Skocz do zawartości

[Turniej Walk] Ryszard "Lwie Serce" VS Dagmara "Waleczna" [JEDNOROŻCE]


Kruczek

Recommended Posts

              pony_souls___equestrian_knight_by_ipey1-

Areny dla jednorożców niewiele różnił się od tych dla ludzi, jednak kamienne posągi były w kształcie kucyków . Sala pierwsza wyglądała normalnie, nie było w niej nic niezwykłego, trybuny, piasek oraz dwie bramy. Były dużo mniejsze, od tej na której miała się odbyć finałowa walka gatunków. Po chwili turniejowy czarny kruk wzleciał nad salą numer jeden dla jednorożców.
-
Ryszard "Lwie Serce"
Poniósł się chrypliwy głos, pierwsza brama otworzyła się z trzaskiem, dało się słyszeć szczęk metalu.
-
Dagmara "Waleczna"
Druga brama uchyliła się z piskiem, po chwili na sali zapanowała cisza.
Rogi kamiennych jednorożców zaświeciły jasnym blaskiem, ich miecze wbiły się w podłogę, a oni sami pokłonili się przed uczestnikami, dając znak do rozpoczęcia pojedynku.

 

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Weszłem na arene ukłoniłem się, odmówiłem modlitwe do mego pana i już byłem gotów do walki.

Na ruch mojego przeciwnika zaczeła parzyć mnie zbroja. Dlatego jak najprędzej wyskoczyłem z kręgu jak najdalej od wroga.

Wyciągnełem kusze i strzeliłem z dystansu!

Broń na dystans zabroniona, to trochę bez sensu gdyż przeciwnik ciągle musi bronić się tarczą, albo udawać matrixa i unikać strzał w epicki sposób, walczcie fair. ~Daffy

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...