Skocz do zawartości

Regulamin + Instrukcje wejścia


asie

Recommended Posts

Fluttercraft 4.2

~ przewrót z korzeniami ~

 

Regulamin

  1. Admin ma zawsze rację. ZAWSZE.
  2. Graj tak, aby nie uprzykrzać innym grania. Zakaz gimbusiarstwa.
  3. Surowce wykopuj na mapie surowcowej.
  4. Buduj ładnie i estetycznie. Rarcia patrzy.
  5. Postacie muszą pasować do estetyki serialu - wyjątki muszą być nieźle uzasadnione.
  6. Narzekanie (np. "Poziom to dno") nie jest mile widziane. Konstruktywna krytyka (np. "Sądzę, że postacie nie powinny mieć czarnych skinów, gdyż nie pasuje to do klimatu Equestrii") jest bardzo mile widziana. Narzekanie nie będzie tolerowane.
  7. Używaj poprawnej polszczyzny i interpunkcji, a wstawki z angielskiego i ciągłe powtarzanie tych samych emotek ogranicz do minimum. Pamiętaj: Nigdzie Ci się nie spieszy!
  8. Nie przeklinaj.
  9. Regulamin może zostać zmieniony w każdej chwili, o czym poinformujemy w tym temacie i/lub na serwerze.
  10. Nieznajomość regulaminu NIE ZWALNIA Cię z jego przestrzegania.

Jak wejść?

 

Po pierwsze, PRZECZYTAJ REGULAMIN. Ale tak z dwa razy, żeby nie było wątpliwości.

 

Od teraz używamy LAUNCHERA:      LAUNCHER    

 

Stara metoda, jeśli komuś nie działa launcher:

 

  1. Pobierz paczkę (link na samym dole).
  2. Wejdź do folderu "%APPDATA%\.minecraft" (dla Linuxowców "~/.minecraft", a dla Maców nie wiem, jestem zbyt mainstreamowy)
  3. Usuń foldery coremodsmods, jeśli takowe posiadasz. W przeciwnym wypadku gra może się nie uruchomić. (Dla używających waypointów w Rei's Minimap - usuń tylko pliki z folderu mods)
  4. Podmień wszystkie pliki plikami z paczki.
  5. Uruchom Minecrafta. (jeśli ktoś nie ma launchera, pisać na PW - nie mogę go udostępnić publicznie w zgodzie z regulaminem serwisu).

 

ABY WEJŚĆ NA SERWER, NALEŻY WYSŁAĆ SKIN na adres [email protected]. W emailu należy podać nick w MC oraz plik .png ze skinem tudzież link do niego.

 

Edytory skinów: Generator skinaPikselowy edytor

 

 

Adres IP: asiekierka.humee.pl

Paczka: Fluttercraft 4.2a - UPRASZA SIE O UPDATE (obowiazuje od 31 VII 2013)

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YAY ! :yay:

 

Wbije o 16:30 bo chce patrzec na Bedrock :D

 

@edit

 

 

Macówhipsterów nie wiem, jestem zbyt mainstreamowy)

'

HAHHAHAHAHhahahah przewróciłem się LOL

Pilnuj słów, bo skończysz gorzej. ~Tisosek

Edytowano przez Dresosek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Tisosek ;____;

Kurde nie bede na otwarciu bo mnie matka nie chce wpuscic na komputer ;___________________________;

Do zobaczenia ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko wysłany skin zostaje zrealizowany? (Tu imka, pisze z profilu brata) 

 

Zazwyczaj staramy sie w przeciagu maksymalnie 12 godzin, ale zazwyczaj jest to godzina, dwie. (Szybciej jesli pukniesz mnie na GG)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...