Skocz do zawartości

Regulamin + Instrukcje wejścia


asie

Recommended Posts

SERWER TYMCZASOWO WYŁĄCZONY

 

Po dodaniu dynmapy stabilność serwera poczyniła krok w przepaść. Niestety, tym razem wpadła.

 

Pracujemy nad dodaniem większej ilości RAMu - o ponownym pojawieniu się serwera poinformujemy jak najszybciej.

 

EDIT 1 (18:42): Po negocjacjach okazuje się, że dodatkowe 512MB RAMu zostanie przydzielone po tym, jak właściciel firmy hostingowej zje kolację. Więcej informacji jak zje kolację (mam nadzieję, że dość szybko).

 

EDIT 2 (18:52): Postanowilismy, ze wraz z dodaniem RAMu zaktualizujemy paczke - poprawimy pare bledow i dodamy pare bardzo ciekawych modow. (Zrobimy tez wersje upgrade, zebyscie nie musieli znowu sciagac 45MB plikow.)

 

EDIT 3 (19:20): Po 38 minutach wlasciciel nie zjadl dalej kolacji.

 

EDIT 4 (09:33): Mamy juz dodatkowy RAM. Wstaniemy ok. 12:00 najpozniej, prawdopodobnie ok. 11:00. Nowe mody:

 

- AdditionalPipes

- Applied Energistics

- Better Archery

- Cartographer

- DungeonPack

- Grimoire of Gaia

- MrCrayfish's Furniture Mod

- Project Bench

- QuarryPlus

- Traincraft

- MiscPeripheral/OpenPeripherals

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay fluttercraft działa :D ale się na niego naczekałam :D btw czy mogłbym wiedzieć jak zrobiliście to, że można dawć graczom skiny, które oni przesyłają do cb nawet jak nie masz premium? bo też chciałabym zrobić takie coś na moim serwie. Jeżeli była by taka możliwość moglibyście mi przesłać link do tego programu/whatever co to jest na mlpolska? z góry thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies help me! nie moge wejść na serwer. Sciągnełam paczke/launcher potem wpisalam swoj nick i kliknelam update. Gdy chcialam wejsc na serwer to bylo napisane ze nie mam tej paczki a ja sciagnelan i updatowalam czy jak to tam sie mowi. Bro help me!

Niby po ostatniej aktualizacji było już wszystko ok ale sprawdź czy masz te pliki w folderze bin

jinput

lwjgl

lwjgl_util

list

_rzi_0.587

_rzi_0.225

_rzi_0.467

natives

Jeśli ich nie masz to skopiuj wyżej wymienione pliki z folderu bin ze zwykłej wersji mc i wklej do kucykowego bin, nie powinno si się aktualizować.

Dla pewności skasuj też folder META-INF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby po ostatniej aktualizacji było już wszystko ok ale sprawdź czy masz te pliki w folderze bin

jinput

lwjgl

lwjgl_util

list

_rzi_0.587

_rzi_0.225

_rzi_0.467

natives

Jeśli ich nie masz to skopiuj wyżej wymienione pliki z folderu bin ze zwykłej wersji mc i wklej do kucykowego bin, nie powinno si się aktualizować.

Dla pewności skasuj też folder META-INF.

mam wszystkien te pliki co napisałeś powyżej poza _rzi_0.587

_rzi_0.225

_rzi_0.467 sciagnelam teraz tą paczke bo przedtem scignelam luncher i gdzie teraz mam ta paczke wstawic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już wszystko działa :) Nie trzeba pomocy :) Ale mam 1 pytanie. Czy na serwerze jest która kolwiek z mane 6? bo jeżeli jest wolna rola RD to moja koleżanka by się idealnie nadawała. Ona w mojej szkole zachowuje sie w 50% jak Dash.  Ma dokładnie podobny sposób zachowania co ona i też lubi MLP i lubi grać w mc  (ogląda po angieslku, Celestio dzięki)  powiedziałam jej o tym serwerze i strasznie chce dołączyć ale jako RD. Jeżeli by była wolna ta postać to ona by się do niej idealnie  nadawała. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsaaa.... to masz kiepskie przeczucie. Niby boni dostał RD ale on był tylko raz na serwerze i olał, więc RD jest wolna. Poza Twilight, Rarity i Applejack nie mamy nikogo z mane six. Za cholere nikt nie chce grać kanonicznych kucyków, tak samo jak jakiegokolwiek RP. Boli m nie serce gdy na to patrzę. Go ahead, Rainbow jest wolna do wzięcia.

to moja kolezanka dzis wejdzie na serwa i sie spyta ok?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...