóstwo nowych torów np. skrzyżowanie, tory latające itd. (takie info)

Przy zwiedzaniu chodziło mi o mapę surowcową dzięki biomes o' plenty masz mnóstwo nowych biomów i nowy wymiar.

Ale widzę że masz średnie nastawienie do serwera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, przyzwyczajenie z innych serwerów, gdzie było się "szarym użytkownikiem" i jedyne, co można było robić, to zbierać surowce i wybudować dom. Boję się własnej wolności i nie wiem, co mogę wybudować, a co nie.

 

Według mnie, gdyby na serwerze nie było żadnych map surowcowych, publicznych farm i tym podobnych, to klimat serwera byłby o niebo lepszy - gracze lepiej współpracowaliby (ja dam Ci żelazo, Ty dasz mi jedzenie) i współżyli ze sobą, tworzyliby faktycznie jakąś tam wspólnotę. Kiedy idę przez wioskę i widzę dom, w którym mieszka X, to nie czuję nic. Kolejny gracz, którego nie znam, i który żyje sobie na serwerze. Survival mógłby zbliżyć, poznać ludzi ze sobą. Tak, wiem, że większość ludzi z serwera zna się z forum, ale ja tam prawie nikogo nie znam. I wygląda na to, że nie poznam, bo każdy żyje sobie w swoim domku, mając łatwy dostęp do materiałów i jedzenia, więc nie ma okazji do poznania tych graczy praktycznie nie mam. Czasem gadam na chatcie, ale, jak już mówiłem, nie będę grał w grę tylko po to, żeby pogadać. Poza tym, rzekomo to serwer RPG Dobra, nieważne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl jak wyglądałby spawn gdyby nie było mapy surowcowcowej, publiczne farmy pomagają na początek nie zdechnąć z glodu.

Skąd mamy mieć łatwy dostęp do materiałów w domu?

Przecież nadal można się wymieniać (np. dam ci żelazo jak ty dasz złoto) albo tworzyć bazy w kilka osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mamy mieć łatwy dostęp do materiałów w domu?

Przecież nadal można się wymieniać (np. dam ci żelazo jak ty dasz złoto) albo tworzyć bazy w kilka osób.

Uogólniłem, każdy chodzi na mapę surowcową i może zdobyć na niej prawie wszystko.

Można, tylko po co? Skoro, jak mówiłem, można niemal wszystko na niej zdobyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generałek. Ale to jest survival (niejako) Farma publiczna, to poprostu farma publiczna, to jest chyba akurat metoda współpracy ze sobą, no nie? A surowcowa jest wygenerowana normalnym generatorem. Surowcowa jest tylko i wyłącznie po to aby uniknąć na mapie głównej czegoś takiego:

 

bhg7ci.png

A uwierz mi, raz tak było.

 

 

Po prostu zagadaj do kogoś, zacznij jakieś RP. Możesz budować, śmiało, jak sądzisz że coś szpeci, to po prostu trochę się wysil - i masz cel - musisz zdobyć materiały, a jak chcesz zrobić coś naprawdę dobrego to na cobblu i węglu do jego przepalenia+ szkło z drewnem się na bank nie skończy.

A co do redstone - to jest po prostu kolejna rzecz, której da radę się nauczyć - tak jak z chodzeniem na dwóch nogach, podcieraniem się czy alfabetem, kształć się.

 

(TEN UŻYTKOWNIK DOSTAŁ KILOGRAM MIŁOŚCI I TOLERANCJI ZA TEN POST)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mam po prostu dość. Mam dość wchodzenia do domku i odkrywania, że znowu mnie okradziono. A dzisiaj ktoś wziął mój łom. Mam po prostu, k :yay: rwa, dość. Jak ktoś chce, może przejąć mój domek. Mi nie będzie już potrzebny.

 

Czemu tego nie zglosiles? Co wiecej, czemu nie masz LWC na skrzynie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tego nie zglosiles? Co wiecej, czemu nie masz LWC na skrzynie?

Mam LWC na skrzyniach. Ale używam półek i gablotek jako dekoracji. Zgłosić? Miałem zgłosić kradzież zużytego żelaznego kilofa i łomu? Dobra, może stack węgla i pół stacka surowej wołowiny coś tam są warte. Ale nawet nie chodzi o wartość tych rzeczy. Chodzi mi po prostu o fakt, że gracze kradną. Eh, myślałem, że jak serwer jest "forumowy", to będzie taka miła, zamknięta atmosfera. Że właśnie każdy będzie się znać z innymi. Że będę ufać innym graczom. Pomyliłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, myślałem, że jak serwer jest "forumowy", to będzie taka miła, zamknięta atmosfera. Że właśnie każdy będzie się znać z innymi. Że będę ufać innym graczom. Pomyliłem się.

 

Nie mow na glos tego, co mysle. Nie zamknalem serwera tylko dlatego, ze wyszedlbym na hipokryto-kretyna ktory nie umie postawic serwera na wiecej niz tydzien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala serwer jeszcze ? Jak wroce do domu to pogram ;-)

(jestem na wakacjach wracam w niedziele, a wyjezdzam znowu w poniedzialek[takie porypane wakacje ;_;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...