Skocz do zawartości

Przykuwające oko twory - oceń!


Emronn Marvelous

Recommended Posts

Startujemy z nową zabawą, moi drodzy!

 

 Inspiracją mi Trybunał Zbrodni Przeciwko Dobremu Smakowi, więc z pewnością zrozumiecie sens ogółu. Otóż, jest to odwrotność tematu, który podałem zdanie wcześniej: tym razem podajemy coś, co ma wywołać u nas szok wspaniałości, a nie obrzydzenia. Uzyskałem zgodę Magenty na rozpoczęcie tematu.

 

Sprawa jest dosyć prosta - oceniamy w skali 0-10. Piszcz niczym Rarity, podziwiając uroki najmodniejszych tworów! Mile więc widziane zdanie na temat ujrzanej kreacji, najlepiej wzorowane na przewidzianej reakcji naszej wspaniałej artystki. Jeśli wolisz zarzucać obrzydlistwem, znów zapraszam tutaj.

 

Najprościej mówiąc: zaczynam, następna osoba ocenia i podaje coś swojego.

 

 

zukowo-piekna-suknia-slubna---wypozyczal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Biała suknia z świetnymi akcentami białych róż i płatkami śniegu. Wszystko znakomicie się komponuje. Jak dla mnie dał bym tej kreacji jakieś 8/10.

 

Nie wiem czy to zdjęcie pasuje do tego działu, ale i tak je wstawię. Zdjęcie ukazuje zespół Afromental. Te stroje włożyli na gale viva comet 2011. Sami oceńcie czy to był dobry wybór.

 

EN_00954676_0008.jpg

 

Jakoś mało osób interesuje się ty tematem. To smutne :OTE2F:

Edytowano przez sajback
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanfu jest piękne! Z przyjemnością stwierdzam, iż tradycyjność wygrywa w tym przypadku z tym, co podesłałem post wcześniej. Ubiór Chińskiej Dynastii Han jest czymś, czego nie można ocenić gorzej, niż 9/10. Anathiela, bardzo do mnie tym trafiłaś; tradycyjne szaty Chińskie są naprawdę piękne. 

 

Jako, iż poprzednio było nazbyt barwnie, to zapraszam do ocenienia czerni:

castle_of_nightmares_by_la_esmeralda-d4b

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie po lewej czy prawej nieco psują mi wizerunek, ale to ślub, więc skupię się na parze. Ogólnie para wygląda bardzo ładnie; steampunk jednak jest bogaty w wiele gadżetów, których mi tu brakuje. Jednak cylinder, suknia oraz ogólny klimat... nie zawaham się dać 7/10 : ) 

 

Pora na nico czerwieni:

The_Scarlet_Dress___3_by_davidapuzzophot

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:fluttercry: Dla mnie to coś strasznego Rarity by zemdlała z szoku tak kiepskiego stroju. Daje tylko 4/10.

 

Powtarzam że jest to światowy strój. Więc te chaotyczne elementy są tylko po to żeby umocnić więzi między poszczególnymi narodami. Więc nie naskakuj tak na to dzieło!

 

Odnośnie sukienki. Jakoś nie przypadła mi do gustu. Dam jakieś 6/10.

 

Skoro na widok tamtego dzieła Rarity by zemdlała, to co powiesz o tym.

 

michaelcos4.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...