Skocz do zawartości

Szukam Grafika. Szczegóły w środku


Recommended Posts

Witam was Bronies i Pegasisters

Jak wyżej napisałem szukam grafika.
A dokładniej:
Potrzebuje zdolnego grafika który będzie wspierał moje konto na "Youtube"
Nie oceniaj mnie narazie. Nie jestem amatorem miałem konto z około 1k subskrybcji.
Więc nagrywaniem itp ja się spokojnie zajmę.
Czemu nie chce tamtego konta. Bo jako Bronie zrozumiałem że moja nazwa i to w jaki sposób się zachowywałem nie były w 100 % odzwierciedleniem mnie.
Chcę aby ludzie doceniali mnie za to co robię oraz za to kim jestem.
Mam nadzieję że z grafikiem którego (mam nadzieję) znajdę i z wami mój kanał będzie mną i Fandom'em w 100 % a nawet o 20 % lepszym

Więc kto zna dobrego grafika, albo ma zdolności w grafice komputerowej skontaktuje się ze mną.
Skype bes252525
E-mail :  [email protected]

Z góry dziękuję BTV :)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha
Ten Grafik ma mi robić np. Obrazki do seri, ładny layout znałem jednego grafika który miał mi zrobić layout ale usunłałem konto i straciłem z nim kontakt :)
A korzyści to sam nie wiem jakie :P


Ile zamierzasz płacić dla takiego grafika? 

Wydaje mi się że za zrobienie jakiegoś prostego rysunku raczej bym mnie płącił.
Ogólnie chcę mięc 1 obrazek jak tło ładny i to wszystko moge zapłącić jakieś syboliczne datki ale gdybym miał talent i robienie grafiki mnie fascynowało robiłbym każdemu chętnemu takie obrazy za darmo ale ludzię są różni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że za zrobienie jakiegoś prostego rysunku raczej bym mnie płącił.

Ogólnie chcę mięc 1 obrazek jak tło ładny i to wszystko moge zapłącić jakieś syboliczne datki ale gdybym miał talent i robienie grafiki mnie fascynowało robiłbym każdemu chętnemu takie obrazy za darmo ale ludzię są różni :)

 

No gdybyś robił ,a najwidoczniej nie robisz.....Wykonanie nawet prostego jednego obrazka dobrej jakości nie jest wcale taką prostą sprawą ....pochłania to dużo czasu i nerwów..

Jakbym to najlepiej określiła.....chcesz mieć ładny obrazek? Niestety musisz komuś za to zapłacić ,abo przynajmniej w sympatyczny sposób się odwdzięczyć ...bo to wydaje się tylko takie proste w wykonaniu a wcale nie jest..

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, zrobienie takiej grafiki, oryginalnej, często wymaga poświęcenia czasu, a nie wiem kto by chciał zmarnować swój cenny czas za darmo? Teraz wszystko jest za pieniądze albo chociaż za odwdzięczenie się.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. miałam takie sytuacje

 

-Zrobiłam kiedyś jeden obrazek mojemu przyjacielowi ,bo mnie o to poprosił (jestem dobra w rysowaniu itp.) ..a on w ramach tego ,że pisze bajeczne FF i ma bogate słownictwo ....zrobił dla mnie pełną korektę mojego opowiadania do fandomu Neverhood (opowiadanie było małe :)).

-Moja jedna bardzo fajna koleżanka ...zbierała pieniądze na jakiś nowy sprzęt do komputera (chyba to był nowy skaner) i w ramach tego dałam jej 30 zł ,a ona w zamian wykonała dla mnie piękną tapetę na pulpit (rany od pięciu lat jej już nie zmieniałam...jest taka dobra).

 

 

...Nie licz na kogoś ,że zrobi Ci za darmo fuchę w formie (PORZĄDNEJ) grafiki do kanału YT ,bo to jest zwykły wyzysk w tym przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Chyba Ci się coś pomyliło. Jestem grafikiem, uczęsczam do szkoły, projektujemy różne rzeczy, robimy ulotki i inne duperele. Uważasz że to jest takie 5 minut, bez kasy i gotowe? No chyba Ci się coś poprzestawiało w główce. Grafik za darmo ? Co jeszcze byś chciał? To nie jest tak że włączysz sobie photoshopa i za 5 min masz gotowe, tylko musisz najpierw trochę pomyśleć, później jak masz projekt już w główce/kartce wszystko zrobić, a to pochłania bardzo dużo czasu. Chyba że szukasz grafika, który zaczał od wczoraj i przerzucił się z painta na gimpa, może zrobi ci to odpłatnie, ale licz że efekt będzie prześmieszny, a wręcz żałosny. Uważasz że jak ktoś niby jest grafikiem to ma robić coś dla każdego za darmo i nic z tego nie mieć? Czy w sklepie bierzesz coś i wychodzisz nie płacac? Nie sądze. Więc odpuść sobie i poczekaj aż zmądrzejesz i docenisz kogoś pracę bo w tym momencie się skompromitowałeś chytrusku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Littlebart
To z góry was przepraszam bo znałem 1 grafika który mógł siedzieć kilka godzin nad obrazem i on to robił zanic bo on lubił to robić :)
Zawsze mogę zapłacić za kogoś pracę bo naprawdę was podziwam bo sam nie ogarniam tych programów.

Ja nie mówię też ze musi to być jakiś fajny obraz to ma być tylko jednorazowy nawet prosty obrazek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie w fandomie dobrego grafika za free  nie ma sensu. Albo trafi się ktoś kto ma zbyt wielkie mniemanie o sobie lub po prostu nie trafi się nikt, bo każdy dobry grafik szanuje swój czas.
  

Ja polecam ci poszukanie kogoś na Bronies Radosna Twórczość lub w grupach na DA, czasami można spotkać kogoś kto zrobi przyzwoitą grafikę za free, ale to baaaardzo mało kiedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym się tego podjął, gdyby nie to, że jestem zajęty. Po pierwsze jeśli ktoś zrobi już design, to samo wykonanie idzie z górki. Po drugie autorowi tematu chyba nie chodzi o oddanie obrazka wraz z prawami autorskimi, co oznacza że robisz ten obrazek też dla siebie i możesz się nim chwalić na dewiancie.   

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...