Skocz do zawartości

Nasze Ulubione Gry


Mati9319

Recommended Posts

PC Gothic 1 Gothic 2 + dodatek Noc Kruka Gothic 3 Gothic ArcaniA (dla mnie nie zasługuję na tytuł gothica ale poza tym niesłaba propozycja) Warhammer 40k Dawn Of War + dodatki Darc Crusade Soulstorm i Winter Assault Warhammer 40k Dawn Of War 2 Risen Revolt (Moje Błogosławieństwo jeśli ktoś to pamięta :J) Team fortress 2 Portal 2 (Ktoś ma pytania do sprawy gothica albo WH 40k to można do mnie wiem chyba wszystko o nich )

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gothic 1 i 2 ze wszystkimi dodatkami, X3 Terran Conflict: 70 wylatanych godzin mówi samo za siebie, Devil May Cry 4: przy kombosach można palce połamać i to jest piękne! Hellgate London: z pozoru rpg, w istocie odprężająca siekanina z taktycznymi momentami Heroes of Might and Magic III : na tej cześć seria się skończyła, przynajmniej dla mnie. Na szarym końcu Skyrim za dobre skrytobójstwo i finiszery

Link do komentarza

Hipsterski Avro na ratunek! PS2 Kingdom Hearts :fluttershy5::djTyy: Okami Dragon Quest VIII Ratchet Gladiator Naruto Ultimate ninja 3-5 Shadow Of The Colossus Klonoa & Klonoa 2 Final Fantasy X Warriors Orochi 2 PC Fly For Fun (MMORPG) Gothic 1-3 Kiedyś Counter Strike League of Legends Prince Of Persia (ten komiksowy) Jade Empire Rumble Fighter Rayman 3 Portale Fable : Zapomniane Opowieści Freelancer Worms 3 Worms Forts : Under Siege Worms 4

Link do komentarza

O kurde, dużo by wymieniać :

PC :

Return to Castle : Wolfenstein

Wolfenstein Enemy Territory

Counter Strike 1.6

Wiedźmin 2

Call of Duty (wszystkie)

Medal of Honor (nie pamiętam którą część)

Dead Island

Gothic 4 : ArcaniA (grałem we wszystkie inne, ale ta je bije)

Assasin's Creed II i III

Crysis 2

Jedi Knight II i III (grałem już jak miałem chyba 6 lat, u wujka na tym starym złomku)

Quake 3 Arena (klasyka)

Splinter Cell : Double Agent

PS1 :

Crash Bandicoot (A Wrath of Cortex)

PS2 :

Medal Of Honor (wszystkie)

Call of Duty 1,2,3

Splinter Cell

The Legend of Spyro (wszystkie)

Ace Combat (5 i The Belkan War)

GTA : Vice City (inne nie grałem)

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Ratchet & Clank 1,3

Killzone

Max Payne

Rozpisałem się :aj:

Link do komentarza

Na PC Grand Theft Auto1,2,3-moje ulubione części GTA,za młodu grałem tylko w to... Gothic IiII-Gry z jajami,tylko te dwie części lubie,Super klimat,bezio :D,fabuła,Śniący,Smoki itd. Carmageddon TDR 2000-jedna z moich 1 wyścigówek,gra ogólnie nielubiana,ale ja ją wręcz uwielbiam,krew,flaki,rozwałka aut-to mi się podoba... Team Fortrees 2-za całokształt,owiele bardziej wole to niż csa Saints Row 3-tak porypanej(ale pozytywnie) gry ze świecą szukać,po gta3 moja 2 ulubiona gra typu "rozwałka po mieście" Total Overdose-Super bohater,mexico,klimat,fabułe,i "latanie po ścianach" NFS(II,Porschre,Underground,Underground II,Most Wanted,Nitro)-Bardzo fajna seria wyścigówek,niestety większąść części to kicze,ale są perełki(te podane w nawiasie) Hard Truck(wszystkie części oprócz Conwoy)i Euro Truck Simulator-te gry to moje dzieciństwo,w końcu ciężarówki to moje życie Na PS,PS2 Tekken(III i V) Mordobicie,kocham tego typu gry,niestety grałem tylko w te 2 części Soul CalibuIII-jeszcze lepsze niż tekken moim zdaniem Crash Bandicoot(III i twinsanity) zara po mario moje ulubione platformówki

Link do komentarza
  • 1 month later...

Moje ulubione gry:
-Rayman (1,2,3,M i trochę Origins),
-Sonic (Wszystkie... oprócz 2006, "And The Secret Rings", "And The Black Knight"... Elise do mnie nie przemawia... arabskie klimaty nie są dla mnie ale Król Artur? Szkoda gadać -.- Zmieniam zdanie. Podobają mi się wszystkie oprócz 06 pod względem fabuły i bugów. Choć "It's no use" itp. jest fajne xD)

-Spyro (1,2,3 i seria Legend of Spyro),
-Ratchet & Clank (wszystkie części),
-Joanna D'Arc,
-Minecraft- Oczywista oczywistość

-Sly Cooper: Thieves in Time/ Złodzieje w Czasie- Po prostu cudo
-Klonoa,
-Syberia 2,
-Crash Bandicoot (Twinsaity... nie wiem jak to się pisze),
-Disney'owskie gry,
-Tomb Raider,
-The Sims 2 (z dodatkami),
-Madagaskar (1,2),
-Epoka Lodowcowa 3,
-Kangurek Kao Runda 2,
-Kapitan Pazur,
-Portal 2,
-Nikita i Tajemnica Skarbu Piratów,
-Dust: An Elysian Tail,

-Freedom Planet,

-Assassin's Creed,
-Jazz Jackrabbit 2 The Secret Files,
-NiGHTS Journey of Dreams,
-BF3,
-Ty The Tasmanian Tiger
i cuś jeszcze... moja pamięć zawodzi :lunathink:

Edytowano przez RainbowDash123456789
Link do komentarza

To ja może nieco inaczej (i tak nie ma tu wszystkich tytułów, które na to zasługują):

Wyścigi (zręcznościowe) - Burnout Paradise - ponad 80 i gram nadal. Może mam poryte gusta, ale dla mnie to najlepsze zręcznościowe wyścigi w jakie kiedykolwiek grałem

FPS (z tych ambitnych) - Bioshock 2 - doskonała fabuła, fenomenalny klimat, świetne AI, GENIALNY dźwięk (zagrajcie na dobrych słuchawkach)... mógłbym tak wymieniać

FPS - UT2004 - za klimat, tempo gry, ilość map, dodatków, modyfikacji...

TPP - Silent Hill 2 - żadna współczesna gra nie przypadła mi do gustu na tyle żeby przebić to arcydzieło

Przygodówka - Myst IV - po prostu - arcydzieło.

RPG - Knights of the Old Republic - mój pierwszy i póki co niepobity RPG

(action)RPG - Mass Effect - ale tylko pierwsza część

Inne - Portal (seria) - po prostu WOW!

EDIT - FOXX7896 dzięki za przypomnienie o UT :)

Link do komentarza

No to moje ulubione gierki:

1.) FlatOut 2 - Gra bez której nie mogę żyć. Nie ma to jak pożądane Demolition Derby. :crazy: Na tym można się wyszaleć.

2.) CrashDay- Coś jak FlatOut, tylko że z uzbrojeniem i niestety gorszym systemem zderzeń i zniszczeń.

3.) Unreal Tournament - Rzeźnia! "gra, gatunek szczelanka, bardzo nawalanka" ~Klocuch12 .

4.) GTA VC - Najpiękniejsze co mogło powstać. Vice City... Ten klimat! Ufff... tęsknie za Infernusem, tą mapą i modowaniem. :octcry: Do dziś pamiętam prawie wszystkie Easter Eggi....

5.) Minecraft - Tu chyba nie muszę tłumaczyć :rainderp:

6.) Bridge It - Budujesz mosty tak by się nie zawaliły pod ciężarem pojazdów... To tyle xD

7.) Spyro - SPYRO! Dlaczego nie mam już PSX? To była najwspanialsza gra na tą zacną konsole. :octcry:

8.) Crash Bandicoot - Tak jak UP ^^

9.) Serious Sam - Gra do której podchodzę "na poważnie" :D Taka rozpierducha że... nie powiem co. Pierwsze starcie mi jeszcze zostało. :x

10.) Postal 2 + AW - Flaki, krew i Koleś. :D Jeszcze więcej zabawy z dodatkiem Apocalypse Weekend.

11.) Stunt GP - Pierwsza samochodówka jaką miałem. Jeszcze ją mam. :soawesome:

12.) DCS - Black Shark - Symulator lotu Kamov'em KA-50.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Moje ulubione gry: 1.Tekken 2.Pro evolution soccer[Pes] 3.God of war 4.Mafia 5.Punisher 6.Audiosurf 7.Gothic 1 8.Resident evil 5 To chyba tyle by było,albo zapomniałem o czymś :PP

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Ho ho ho. Czemu wcześniej nic tu nie napisałem? Trza to naprawić. Bezwzględnie najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem to SW KOTOR. Jest genialna. a teraz już reszta ulubionych: Mass Effect(seria) Jade Empire (jak widać gry BioWare są moje ulubione) SW TOR Guild Wars(1 i 2) Obowiązkowo seria Dawn of War Battlefield 3 i Bad Company 2 GOTHIC!!!! ( ale tylko 1 i w z Nocą Kruka bo Gothic 3 i wyżej to już nie Gothic) DMC4 ^^ Borderlands GTA SA WIEDŹMIN!!! (oba) I to by chyba było tyle :fluttershy5:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Najulubieńsze MMO:

Lineage 2 [*] ;_;

Najulubieńsza gra konsolowa:

Okami

Najulubieńsza gra z dzieciństwa:

Spyro

Najulubieńsza gra, którą gram/ grałam ze znajomymi:

L4D2

Najulubieńsza gra ze względu na postacie:

TF2 xD

Najulubieńsza gra na konsole przenośną:

Okamiden (Nintendo DS)

Final fantasy VII Crisis Core (PSP)

Najulubieńsza strategia:

Warcraft 3 ofc :>

Na chwile obecną tyle. Może potem uzupełnię ten post x)

Link do komentarza
  • 1 month later...

Moi ulubieńcy : 1. Portal 2 2. Half-Life 2 + epizody 3. Bioshock 4. Silent Hill 3 5. Tomb Raider Underworld 6. The Walking Dead ( Telltale ) 7. Mass Effect 3 8. Batman Arkham City 9. Uncharted 2 10. InFamous + Metal Gear - to po prostu seria którą bardzo szanuję, ale nie jest moją ulubioną :fluttershy5:

Link do komentarza

Do moich ulubionych gier dołączyła właśnie Red Faction Armageddon. I nie tylko za:

Ale też inne "pukawki takie jak" -magnet gun - strzel w punkt A i B... patrz jak A leci do B (a łączyć można wszystko: przeciwnik > ściana, kontener > przeciwnik, sufit > podłoga budynku pełnego przeciwników) -singularity gun - po prostu dezintegrator... wymazuje do gołej podłogi całe budynki -black hole gun - strzela czarną dziurą... CZARNĄ DZIURĄ :pinkie2: Do tego spore jak na grę o robalach i Marsie zróżnicowanie, całkiem sympatyczny bohater czy niezła fabuła.
Link do komentarza

No to tera napiszę jakie gry u mnie należą do najbardziej ulubionych oj trochę tego będzie: -Seria Half-Life -Seria Portal -Seria Gothic(Bez Arcanii) -Seria Stronghold(Bez Trzeciej części) -Warcraft 3 -Counter-Strike 1.6,Soutce i GO -Battlefield 3 -Seria Medal of Honor -Contra -Duke Nukem 3D -Seria Call of Duty -Garry's Mod -Team Fortress 2 -Seria Left 4 Dead -Seria Spyro(PSX) -Seria Crash Bandicoot(PSX) -Seria GTA -Saints Row: The Third -Sleeping Dogs -Seria Far Cry i jeszcze wiele innych gier, ale mój post trwał by jeszcze dwie strony więc lepiej nie pisać. Poza tymi grami pokładam jeszcze wielkie nadzieje w MLP: Fighting is Magic, no i oczywiście w GTA V.

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...