Skocz do zawartości

XXIV/2 Śląski Ponymeet


MaxyBlack

Recommended Posts

Kuźwa, jak widzę ten temat to mnie krew zalewa. Jeszcze raz zaczną się posty na zmianę po kilka słów mające na celu się ugadać, to polecą ostre warny w combosie. Od takich spraw jest PW/GG/Skype/FB/cokolwiek, a nie nabijacie posty i spamujecie w wątku o meecie. Prywatne pogaduszki też będą karane. Teraz leci taryfa łagodna, potem będzie gorzej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet z hurtowni mnie załatwił. Uznał, że jak wyśle przesyłkę inpostem to będzie równie szybko i bezpieczniej. Dowiaduje się, że przesyłka jest w katowicach od środy, ale inpost ma 3 dni robocze na dostarczenie więc dostarcza ją dopiero w poniedziałek. Innymi słowy nie mam na jutro przypinek.

Czy ktoś z ludzi którzy zamówili u mnie przypinki byłby w stanie wpaść w następny weekend do katowic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet z hurtowni mnie załatwił. Uznał, że jak wyśle przesyłkę inpostem to będzie równie szybko i bezpieczniej. Dowiaduje się, że przesyłka jest w katowicach od środy, ale inpost ma 3 dni robocze na dostarczenie więc dostarcza ją dopiero w poniedziałek. Innymi słowy nie mam na jutro przypinek.

Czy ktoś z ludzi którzy zamówili u mnie przypinki byłby w stanie wpaść w następny weekend do katowic?

Nie : |

To nie można jej było odebrać dzisiaj? :F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie : |

To nie można jej było odebrać dzisiaj? :F

 

Obiegłem dziś połowe katowic aby znaleźć placówke w której jest ta paczka. 

 

Maxy, za jakieś dwa tygodnie przeca będzie następny Meet. Klienci chyba mogą trochę poczekać. Nie przejmuj się,

 

 

Nie przejmował bym się gdyby nie to, że zapłaciłem za nie z własnych pieniądzy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać jaki fajny meet wyszedł. Bo zabawa była przednia. Turniej wyszedł superowo. Normalnie wychwalałbym ten meet gdyby nie fakt, że na meet przychodzi złodziej. Ktoś ukardł mojego pruszaka 164288_508219812572955_1550093104_n.jpg
Uprzejmie proszę... nie błagam o zwrot. Ten pruszak ma dla mnie sporą wartość sentymentalną. Dostałem go w prezencie od znajomego w czasie gdy miałem bardzo ciężką sytuacje. Błagam o zwrot.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxy, szczerze współczuję i równie szczerze wątpię, że osoba odda tego pluszaka. Albo to nie był nikt z naszych (w co chciałbym wierzyć), albo zabrała go ze złośliwości/zazdrości, albo osoba zabrała go i wstyd jej się przyznać i oddać. Jeszcze jest opcja, że gdzieś go zostawiłeś i osoba wzięła go z zamiarem znalezienia właściciela (w co również chciałbym wierzyć). No nic, powodzenia w szukaniu. I to już koniec meeta? Szybko coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...