Skocz do zawartości

Walki Rycerzy [Lista uczestników&Dopełnione zasady oraz nagrody]


Kruczek

Recommended Posts

                                                                                             WALKI RYCERZY
A więc zjawiło się szesnastu odważnych wojowników, doskonale...
Uprzedzam że mały regulamin walk macie tutaj

A teraz parę moich wskazówek:
- Ucinanie kończyn, temat kontrowersyjny i trudny do rozwiązania, jednak zdecydowaliśmy że będzie o tym mógł decydować jedynie przeciwnik np:

[...] Jaromir Wspaniały wymierzył w niego swój miecz, z lekką trudnością zamachnął się i zadał cios przeciwnikowi.
Saladyn Peru próbował uniknąć ciosu, jednak poczuł przeokropny ból (dalsze opisy, krew, bla bla bla)
LUB
Saladyn Peru uniknął ciosu i próbował wyprowadzić kontrę [...]
Ucięcie kończyny dodaje epickości całej akcji i możliwości większego wypisania się, a jedynie to się liczy, mianowicie poprawność stylistyczna, gramatyczna oraz interpunkcyjna. Z drugiej strony jednak, utrata kończyny oznacza pewne osłabienie w razie wygranej, gdyż do następnego pojedynku tajemniczo ona nie "odrośnie".
A więc początkowe walki mają zawierać jedynie przepełnione epickimi opisami walki, emocji, trudu włożonego w turniej.
Po wykorzystaniu przez każdego z uczestników 15 postów, będzie się pojawiać głosowanie.
Zwycięzca może zadecydować czy "samemu wykończyć przeciwnika" lub napisać " Koniec walki", co automatycznie zmusi Daffiego do zakończenia walki poprzez jakieś zmyślny mechanizm (dajmy na to, ucinający główkę przegranemu nieudacznikowi).
A teraz lista wojowników, przypominam że ludzie walczą z ludźmi, jednorożce z jednorożcami, dopiero w finale pojedynek ras zadecyduje o tym kto zostanie dominującym gatunkiem i zostanie zaskoczony nagrodą. (Zwyczajny Award pewnie :))
LISTA UCZESTNIKÓW
Ludzie                                                                                                                                                                                                  Jednorożce

Antoni Mikołajewicz VS Alagur Blackwind "Płaz"                                          Ryszard "Lwie Serce"  VS  Dagmara "Waleczna"
Selena "Ogórek"  VS  Hoffner "Przeklęty"                                                     Delafontaine   VS Arashel bin Jajir Omad Ahad
Baldur "Krwawy"  VS   Helmut "Złoty"                                                             Dragon "Skała"  VS   Green Flame "Płomień"
Magda "Zagubiona"  VS  Zappter "Arcyprorok"                                             Ulik "Ver'verd" VS   Selwador "Renciasty"


Kolory nie mają znaczenia, chciałem was po prostu odróżnić od przeciwnika.
Nieobecności zgłaszamy w odpowiednim temacie. (Jedynie takie powyżej tygodnia)

Powodzenia.
 

  • +1 2
Link do komentarza

To nie Gwiezdne Wojny ani inne Star Treki. To walki średniowieczne, z użyciem broni białej. Nawet taki dopalacz-szarża to nienajlepszy pomysł. Ah, i nie chcę być czepialski, ale w temacie jest błąd w moim przydomku. Zjadłeś "ihm", to jest "Arashel bin Jajir ihm Omad Ahad". Ale w sumie, nie musisz poprawiać. Po prostu musiałem to napisać z mojego czepialstwa.

Link do komentarza

To nie Gwiezdne Wojny ani inne Star Treki. To walki średniowieczne, z użyciem broni białej. Nawet taki dopalacz-szarża to nienajlepszy pomysł. Ah, i nie chcę być czepialski, ale w temacie jest błąd w moim przydomku. Zjadłeś "ihm", to jest "Arashel bin Jajir ihm Omad Ahad". Ale w sumie, nie musisz poprawiać. Po prostu musiałem to napisać z mojego czepialstwa.

I tak miałeś najdłuższą nazwę :P

  • +1 1
Link do komentarza

Elektronika ma to do siebie że lubi się psuć więc można przyjąć że wszystko zdechło. (może się kiedyś naprawi przy późniejszych walkach) cóż, każdy Mando powinien potrafić przetrwać mając tylko trandoshański nóż a taki mam więc nie jest źle.

Edytowano przez ragnar
Link do komentarza

Jeszcze co do obecności co się dzieje po upływie tygodnia( Bez wytłumaczenia w wątku) lub dłuższej nieobecności? "Gracz pierwszy widząc, że Gracz drugi zasnął na arenie podszedł i poderżnął rozkosznemu biedakowi gardło", a może mamy to opisać w bardziej epicki sposób " Wykorzystując trochę za długą chwile zwłoki Gracza drugiego Gracz pierwszy wykonał bardzo precyzyjne cięcie pozbawiając go głowy." A może to ty zadecydujesz co się stało.

Link do komentarza

Jeszcze jedna sprawa co się dzieje po wygranej, któregoś z graczy? Jest jakiś czas na odpoczynek czy kolejna walka tak z marszu np:" Gracz 1 skończył męki Gracza 2, lecz dla niego to nie koniec cierpienia. Otóż w tej właśnie chwili jedna ze ścian właśnie opadła ukazując Graczowi 1 Gracza 4 i zmasakrowane ciało Gracza 3."? Jeśli będzie możliwość odpoczynku to gdzie na arenie, w jakimś pomieszczeniu ( Jak tak to czy inni też w nim będą czy będzie full prywatka), a może sama Cadence będzie piła herbatkę z wygranym z pierwszego pojedynku, a drugi będzie musiał się zadowolić towarzystwem kruka i browcem?

Link do komentarza

Jeszcze jedna sprawa co się dzieje po wygranej, któregoś z graczy? Jest jakiś czas na odpoczynek czy kolejna walka tak z marszu np:" Gracz 1 skończył męki Gracza 2, lecz dla niego to nie koniec cierpienia. Otóż w tej właśnie chwili jedna ze ścian właśnie opadła ukazując Graczowi 1 Gracza 4 i zmasakrowane ciało Gracza 3."? Jeśli będzie możliwość odpoczynku to gdzie na arenie, w jakimś pomieszczeniu ( Jak tak to czy inni też w nim będą czy będzie full prywatka), a może sama Cadence będzie piła herbatkę z wygranym z pierwszego pojedynku, a drugi będzie musiał się zadowolić towarzystwem kruka i browcem?

Będzie czas na odpoczynek, aż wszystkie pojedynki się zakończą, potem zostaniecie wywołani na kolejną arenę, a finałowy pojedynek odbędzie się na największej, po środku całej budowli.

  • +1 1
Link do komentarza

W końcówce  pojedynku, 3 posty mi zostały wszystko może się zdarzyć! No proszę nie przerywa się walki, gdy dzięki pomysłom 3 głów wymyśla się tak zaplanowane kombo niepozwalające jej uciec.

Nie powinieneś robić tego co Discord, pstryknąć i przenieść nas dajmy na to do lasu everfree, żebyśmy to tam dokończyli pojedynek. Bez większych szkód.

Męczy też mnie jedno pytanie. Będę musiał pokryć koszty odbudowy spalonej areny?

Link do komentarza

Jeszcze co do obecności co się dzieje po upływie tygodnia( Bez wytłumaczenia w wątku) lub dłuższej nieobecności? "Gracz pierwszy widząc, że Gracz drugi zasnął na arenie podszedł i poderżnął rozkosznemu biedakowi gardło", a może mamy to opisać w bardziej epicki sposób " Wykorzystując trochę za długą chwile zwłoki Gracza drugiego Gracz pierwszy wykonał bardzo precyzyjne cięcie pozbawiając go głowy." A może to ty zadecydujesz co się stało.

Sorry Daffy, że trochę chamsko przypominam, ale wciąż nie ma odpowiedzi na to pytanie, a jest to też ważne w pojedynku.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...