Skocz do zawartości

Przykuwające oko twory - oceń!


Emronn Marvelous

Recommended Posts

To akurat do mnie nie trafia, nie mój gust; zwykle do bieli widzę dodatek innej barwy, a samotna - na dodatek z tak małą ilością wzorów, nie przyciąga zbytnio oka. Podobają mi się jednak szerokie rękawy, chociaż szkoda, że tylko tyle. Poza tym, wydaje się zbyt zwykła. Zawsze musi być ta pierwsza rozbieżność gustu : D

4/10

 

W takim razie zarzucę też czymś z pozoru zwykłym, jednak mi się nawet spodobało:

ecd3bddce924febde145703506d0bbc3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwień, czerwień jest piękna, bądź co bądź wolę ciemniejsze odcienie jednak ten również dobrze "leży" na tej sukni. Co prawda piękno tkwi w prostocie ale przydało by się kilka dodatkowych elementów przy sukni w innym kolorze / odcieniu - tego mi zabrakło. Podoba mi się 7/10.

 

 

 

 

 


Ten strój pasuje do mężczyzn to ma przykuwać oko a tak nie jest, daje 3/10.

:octcry:

Nawet nie masz pojęcia jak Wy płeć piękna przykuwacie oko mężczyzn w tych mundurkach  :lyra: .

 

 

Ode mnie co prawda cosplay ale ten naprawdę mi zaimponował :

 

Diablo-3-Demon-Hunter-Cosplay-Tasha-04.j

 

edit ( poprawiony link do obrazka - nie wiem dlaczego się posypało... )

Edytowano przez Eternal
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym skojarzeniu lecą kindermetale, które lubują przeróżne skóry. Postaram się jednak odsunąć skojarzenia i... Zbyt zwykła ta kurta; ogólnie mało widać na zdjęciu. Nie mogę się dopatrzeć niczego ciekawego za wyjątkiem koszulki, która jest dosyć niecodzienna. 

4/10, bo nie najgorzej, ale też żadnego szału.

 

Pozwolę sobie wrócić do czerwieni:

2013-vera-wang-red-wedding-gown.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, w sam raz na bal! W końcu balowa, a takowe są zgodne z mym skromnym gustem. Piękne wzory, nieprzesadnie umieszczane - jednak sama barwa nadaje ślubnego bardziej odczucia, niż balowego. Nie jest to jednak wada, a własne spostrzeżenie : ) 

Bardzo ładnie! 8/10

 

Oto suknia ślubna w nieco innym stylu:

wedding_dress_by_nolwen-d179t7u.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mam dosyć lata; piszemy jednak o czym innym, więc przyznam, iż kreacja wzbudza ciekawość - bliżej się przyglądając wzorom, nabiera się ochoty na wyszukanie czegoś wśród nich. Piękna gra kwiatów (jeśli dobrze widzę), ładna barwa. Bez wątpienia strój zasługuje na świetną oceną! 9/10

 

Nieco czerwieni:

e2c59d5877c67e041fa809a31d0b1de4-d33nnyg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne! Uwielbiam czerń, lecz właściwie wykorzystaną, a tu taka właśnie jest. Całość wygląda super, zasługuje na wysoką ocenę, więc dam 9/10.

 

 

 

Może nie najlepszą pozycję obrała owa Pani, gdyż nie widać całego stroju z przodu, lecz myślę, iż nikt nie będzie miał z tym problemu:

Steampunk_Elegance_by_DaisyViktoria.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...