Skocz do zawartości

XXIV/2 Śląski Ponymeet


MaxyBlack

Recommended Posts

Ok, postanowiłem zrobić osobny temat aby nie było bałaganu z organizacją tego "minimeeta". Założę się, że mini to on bedzie tylko z nazwy. 

Więc tak. Meet odbedzie się 20 lipca . Spotykamy się standardowo w SCC na placu letnim  o 12:00. Do tej godziny mam nadzieje, że ludzie się juz biorą. O 12:30 robimy wymarsz z SCC do Rozarium (moim zdaniem najlepsza miejscówka).

Proszę wszystkim o trzymanie sie godzin gdyż nie chce aby powtórzyła się akcja z ostatniego meetu. 

Jeśli ktoś chce iśc coś kupi c/ zaliczyć łazienkę to niech to zrobi pomiędzy 12:000 a 12:30. Po to jest te półgodziny aby nie było znowu takich cyrków, że musimy czekać na 3 osoby bo dopiero sobie przypomniały, że musza iść do Tesco. 

 

Po dotarciu do Rozarium.... nie mam pojęcia co się bedzie działo. Ja przyniosę swoje miecze tak więc można zorganizować miniturniej.

Nie wiem co z zawodami który chciał zrobić suchy i matjas. Znająć życie ludzi bedzie całkiem sporo więc mogą spróbować. Grunt aby były jakiś atrakcje.

 

 

A teraz mała reklama handlowa. Jeśli ktoś chce zamówić przypinki to prosze składać u mnie zamówienia. Zamówienia przyjmuje do 13 lipca. 

 

A teraz czekam na wszelkie sugestie. 

 

 

Link do wydarzenia na FB

Edytowano przez MaxyBlack
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja bym to zrobił inaczej, bo to powinien być kolejny z numeru meet, czyli XXV. Dlaczego? Bo ZTCP rok temu w sierpniu, kiedy sam zrobiłem drugiego meeta w wakacje (16 sierpnia chyyyba) to liczył się on jako następny z kolei. Chyba, właśnie nie pamiętam jak to było. :I Może ktoś z lepszą pamięcią mnie poprawi. Po prostu chciałbym, żeby zachować numerację zgodnie z jej przeznaczeniem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu "pseudo"? 

 

Może będę. 

 

Hm, ja bym to zrobił inaczej, bo to powinien być kolejny z numeru meet, czyli XXV. Dlaczego? Bo ZTCP rok temu w sierpniu, kiedy sam zrobiłem drugiego meeta w wakacje (16 sierpnia chyyyba) to liczył się on jako następny z kolei. Chyba, właśnie nie pamiętam jak to było. :I Może ktoś z lepszą pamięcią mnie poprawi. Po prostu chciałbym, żeby zachować numerację zgodnie z jej przeznaczeniem. :)

 

Ja tam robiłem Lindsmeety i waliłem na numerację. Numerację zachowałem tylko przy I Śląskim Ponymeecie :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sugestię, ale dla nas wszystkich tu. A może by tak ufundować naszej Pegasis z Norwegii jakąś pamiątkę? Może złożymy się na koszulkę? 

Edit : Ale raczej jej nie zrobię ;/

URLOP!

To piękne słowo dotyczy także pracowników drukarni, jak się okazało, mój dostawca mnie wystawił. Wziął urlop do dwudziestego pierwszego i z tego co się orientuję, koszulki najbliżej na następnego meeta.

Edytowano przez Araszel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie zanim się wypowiem,to jest norweżka czy polka mieszkająca w norwegii ?

 

To jest Polka mieszkająca w Norwegii, nie miała jeszcze styczności z Polskim fandomem
 

I ja też mam pytanie,Będzie ktoś na tym spotkaniu sprzedawał plakaty,albo naklejki?

 

z tego co pamiętam to osoby które ostatnio sprzedawały takowe rzeczy chyba zaprzeczyły jeśli chodzi o obecność :/ może będzie ktoś jeszcze

Edytowano przez Croolik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ma być powitanie z czerwonym dywanem i fanfarami, po prostu w Norwegii lokalny fandom jest znikomy i chciała zobaczyć jak to wygląda na w Polsce, a że przyjeżdża na Śląsk to niech zobaczy jak jest na śląsku, żadnych fajerwerków dodatkowych ani niczego, to co zawsze:

- Miła Atmosfera

- Walki na miecze (to jest dość nowe, ale się przyjęło chyba ;P)

- Luźne rozmowy o tym i o tamtym

- Przyklejanie Lamy do słupa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...