Skocz do zawartości

Nasze Ulubione Gry


Mati9319

Recommended Posts

Albo jestem ślepy, albo wcześniej nie było takiego tematu. To ja od razu pojadę pełną parą. Najgłębsze zakamarki pamięci uważam za otwarte. Nintendo Entertainment System (NES) - Castlevania Super Nintendo Entertainment System (SNES) - Super Castlevania IV MSX 2 - Metal Gear - Metal Gear 2: Solid Snake Amiga CD32 - Alien Breed: Tower Assault - Diggers - Superfrog PC - Doom - Quake 2 - Diablo 2 - Gothic - Call Of Duty - Call Of Duty 4: Modern Warfare - Bioshock - Oddworld: Stranger's Wrath - Risen - Wiedźmin - Mass Effect GameBoy (GB) - Super Mario Land - Oddworld Adventures GameBoy Color (GBC) - Oddworld Adventures 2 GameBoy Advance (GBA) - Metroid: Fusion - Metroid: Zero - Castlevania: Aria Of Sorrow - Castlevania: Harmony Of Dissonance - Baldur's Gate Nintendo DS (NDS) - Castlevania: Dawn Of Sorrow - Metroid Prime Hunters PlayStation (PS/PSX/PSone) - Metal Gear Solid - Oddworld: Abe's Oddysee - Oddworld: Abe's Exoddus - Castlevania: Symphony Of The Night - Silent Hill - Tekken 3 - Kula World - Gran Turismo - Crash Bandicoot 3: Warped PlayStation 2 (PS2) - Metal Gear Solid 2: Sons Of Liberty - Metal Gear Solid 3: Snake Eater - Soulcalibur 2 PlayStation 3 (PS3) - Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots - Uncharted 2: Among Thieves - inFamous - Call Of Duty: Modern Warfare 2 - God Of War - Gran Turismo 5 PlayStation Portable (PSP) - Metal Gear Solid: Peace Walker - Tekken: Dark Resurrection - Castlevania: The Dracula X Chronicles - Test Drive Unlimited - Gravity Crash

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Total War, Mass Effect, KotOR, Gothic, GTA, w tej kolejnosci. I wiele innych, ale nie chce mi sie wymieniac. No, moze jeszcze pare. Wiedzmin (1 i 2, ale 2 to tylko i wylacznie fabula, gameplay straszny, 10 krokow w tyl w stosunku do jedynki), LoL, WH40k:DoW (1, 2 dopiero zaczynam dzieki uprzejmosci CzlowiekaWojny), SC2, Warcraft 3... Dobra, starczy.

Link do komentarza

NDS: Pokemon Black, Pokemon SoulSilver, Pokemon Platinum xd I oczywiście Time Hollow. PC: Portal, Portal 2, Teeworlds, Rayman 3 *le Awesome Face*, Czasem simsy, no i LoL. (Nie Soczku, nie wstawię tu minecrafta gdyż grywam rzadko i nie jest to ma ulubiona gra) Nintendo Wii: Pokepark: Pikachu's Adventure, Pokerpark 2: Wonders Beyond, Just dance (1, 2, 3, Just Dance Kids i Just Dance: Summer Party), The Legend of Zelda: Twilight Princess.

Link do komentarza

Moje ulubione: The Elder Scrolls III: Morrowind Return to Castle Wolfenstein Operation Flashpoint: Cold War Crisis Warlords Battlecry III Guild Wars Warcraft III (DotA) Cabal Online Perfect World Tibia 7.6 (Illusion) Age of Empires I Zapewne jeszcze trochę by się znalazło ;p

Link do komentarza

Pc: fallout 1 i 2, planescape torment, arcanum, ddr, homam 3,c&c od 95 do generals bez renegade, bioshock, systemshock, tf2,temple of elemetal evil, sacred, morrowind,deus x część pierwsza i w sumie invsible war tez mi sie podobalo, w human revolution nie gralem, half live 1 i eszystkie dodatki. Psp: Ridge Racer, dissidia ff, tekken dr. x360: viva piniata :D bulletstorm, borderlands, gta 4, red dead redemption, soul calibur 4

Link do komentarza

1 Seria Silent Hill - Bardzo klimatyczna, bardzo mindfuckowa, bardzo tajemnicza i bardzo zapadająca w pamięć gra. Kolejny wyznacznik trendów z dziedzinie interaktywnych horrorów. Podobnych przeżyć trudno szukać w jakiejkolwiek innej grze. Już dla samej ścieżki dźwiękowej chciałbym zagrać w każdą część z osobna. Mistrz Akira Yamaoka jak zawsze popisał się swoim kunsztem, nie zapominając też o wokalu Mary Elizabeth McGlynn. Straszna historyjka o małym mglistym miasteczku wciągnęła mnie bezpowrotnie.

2 Seria Resident Evil - Zombie? Zombie. Ba, mój osobisty kanon zombie, no przynajmniej do 3ciej części, jednak bez względu na część gra cieszy me oczy i przyprawia o nerwowy uśmiech. Jest to pełnoprawny ojciec gatunku Survival Horror + jeszcze parę zombie.

3 Seria Metal Gear Solid - Honor, odwaga, poświęcenie, historia. W tą ostatnią sprytnie wpleciono losy najlepszego żołnierza wszechczasów, znanego jako Naked Snake. Ale gra nie byłaby ciekawa gdybyś miał tylko mordować po cichu swoich przeciwników w czasach zimnej wojny, więc twórcy zafundowali naszemu bohaterowi najbardziej epicką i zawrotną fabułę jaką jeszcze nie upity japończyk mógłby wymyślić; zawierającą klony, oddziały genetycznie zmodyfikowanych elitarnych ludzi o nadludzkich zdolnościach, cyborgi, polityke, wojny psychologiczne, kamuflaże niewidzialności, ogromne maszyny uzbrojone w głowice jądrowe, i... NAJDŁUŻSZE CUTSCENKI W DZIEJACH GIER. Gameplay niczym w Splinter Cell, sycąca fabuła i wpadające w pamięć postaci. Gratuluje Kojima, stworzyłeś arcydzieło elektronicznej rozrywki.

4 Seria Persona - Banda nastolatków, którzy za pomocą ukrytych w sobie alter ego zwalczają stwory z równoległych wymiarów i ratują świat, a to wszystko w przerwach od szkoły i egzaminów w całkowitej dyskrecji. Kupuje to.

5 Seria Red Alert - Bardzo kontrastowa strategia, gdzie sowieci są zapatrzonymi w siebie komuchami do szpiku kości, a amerykanie wręcz irytują swoją pedancją i kapitalizmem. No i jeszcze w 3jce Imperium Wschodzącego Słońca ze swoją wszechobecną tradycją i anormalną technologią. Fabuła wyssana z palca, ale kontrastowy świat wciąga :D

6 Prototype - Bardzo przyjemna i relaksująca rozwałka, zawsze chciałem powiedzieć "Pierdziele to!" i rzucić w kogoś samochodem.

7 Minecraft - albo go hejcisz albo go kochasz. Ja lubie sobie do niego wracać, przypominają mi się wtedy złote czasy klocków lego.

8 Touhou 12.3 Hisoutensoku - Lubie Touhou i lubię dobre bijatyki. Dlaczego miałbym nie lubić połączenia tych dwóch rzeczy?

9 Ace Combat 3: Electrosphere (ver. Japońska) - Symulator odrzutowca, jak na grę z ps1 to soundtrack jest bardzo wysokiej jakości i co ważniejsze dobry. Gra też jest świetna, rozbudowana fabuła, nieoczekiwane zwroty akcji, 5 możliwych zakończeń. Perełka Namco, którą amerykanie okroili z całej fabuły. Jak pomyśle o angielskiej wersji to mi żal dupę ściska :<

10 Soul Calibur 3 - mam do niej sentyment, wraz z kuzynem i kolegami spędziłem przy niej wiele wiele godzin, często tłukąc po nocach. Świetnie pokrywało się to z sesjami fantasy. Stare dobre czasy :"D

Link do komentarza

Jest tego tak dużo że zrobię tabelki. PC: -Starcraft 2 -The Elder Scrolls V: Skyrim -Portal 2 -Trine -Mass Effect 2 -Bastion -Rayman Origins NDS: - Pokemon White -Pokemon Planitum -Pokemon Heart gold -Chrono Trigger DS -Kirby Super Star Ultra PS2: -Tekeen 5 -Final Fantasy X -God of War -Tomb Raider: Anniversary -Harry Potter and the Order of the Phoenix -Crash of the Titans -The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon PSP: -Little Big Planet -Patapon -Patapon 2 -LocoRoco -LocoRoco 2 -God of War Chains of Olympus

Link do komentarza

Najświętsza gra w moim rankingu: Gran Turismo!! A teraz mały spis tego, co lubię: PS1: - Seria GT - Seria Crash Bandicoot (do Bash'a włącznie) - Seria Spyro (1,2,3) - Medievil - Tony Hawk Pro Skater 2 - GTA 2 PS2: - Colin McRae Rally 04 - Medal of Honor: Vanguard oraz European Assault - Ace Combat 5 (kocham tą grę <3) - Tekken 5 PS3: - FIFA Street (ta najnowsza, aka. numer 4) - Little Big Planet 2 - Ace Combat Assault Horizon

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Więc tak: - Gothic (bez Arcanii) - S.T.A.L.K.E.R. (wszystkie) - Wiedźmin (1 i 2) - seria Assassin's Creed - Diablo 1, 2 z dodatkami i D3 (mam nadzieję) - Skyrim - Starcraft 2 - Warhammer 40k: Dawn of War - seria Killzone - Borderlands - Red Dead Redemption - Left 4 Dead 1 i 2 - Portal - Company of Heroes - Wolfenstein: Enemy Territory - Mass Effect (chwilowo ME3 nie oceniam, jeszcze nie grałem) - wszystkie Fallout'y - Baldur's Gate - Neverwinter Nights - seria God of War - Little Big Planet - Uncharted 1 i 2 (3 muszę kupić) Jak o czymś sobie przypomnę, to dorzucę

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Xbox 360 1.Wszystkie Halo, ale najbardziej Halo 4 2.Battlefield 3 7.Red Dead Redemption : Undead Nightmare Pc 1.Medieval 2 total war: Kingdoms 2.Wszystkie części Twierdzy, najbardziej Krzyżowiec 3.Heroes 6 4.Lord of the rings wszystkie części 5.Age of Empires III 6.Halo 2 7.Might & Magic Heroes 6 8.Heroes 3 9.Team Fortess 2 10. Third Age total war

Link do komentarza

Hmmm, bardzo cenię sobie gry multi player/co-op, na przyklad: World of Tanks Left4Dead 2 Portal 2 Team Fortress 2 Killing Floor A z singla to Portal, Fallout 3 kiedyś też zagrywałem się w Minecraft'a ale przeszło mi to :D

Link do komentarza

Chyba będzie dłuuuuga lista a kolejnoć nie ma znaczenia u mnie: half life 1 half life 2 half life blue shift half life oposing force team fortrelss 2 (nie jestem pewnien przez ile s) portal portal 2 left 4 dead 2 Homeworld2 gothic 1 gothic 3 cywilizacja 4 Dawn of War Minecraft Terraria Stranded2 project zomboid garry mod 12 Fallen earth Saper :) pinball :) Paint :D Speedball 2 tournament Alien vs predator2 Mari0 King arthur gold battlefield bad company 2 Medal of Honor:Alied assalut Call of Duty (nie moderm warfame czy jakoś tak tylko ta 1 część w czasach 2 wojny światowej) Call of Duty 2 Company of Heroes Kings and Merchants: The peasants rebelion Sniper elite (stara wersja w v2 nie grałem ale z tego co wiem to wszystko takie same tylko lepsza grafika i efekty)

Link do komentarza
  • 1 month later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...