Skocz do zawartości

XXIV/2 Śląski Ponymeet


MaxyBlack

Recommended Posts

Tak tylko że "gwiazdy" meetów mogą sobie siedzieć z innymi dorosłymi tam w kręgu,nawet jeśli mają po 15 lat nazywają nas dziećmi i wyganiają do innych żebyśmy im nie przeszkadzali,z całym szacunkiem dla śląskich bronies, ale to moje i innych 3 osób zdanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że "gwiazdy" meetów mogą sobie siedzieć z innymi dorosłymi tam w kręgu,nawet jeśli mają po 15 lat nazywają nas dziećmi i wyganiają do innych żebyśmy im nie przeszkadzali,z całym szacunkiem dla śląskich bronies, ale to moje i innych 3 osób zdanie. 

 

 

Nie,nie o to chodzi. Wielu osobom na meecie to nie przeszkadza ale mi szczególnie ta hierarchia na meetach -_-"  

 

Ja jestem na tych meetach nikim, jak chcesz zawsze możesz wpaść nie dla tych którzy robią kółka wzajemnej adoracji, lecz dla nowych ludzi ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy jestem kimś... Wiem tylko, że mimo faktu, iż do końca czysty nie jestem to nie staram się wyjść na jakiegoś ćpuna. Prośba do wszystkich obecnych na meecie: Bede miał identyfikator, podchodźcie do mnie i zagadajcie coś.

 

P.S. Da rade ktoś być na dworcu koło 10:30?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele różnych osób,w tym momencie nie obrażam nikogo ani nie mam na myśli że osoby miały od razu za nami łazić i wypytywać o wszystko i się na siłę przyjaźnić,chodzi mi tylko o chwilę rozmowy z wszystkimi na meecie ( bynajmniej tak żeby nas zapamiętali ).  I chociaż powiedzieli : Tak,kojarzę :) Bo, szczerze...bardzo trudno jest odnaleźć się nowym osobom.

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie ludzie... Czy mnie ktoś zna? Mniejszość... a jak podejdę do "gwiazd" to mogę spokojnie pogadać. Tylko nie powinno się stać jak się zwykle stoi tak jak ja na pierwszym meecie xD

 

 

Prawie wszyscy są zawsze w dyskusji... Nie licz, że podejdą do ciebie jak ty nie podejdziesz... Żeby z kimś pogadać musisz podejść! Logiczne

Edytowano przez Replin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie się na meeta nie wybieram :C dopiero za miesiąc.

 

Nie,nie jestem taka. Zawsze pochodziliśmy i toczyło się tak ( cytuję sytuacje z mojego pierwszego meeta ) :

-Hej jestem tu pierwszy raz i trochę nie mogę się odnaleźć... ( dostaję huga i brohoofa) 

-Hej ! Brohoof. 

- A to który tw...- osoba odchodzi i automatyczna ignorka, wraca do dawnej paczki.

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) aktualnie jest na meetach tyle osób, że ciężko porozmawiać z każdym, no chyba, że się jest Stachulem O.o

b) ja i tak nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich. z resztą, wielu już się przekonało o stanie mojej pamięci

c) nazywanie kogoś elitą ma wydźwięk pejoratywny w fandomie, tego chyba nie muszę tłumaczyć

d) ja się boję rozmawiać z osobami poniżej 16-go roku życia, nie chcę skończyć w kryminale :(

e) Replin dobrze gada, polać mu. Cydru oczywiście :)

 

ps

Replin, ja Cię znam :D ba, nawet wiem jak wyglądasz :P

 

Filipczak, nie ma na fb grupy bronies Częstochowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamara, mnie nikt na meecie pewnie nie pamięta, nie wie kimże jestem i w ogóle.. No i trudno, zawsze się pogada z kimś nowym, nie musisz koniecznie gadać z tą "elitą". Nie tylko oni są w fandomie. Skoro sama jesteś nowa, to dlaczego by nie pogadać z nowymi? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ogóle nie kojarzę nikogo nowego, kto chodzi od ostatnich dwóch-trzech meetów. tyle przynajmniej czasu trzeba bym skojarzył osobę z nickiem. czasami jest to utrudnione, bo nie z wszystkimi rozmawiam, nie wszyscy też potrafią się przedstawić :P

 

poza tym. Hayate jest tak bardzo śląska jak Bałtyk :P

 

no i w sumie jak mam was kojarzyć jak piszesz "Nikt kompletnie mnie nie kojarzy ani pozostałych dwóch osób." jak mi taki rysopis zupełnie nic nie mówi :P ? popatrz na Stachula (choć to zły przykład jest). osoba, która go nie zna, jest w stanie powiedzieć, że to Stachul jest :P

 

Draco, nie ma żadnej śląskiej elity. po prostu jak chcesz z kimś pogadać to gadasz. jak masz problemy z siłą przebicia, to bawisz się we Fluttershy. 

 

Kiedy ja zaczynałem swoją przygodę z fandomem, to na pierwszym śląskim znałem poprzednio tylko Solarisa, kojarzyłem też kilka osób z forum (w tym z raczkującego wówczas Brohoofa. pozdrowienia dla Ecape'a). Z tego co pamiętam Tarretha poznałem chyba na swoim trzecim meecie, nie sądzę, żeby to było wcześniej. Było to grubo ponad rok temu. Od tego czasu jestem co miesiąc, ludzie przychodzą i odchodzą, część zostaje na dłużej. Jedni rysują, inni śpiewają, jeszcze inni zachowują się tak, że ciężko ich pomylić z kimkolwiek innym. Sądzę, że jakakolwiek aktywność wewnątrz fandomu ułatwia identyfikacje danej osoby :P no bo serio, jak mi powiesz, że jesteś powiedzmy na to Romkiem, to mi to zupełnie nic nie powie i szanse, że Cię zapamiętam są równie wysokie jak te, że Polska wygra najbliższy mundial.

Aktualnie jak przychodzę na meet to okazuje się, że więcej osób zna mnie niż ja je, choć na forum już się nie udzielam tak jak kiedyś. W sumie cały czas mam nadzieję, że to dlatego, że "Zorganizowany", albo, że "Brohoof", a nie dlatego, że jestem bobulem i mam swoje przypały :P 

to tyle ode mnie, jeśli dotrwaliście do końca, to gratuluję wam wygraliście internet. nagrodę możecie w wiadrach zanieść do domu :P

 

Filipczak, bo z Częstochowy teoretycznie ktoś powinien jechać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...