Skocz do zawartości

Przykuwające oko twory - oceń!


Emronn Marvelous

Recommended Posts

Wybacz dłuższą nieobecność, Anathiela. Rozkręcamy wtórnie temat? :rwink:

 

Co do powyższego: bardzo ładne! podoba mi się ten styl; niby prosty, a jednak w tej prostocie jest coś więcej. Gotycki styl trafia do mnie jak najbardziej, 8/10, zdecydowanie! Pokusiłbym się o 9, gdyby ocenie miała podlegać tylko czarna wersja.

 

 

 

Jako, iż lubię ową barwę, to zarzucę czymś takim:

the_prom_dress_by_futuresnowno1-d5siwjq.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś trzeba kręcić, przynajmniej tym tematem. :P

 

Fioletowa, widać balowa, fajny gorset dam 8/10 tylko dlatego, że pełno takich wzorek na gorsecie mi się podoba jest kwiatowy.

 

Więc mało balowa, czarna.

 

Czarna-suknia-%C5%9Blubna-Ladybird-988x1

Edytowano przez Anathiela
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja wielbię zimę i uważam za najpiękniejszą z pór roku, gdzie gdy chcę się ogrzać - ubieram cieplej, a chcę chłodu - nie muszę niczego robić ;) 

Superanckie barwy! Ten niebieski świetnie pasuje do czerni! Najbardziej mnie dziwi, że tak łatwo ze mnie wyciągasz te dziesiątki... Tak, znów 10/10! Niebieski i czarny to piękny zestaw <3

 

Coś, co wygląda niczym gwiazdy na nocnym niebie:

Sweetheart%20Organza%20Beading%20Designe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię w ubiorze urozmaicenie i niekonwencjonalność, jest inne i ma przykuwać uwagę.

 

Eeee nie postarałeś się dam 7/10, nie za bardzo mi się podoba, taka przeciętna suknia balowa, modelka za to ładniejsza od sukni. :P

 

Więc dam bardzo kosztowną suknię z kryształami swarovski.

 

Ralph%20Renee%20dress.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie lubię dawać manekinów, ale ciuszek bardzo mi się podobał i uznałem i tak za warty pokazania :) 

Może i biała, ale ta jest bardzo ładna! Wygląda wręcz jak z jakiejś baśni. Podoba mi się, ma swój specjalny urok. Śmiało mogę dać 8/10.

 

Znów niebieski, ale mam nadzieję, że przypadnie do gustu:

cheap-prom-dress-LL2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b555e23356bcb2848e6cc18fa1de1596.jpg

Wiem że to już za wysoko, ale to jest tak piękne ,że nie mogę tego nie skomentować. To jest po prostu PRZEPIĘKNE! *.*

Suknia powyższa również niczego sobie, ta prostota ,delikatność materiału podkreślona delikatnymi pastelowymi barwami, które równie delikatnie przenikają między sobą w spokojny harmonijny sposób. Daje 08/10

A oto zgodnie z nazwą tematu coś co zawsze przykuwa moje oczy i wzbudza we mnie pozytywne rozczulenie. Czyli ubiory dzieci idących do Pierwszej Komunii Św~

vestidos+de+primera+comunion+6.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie przepadam za takimi "brokatowymi" sukienkami ale ta jest wybitnie ładna. mimo tego przesadnego materiału jest prosta i elegancka. Co daje jej duży plus z mojej strony to to że jest bardzo dobrze "wyrównana",ramiona są odsłonięte ale nogi już nie,jest długa do ziemi co bardzo lubię,dodaje to dużo wytworności. daje 7/10

A teraz zapodam coś co NIC (jak dla mnie) nie przebije 8D

Clerical_Full_Soutane.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby strój jezuicki?  Fajny, choć ja wolę franciszkański lub karmelitański dam 7/10

 

Biała suknia ślubna.

 

bigtropicale021copiede3.jpg

Suknia piękna, w sam raz dla jakiejś bogatej księżniczki która może sobie pozwolić na poruszanie się w dużej przestrzeli sali balowej. Bardzo majestatyczna. Daje 8/10

A tutaj ciekawa sukienka,na której bardzo spodobał mi się motyw witrażu 

DAEBOrZ8GKo.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...