Skocz do zawartości

Cube World!


BaniPunz

Recommended Posts

Siemka, zakładam temat bo nie wieże, że nikt na tym forum nie słyszał o tej grze. Nie będę się zbytnio rozpisywał na temat jej fabuły itp. wszystko znajdziecie tutaj: http://cubeworld.com.pl/

Gra kosztuje 15 euro, czyli na nasze ok.60 zł, ale jak ktoś poprosi mogę mu wysłać link do piratki ;3

Mam też w zanadrzu serwer hamachi to tej gry, zainteresowanych zapraszam:

id: mylittlecube1, mylittlecube2 i mylittlecube3

Hasło do wszystkich sieci to 123

Ip: 25.180.51.228

Robimy tam co chcemy, jedyną zasadą jest kultura :3

Edytowano przez BROnypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj bibliotekę Direct3D która jest odpowiedzialna za grafikę trójwymiarową. Znajdziesz ją w necie do pobrania.

Już czaję o co chodzi, nie potrzebna już pomoc, nie każdy ma super kompa z Windowsem 7, ja mam z WinXP więc nie działa ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już czaję o co chodzi, nie potrzebna już pomoc, nie każdy ma super kompa z Windowsem 7, ja mam z WinXP więc nie działa ;-;

Gra powinna bezproblemowo uruchamiać się na XP.

Spróbuj tego: www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35 (piszę na komórce nie wiem jak wstawić link więc po prostu wkleiłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, chwilę pograłem. Można w tej grze cokolwiek kopać? W ziemi lub w kamieniu? Można coś budować? Bo mi to na razie wygląda na lipne RPG sprzed 10 lat :P

Można wysadzać niektóre bloki za pomocą bomb a budować będzie można ale to chyba dopiero w becie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 9 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...