Skocz do zawartości

MLP: Doctor Who [NZ][Crossover][Przygoda][Sci-Fi][Seria]


Hoshidesu

Recommended Posts

Witajcie. Chciałbym wam zaprezentować moją adaptacje popularnego brytyjskiego serialu sci-fi Doctor Who opowiadającym o władcy czasu który podróżuje w wehikule czasu o nazwie T.A.R.D.I.S. często w towarzystwie. Niestety najlepszy w pisaniu fanficków nie jest (Ba, to mój pierwszy fanfick w życiu) dlatego nie unikniecie jakichkolwiek błędów chyba że jakiś korektor się zlituję i mi pomoże :fluttershy5: . Póki co mam na razie  Prolog, dłuższy rozdział jest pisany i mam nadzieje że wkrótce się z nim uporam. No ale dość słów, oto obiecany prolog:
 

https://docs.google.com/document/d/1opcXM7OyHZaOUF83iqtp7-h68IaWsoKg-8-8G2ljxfI/edit - Wersja po korekcie

 

Krytyka mile widziana, przyjmę to wszystko na klatę jak to mawiała Fluttershy.(Mówiła to inaczej ale podobnie :3)

 

Podziękowania dla Althariasa za to że poświęcił ten czas na poprawę moich rażących błędów.

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę błędów się znalazło. Nawet trochę więcej niż trochę. Cyberpony raz piszesz dużą, raz małą, zapominasz o istnieniu przecinków, parę zdań wygląda... dziwnie. Fabuła na razie niezbyt ciekawa, ale to prolog, zobaczymy jak intryga potoczy się dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...