Skocz do zawartości

Recommended Posts

UWAGA!!!!!!

Temat ten jak i sama postać to czysta satyra nabijająca się ze znanego Wam syndromu Mary Sue i NIE MA NA CELU obrażania jakiegokolwiek twórcy OCeków z tego forum i nie tylko, dlatego informuję że zbieżność jej zdolności i elementów historii może być przypadkowa - dlatego proszę nie brać tego do siebie.

 

Postać ta ma wywołać śmiech lub hejt :D

w0JzNgt.jpg

Imię: Over Poweria

Rodzaj: Super Cryptonium Alicorn

Imiona rodziców: Ideał nie potrzebuje rodziców

Wiek: To coś jest przedwieczne

Pochodzenie: Over Poweria ma wiele wcieleń, jest jednocześnie pochodzenia ziemskiego ale miała też konszachty z kosmitami, pra istotami, coś tam też było o cywilizacji Majów, Była też smokiem, transformersem więc w sumie nie wiadomo skąd pochodzi. Po prostu jest i to starczy :D

Kolor sierści: ZŁOTY

Kolor grzywy i ogona: Yyyy... nie chce mi się tego liczyć. Nie starczy, że część grzywy płonie?

Strój: Wiecie jak ubierał się Elvis Presley? 

Cutie Mark: Tutaj nie widoczny = wielki napis "OP"

Specjalny talent: Ona potrafi wszystko

Rodzaj magii: WSZYSTKO!

 

Charakter: Over Poweria cechuje się stoickim spokojem jednak potrafi być nerwowa i bezwzględna. Potrafi kochać i rozsiewać miłość lepiej niż Cadence i jednocześnie jest bardziej przepełniona rządzą tyranii od Sombry. Jest mądrzejsza od Twilight, bardziej szczera i uczynna od AJ, zabawniejsza od Pinkie, szybka i bardziej zarozumiała od Rainbow Dash (2 pary skrzydeł...YOLO! :D), piękniejsza i zna się na modzie lepiej niż Rarity a jej nieśmiałości, słodyczy może powstydzić się Fluttershy a gada ze zwierzętami lepiej niż ona + Dr. Dooitle razem wzięci.

Uwielbia gotować i jest w tym lepsza od AJ i państwa Cake, świetnie śpiewa, tańczy, uwielbia czytać, potrafi posługiwać się bronią palną, lata samolotami i jest dzięki temu świetnym pilotem mimo, że grzywa, ogon i skrzydła zasłaniają jej cały widok w kabinie a na jej róg długości mostu Golden Gate trzeba było wyciąć specjalny otwór w owiewce. 

Jest bardzo kontaktową, odważną osobą w dodatku nie potrafi przejść obojętnie wobec problemów innych, jest super hojna - ubrała wszystkie bezdomne kucyki w Equestrii, zapobiegła głodowi, chorobom i bezrobociu.

 

Zdolności: Wiedziała od początku co się kryje w składziku Fluttershy, zna Mane6 i przyjaźni się z nimi. To ona ubrała Sombre w zbroję i wie jak wyglądała Crysalis jeszcze sprzed czasów syndromu sera, potrafi wypić 100 hektolitrów Cydru by jeszcze było jej mało. Jako jedyna przeszła Super Mario Bros w lewą stronę, Need For Speed'a na rowerku stacjonarny oraz zdobyła maksymalne levele we wszystkich najnowszych strzelankach typu Battlefield czy Call of Duty w godzinę po premierze. W swoim ogonie trzyma cały wszechświat bo od zawsze chciała mieć takie małe terrarium oraz jest w posiadaniu dyskietki z całym internetem.

Potrafi przeczytać i obejrzeć całe 120% twórczości fanów i mam tu na myśli także tą zrodzoną po ciemnej stronie, jednocześnie nie tracąc zmysłów, wiary w ponykind. Jest bardziej cool od Luny i rozkręca lepsze imprezy od Pinkie i Vinyl Scratch.

Potrafi przywoływać wielkiego różowego, zionącego ogniem tyranozaura o imieniu Jeff, jest lepszą morderczynią od Pinkameny i z łatwością obaliłaby obecne księżniczki aby rządzić Equestrią ale nie wiadomo czy jej się chce czy nie.

 

A co według Was potrafi jeszcze Over Poweria?

 

 

 

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy strzela laserami z oczu? I czy umie wydestylował cydr o mocy 120% z gruszek?

 

1. Strzela i to o różnych częstotliwościach.

Najsłabsza to taka o mocy pilota do dekodera Polsatu a najsilniej wali z mocą Gwiazdy Śmierci, co użyła raz podczas pradawnego ataku hordy wściekłych afro changelingów z Borneo.

 

http://www.youtube.com/watch?v=DXSCT1Oj2Tw

 

2. 120%? Toż to dla niej Piccolo -_o?

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to shejcić dla jaj, ale widzę, że niektórzy zrobili to na serio, więc moja rola skończona. Oceniając tego OCka na poważnie, to oczywiście perfekcyjnie narysowany. Pomysł jest dobry, choć ja widziałbym tutaj coś jeszcze śmieszniejszego ^^ Jednakże i tak bardzo się śmiałem, czytając opis :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem wygląd jest Epicki, a poza tym zachowałeś oryginalną kreskę (tak jak w serialu) 

Dziwi mnie fakt że ludzie potrafią powiedzieć że coś co jest inne, jest głupie   :LZ1bP:

 

Ja tu jestem administratorem i ogłaszam, że jest to OCEK TYSIĄCLECIA

 

Tak zauważyłem  :pbtt:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza była geneza tej postaci. 

Idzie sobie Ruhisu zmęczony kupowaniem składników na obiad, upał pali mu czachę, w słuchawkach gra 20% Cooler - (serio w tym momencie tego słuchałem)...

...Ruhisu bierze łyk smakowej Saguaro z LIDL'a po czym nagle wizualizuje się mu dawno obejrzana parodia reklamy wody mineralnej - http://www.youtube.com/watch?v=nITLob098W8

 

I BOOM TAK SIĘ ZRODZIŁA OVER POWERIA :D

 

Z drugiej strony cieszę się z niej bo cały czas staram się tworzyć normalne OC'ki, które mają być interesujące ale też nie mają być op.

Over Poweria jest taką fajną odskocznią. 

 

Fajnie jest raz na jakiś czas zrobić coś absurdalnego.

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza była geneza tej postaci. 

Idzie sobie Ruhisu zmęczony kupowaniem składników na obiad, upał pali mu czachę, w słuchawkach gra 20% Cooler - (serio w tym momencie tego słuchałem)...

...Ruhisu bierze łyk smakowej Saguaro z LIDL'a po czym nagle wizualizuje się mu dawno obejrzana parodia reklamy wody mineralnej - http://www.youtube.com/watch?v=nITLob098W8

 

I BOOM TAK SIĘ ZRODZIŁA OVER POWERIA :D

 

Z drugiej strony cieszę się z niej bo cały czas staram się tworzyć normalne OC'ki, które mają być interesujące ale też nie mają być op.

Over Poweria jest taką fajną odskocznią. 

 

Fajnie jest raz na jakiś czas zrobić coś absurdalnego.

Wena przychodzi w najdziwniejszych momentach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednego, ale to bardzo WAŻNEGO elementu. Mianowicie nie jest wystarczająco MHROCZNA!! Jak mogło tego zabraknąć? A gdzie jej smocze skrzydła? A gdzie jej smocze oczy i umiejętność nekromancji? Poza tym... nie ma za "przyjaciółki"(napisałbym coś mocniejszego, ale regulamin) całego MANE 6? Co za niedopatrzenie... ;_;

To OC nie spełnia standardów OP postaci. 2/10 

Edytowano przez KochamChemie
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Its "would not slam" ;) A widziales/las to pytanie co wedlug Was ona jeszcze potrafi? Tak, chodzilo mi o pobudzenie waszej pomyslowosci bo chyba nie myslisz ze jestem w stanie pamietac o wszystkich elementach syndromu op oceka. Na forum Cdaction jakos podlapali pomysl, tu widze ze macie z tym problem. A notka o obrazaniu kogos na nieszczescie dla Ciebie musi byc bo bez niej inni moglibu wlasnie poczuc sie wysmiani, np. uzywanie broni palnej - o ile pamietam jest tu kilka oc, ktore to robia ergo, musze ostrzec przed tak absurdem aby tworca nie pomyslal ze celuje bezposrednio w niego. Skoro nazywasz to frajda, znaczy ze masz radoche w obrazaniu ludzi - nie wnikam, nie moja sprawa. Ja swoje zrobilem, OP miala wzbudzic smiech lub hejt - jest smiech, jest i hejt dlatego na chwile obecna jest +2 dla hejtu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem warto jest wpasc na jakis durny pomysl bo zycie byloby nudne :) wiec albo masz zbyt zawyzone ambicje i dla Ciebie wszystko musi miec sens, logike i spelniac jakies normy lub masz jakis inny problem, ktory wywoluje od Ciebie az tak negatywne emocje, albo po prostu nie umiesz sie bawic ;) keep calm i naparzaj z armaty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, w porównaniu do niektórych to mam dystans jak stąd do wychodka Kim Dzong Fatty'ego...

Moją opinię jako użyszkodniczki Forum Actionum znasz - znakomity pomysł, jeszcze lepsze wykonanie. A że nie jest to jakaś wybitnie inteligentna czy cięta satyra? Na miłość Celestii, czy koniecznie musi być? Wyśmiewa trend tworzenia Alicornów oraz postaci "bez skazy i zmazy" - i tyle.

No i ogromny plus za otwarcie się na odbiorcę - gorzej z samym odbiorcą. Widać nasza malutka (ja, Arg, Kev, Orion, Chuu i Vader, czasem Klekot, Szalik lub Szanowny Autor - acz od niedawna), wręcz kameralna społeczność egzystująca na marginesie dużego forum o grach ma większe jaja i poczucie humoru niż liczni bywalcy forum o MLP... :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając, że durne pomysły zazwyczaj dają nudniejsze efekty niż te dobre, to nie. i nie ma sensu robić beznadziejnych rzeczy kiedy można robić lepsze. to nie takie trudne, wystarczy przestać ściskać poślady o trzy linijki krytyki.

 

A widziało się moje poprzednie OCki? ;)

Radze przejrzeć to co mam w sygnaturce zanim się zacznie wystawiać takie opinie mające na celu stwierdzenie, że nie wiem jak pewne rzeczy robić ;)

 

Poza tym jak już wcześniej powtarzałem :) Potraktuj to jako zabawę, bierz przykład z tych co potrafią się bawić. ;)

 

@Celestyna - nie zdziwiłbym się gdyby było inaczej i to OverPoweria dosiadałaby Chucka, chociaż....takie 2 pra istoty :D nie wiadomo :D Może dosiadają się wzajemnie - TYLKO BEZ WŁOCHATYCH MYŚLI MI TUTAJ :D

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...